Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 20, 2019

Pool Regionale Ranking Utrecht/Flevoland #2 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mervin Saib
6 (6/0) 49 (36/13)
73%
250
2 Lim Yau
7 (5/2) 64 (38/26)
59%
180
3 Richard Kema
5 (4/1) 39 (25/14)
64%
140
3 Taco Barneveld
5 (4/1) 44 (27/17)
61%
140
5 Remco Wijnen
5 (3/2) 43 (21/22)
49%
100
5 Peter Rietveld
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
100
5 Rogier Bessem
The Wizards
4 (3/1) 37 (21/16)
57%
100
5 Richard Floris
6 (4/2) 54 (29/25)
54%
100
9 Sander Tetelepta
4 (2/2) 40 (19/21)
48%
60
Show more
9 Bas Scheffers
5 (3/2) 41 (22/19)
54%
60
9 Brian Pauw
4 (2/2) 37 (21/16)
57%
60
9 Mariusz Mazanek
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
60
13 Ralph Coorengel
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
55
13 Joey Cornelissen
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
55
13 Joey de Valk
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
55
13 Willie Brouwer
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
55
17 Ravin Ganga
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
50
17 Ritesh Badal
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
17 Maikel Do
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
50
17 Yayan Ahaddian Wijayanto
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Patrick de Vries
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
50
17 Rudolf van Dijk
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
17 Marco Polderman
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
50
17 Bennie Blommaert
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
25 Karen Van Steenbergen
Boven 't IJ
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
40
25 David Wai-Kit Chan
Pool Midden
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
40
25 Wilma Jongkind
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
40
Entry deadline Oct 20, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Oct 20, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Utrecht/Flevoland 2019/2020
Organizer Pool Regio 2 and Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
Spelsoort: 9-ball
Race-to: 6
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://www.facebook.com/events/1204901153043794/

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunne de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveau’s
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Nummer 2 alweer op de planning…wie zet de volgende ranking op zijn naam? En zal misschien zelfs de top van de ranglijst gaan bestormen.

https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Utrecht%252FFlevoland+2019%252F2020/6298977

Kom de strijd aangaan en we’ll see you there ;)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Joey Cornelissen
Walk Over
 
2   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:16  Table 1
3   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 12:16  Table 2
4   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Thailand
Bas Scheffers
Sun 12:16  Table 3
5   
Netherlands
Marco Polderman
Walk Over
 
6   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:16  Table 4
7   
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Lim Yau
Sun 12:16  Table 5
8   
Walk Over
Netherlands
Remco Wijnen
 
9   
Netherlands
Peter Rietveld
Walk Over
 
10   
Netherlands
Bennie Blommaert
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:11  Table 6
11   
Netherlands
Rogier Bessem
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 12:16  Table 7
12   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Joey de Valk
Sun 12:16  Table 8
13   
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Netherlands
Taco Barneveld
Sun 12:16  Table 9
14   
Vietnam
Maikel Do
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 12:16  Table 10
15   
Netherlands
Brian Pauw
South Africa
Rudolf van Dijk
Sun 12:16  Table 11
16   
Walk Over
Netherlands
Ritesh Badal
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Joey Cornelissen
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 13:37  Table 6
18   
Netherlands
Richard Kema
Thailand
Bas Scheffers
Sun 13:11  Table 2
19   
Netherlands
Marco Polderman
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:55  Table 4
20   
Netherlands
Lim Yau
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 13:15  Table 7
21   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Richard Floris
Sun 13:37  Table 3
22   
Netherlands
Rogier Bessem
Suriname
Ravin Ganga
Sun 13:34  Table 11
23   
Netherlands
Taco Barneveld
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 13:18  Table 5
24   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:25  Table 1

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Netherlands
Ralph Coorengel
 
26   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Sun 13:10  Table 10
27   
Walk Over
Netherlands
Willie Brouwer
 
28   
Netherlands
Patrick de Vries
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Bennie Blommaert
 
30   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Joey de Valk
Sun 13:13  Table 9
31   
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Vietnam
Maikel Do
Sun 13:08  Table 8
32   
South Africa
Rudolf van Dijk
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 14:11  Table 5
34   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 14:06  Table 7
35   
Netherlands
Willie Brouwer
Suriname
Ravin Ganga
Sun 14:41  Table 11
36   
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Richard Floris
Sun 14:29  Table 3
37   
Netherlands
Bennie Blommaert
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:08  Table 8
38   
Netherlands
Joey de Valk
Netherlands
Marco Polderman
Sun 14:17  Table 4
39   
Vietnam
Maikel Do
Thailand
Bas Scheffers
Sun 13:54  Table 10
40   
South Africa
Rudolf van Dijk
Netherlands
Joey Cornelissen
Sun 15:13  Table 6

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Richard Kema
Sun 16:03  Table 3
42   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Lim Yau
Sun 14:14  Table 9
43   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Rogier Bessem
Sun 15:04  Table 7
44   
Netherlands
Taco Barneveld
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:22  Table 9

Loser round 3

Race to 6
45   
Netherlands
Ralph Coorengel
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 15:16  Table 8
46   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Richard Floris
Sun 15:36  Table 11
47   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Joey de Valk
Sun 15:09  Table 10
48   
Thailand
Bas Scheffers
Netherlands
Joey Cornelissen
Sun 16:49  Table 6

Losers qualification

Race to 6
49   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Lim Yau
Sun 16:17  Table 8
50   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 17:24  Table 9
51   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Brian Pauw
Sun 16:23  Table 7
52   
Thailand
Bas Scheffers
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 18:18  Table 6

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 19:32  Table 9
54   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Richard Floris
Sun 19:32  Table 6
55   
Netherlands
Rogier Bessem
Netherlands
Lim Yau
Sun 19:32  Table 7
56   
Netherlands
Taco Barneveld
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 19:35  Table 10

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Mervin Saib
Sun 20:25  Table 6
58   
Netherlands
Lim Yau
Netherlands
Taco Barneveld
Sun 20:40  Table 6

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Lim Yau
Sun 21:34  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment