Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8, 2020

Pool Regionale Ranking Rijnmond #6 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tom Penrose
6 (6/0) 38 (26/12)
68%
250
2 Hassan Osman
7 (6/1) 39 (27/12)
69%
180
3 Patrick Lie-kiauw
6 (4/2) 39 (23/16)
59%
140
3 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
7 (5/2) 36 (22/14)
61%
140
5 Kevin Jansen
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
100
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
100
5 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
4 (3/1) 22 (14/8)
64%
100
5 Ho Bang Tang
5 (3/2) 28 (16/12)
57%
100
9 Hoa Nguyen
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
60
Show more
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
60
9 René van Lier
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
60
9 Rogier Werle
4 (3/1) 27 (15/12)
56%
60
9 Lynn Pijpers
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
60
9 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 28 (14/14)
50%
60
9 Alvin Stevens
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
60
9 simo
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
60
17 Rene van Prooijen
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Thai Ngo
5 (3/2) 27 (13/14)
48%
50
17 Wiresh La
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
50
17 John Paul Filius
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
50
17 Richard Rick Mookhoek
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Zumfer Benquku
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Mario Pušić
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
25 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
40
25 Bas Verwijmeren
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
40
25 John Breur
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Richard van Giesen
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
40
25 Aris Çakiris
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
40
25 Paul Meerzorg
SPC Capelle
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 E a Costa
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
40
25 Jeffrey Johannis
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
40
33 Mario Martokarijo
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
30
33 Jeroen van Loon
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
30
33 Willy Tse
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
30
33 Paul Verbruggen
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
30
33 Dave van Gulik
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
30
33 Harry Strörmann
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
30
Entry deadline Mar 8, 2020, 11:57 AM (local time)
Starts Mar 8, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (38 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:06  Table 25
2   
Croatia
Mario Pušić
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
 
4   
Netherlands
Hugo Leung
Walk Over
 
5   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 12:06  Table 24
6   
Netherlands
John Breur
Walk Over
 
7   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
8   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 12:06  Table 23
9   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:06  Table 22
10   
Netherlands
Ho Bang Tang
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
12   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 12:06  Table 21
13   
Walk Over
Netherlands
René van Lier
 
14   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
16   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Vietnam
Thai Ngo
Sun 12:06  Table 20

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Harry Strörmann
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:50  Table 23
18   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 12:06  Table 18
19   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 12:06  Table 17
20   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 12:06  Table 16
21   
Netherlands
Willy Tse
Suriname
Wiresh La
Sun 12:56  Table 24
22   
Netherlands
John Breur
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 12:06  Table 15
23   
Portugal
E a Costa
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:06  Table 14
24   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 12:53  Table 19
25   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Rogier Werle
Sun 13:02  Table 22
26   
Netherlands
Ho Bang Tang
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 12:05  Table 12
27   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 12:05  Table 13
28   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 12:45  Table 14
29   
Netherlands
simo
Netherlands
René van Lier
Sun 12:33  Table 25
30   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Turkey
Aris Çakiris
Sun 12:42  Table 15
31   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 12:43  Table 21
32   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:11  Table 25

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Jeroen van Loon
Vietnam
Thai Ngo
Sun 13:46  Table 25
34   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
35   
Walk Over
Turkey
Aris Çakiris
 
36   
Walk Over
Netherlands
simo
 
37   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:39  Table 17
38   
Walk Over
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
 
39   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
40   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 14:16  Table 16
41   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:29  Table 19
42   
Walk Over
Portugal
E a Costa
 
43   
Walk Over
Netherlands
John Breur
 
44   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Willy Tse
Sun 13:30  Table 24
45   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
46   
Walk Over
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
 
47   
Walk Over
Croatia
Mario Pušić
 
48   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 13:51  Table 12

Winners qualification

Race to 4
49   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 13:52  Table 23
50   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Hugo Leung
Sun 13:29  Table 20
51   
Suriname
Wiresh La
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:30  Table 18
52   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 14:32  Table 23
53   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 13:54  Table 22
54   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:40  Table 16
55   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:41  Table 15
56   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:47  Table 13

Loser round 2

Race to 4
57   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:51  Table 22
58   
Turkey
Aris Çakiris
Netherlands
simo
Sun 13:44  Table 14
59   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:39  Table 21
60   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sun 14:57  Table 17
61   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Portugal
E a Costa
Sun 15:35  Table 22
62   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 14:27  Table 24
63   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 13:34  Table 21
64   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:52  Table 25

Losers qualification

Race to 4
65   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 15:58  Table 23
66   
Netherlands
simo
Suriname
Wiresh La
Sun 14:57  Table 20
67   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:17  Table 21
68   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 15:32  Table 24
69   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Paul Filius
Sun 16:17  Table 19
70   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:33  Table 20
71   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 14:45  Table 18
72   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 16:24  Table 22

Last sixteen

Race to 4
73   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:58  Table 23
74   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 16:46  Table 25
75   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:38  Table 24
76   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 16:58  Table 22
77   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 17:01  Table 20
78   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
simo
Sun 16:38  Table 20
79   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:38  Table 18
80   
Netherlands
Keith Gonesh
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:41  Table 21

Quarter final

Race to 4
81   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Hugo Leung
Sun 17:45  Table 24
82   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 17:54  Table 25
83   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:57  Table 22
84   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 17:58  Table 23

Semi final

Race to 5
85   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 19:06  Table 25
86   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 19:06  Table 24

Final

Race to 5
87   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Tom Penrose
Sun 20:00  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment