Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 15, 2019

Pool Regionale Ranking Rijnmond #3 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
6 (6/0) 44 (32/12)
73%
250
2 Chris Pronk
6 (5/1) 47 (27/20)
57%
180
3 Mario Martokarijo
6 (5/1) 45 (29/16)
64%
140
3 Kevin Jansen
SPC Capelle
6 (4/2) 46 (26/20)
57%
140
5 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
100
5 Adam Kiernicki
4 (3/1) 29 (19/10)
66%
100
5 Wiresh La
4 (3/1) 29 (16/13)
55%
100
5 Hassan Osman
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
100
9 Hoa Nguyen
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
60
Show more
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
60
9 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
5 (3/2) 38 (22/16)
58%
60
9 Chi-kin Chong
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
60
9 Ho Bang Tang
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
60
9 Elroy Janssen
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
60
9 Mario Pušić
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
60
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
50
17 René van Lier
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
50
17 John Breur
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
50
17 Jeroen van Loon
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 John Paul Filius
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
50
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 37 (17/20)
46%
50
17 Paul Meerzorg
SPC Capelle
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
50
25 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Arco Van Der Velden
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Rene van Prooijen
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Paul Timmerman
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
40
25 Lynn Pijpers
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Paul Verbruggen
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Harry Strörmann
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
33 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
30
33 Mohammed El Farisi
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
30
33 Thomas Beier
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
30
Entry deadline Dec 15, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Dec 15, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 12:10  Table 1
2   
Sudan
Hassan Osman
Walk Over
 
3   
Walk Over
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
4   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
6   
Suriname
Wiresh La
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Chi-kin Chong
 
8   
Suriname
Elroy Janssen
Walk Over
 
9   
Germany
Thomas Beier
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:11  Table 2
10   
Netherlands
Sigfried Janga
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
12   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Ho Bang Tang
 
14   
Vietnam
Hoa Nguyen
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Awin Sewgobind
 
16   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:11  Table 3

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Mohammed El Farisi
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:18  Table 6
18   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 12:11  Table 4
19   
Netherlands
John Breur
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 12:12  Table 5
20   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:12  Table 6
21   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 12:14  Table 9
22   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 12:15  Table 10
23   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Chi-kin Chong
Sun 12:15  Table 11
24   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 12:16  Table 12
25   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
John Paul Filius
Sun 13:21  Table 3
26   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:53  Table 4
27   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 13:01  Table 12
28   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 13:01  Table 1
29   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 13:08  Table 2
30   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:13  Table 5
31   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:12  Table 10
32   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:22  Table 11

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Sun 14:19  Table 5
34   
Walk Over
Poland
Łukasz Cabała
 
35   
Walk Over
Netherlands
Paul Verbruggen
 
36   
Walk Over
Netherlands
René van Lier
 
37   
Walk Over
Netherlands
Kevin Jansen
 
38   
Walk Over
Netherlands
Rene van Prooijen
 
39   
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
 
40   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 
41   
Germany
Thomas Beier
Suriname
Elroy Janssen
Sun 13:10  Table 9
42   
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
 
43   
Walk Over
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
 
44   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
45   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
46   
Walk Over
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
 
47   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
48   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Mohammed El Farisi
Sun 14:02  Table 6

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Mario Martokarijo
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:31  Table 12
50   
Netherlands
John Breur
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:44  Table 4
51   
Croatia
Mario Pušić
Suriname
Wiresh La
Sun 14:37  Table 10
52   
Netherlands
Chi-kin Chong
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:50  Table 1
53   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:38  Table 1
54   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 14:33  Table 2
55   
Netherlands
Ho Bang Tang
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:35  Table 9
56   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:12  Table 2

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:22  Table 1
58   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
René van Lier
Sun 14:31  Table 4
59   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Rene van Prooijen
Sun 13:50  Table 2
60   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Harry Strörmann
Sun 14:10  Table 11
61   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 14:06  Table 3
62   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Paul Meerzorg
Sun 13:37  Table 12
63   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:38  Table 9
64   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:32  Table 6

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Sergiy Hazebroek
Netherlands
Chi-kin Chong
Sun 16:23  Table 10
66   
Netherlands
René van Lier
Croatia
Mario Pušić
Sun 15:38  Table 9
67   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
John Breur
Sun 14:57  Table 3
68   
Netherlands
Sigfried Janga
Sudan
Hassan Osman
Sun 15:22  Table 5
69   
Suriname
Elroy Janssen
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:00  Table 12
70   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 15:23  Table 12
71   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 15:13  Table 11
72   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
John Paul Filius
Sun 15:24  Table 6

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Mario Martokarijo
Suriname
Elroy Janssen
Sun 16:49  Table 9
74   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 16:45  Table 2
75   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:45  Table 3
76   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 16:45  Table 4
77   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Chi-kin Chong
Sun 16:57  Table 10
78   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Croatia
Mario Pušić
Sun 16:50  Table 1
79   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 16:45  Table 11
80   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:45  Table 12

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:46  Table 12
82   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 17:52  Table 9
83   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 17:52  Table 10
84   
Netherlands
Kevin Jansen
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:06  Table 11

Semi final

Race to 6
85   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 19:20  Table 12
86   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 19:23  Table 11

Final

Race to 6
87   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Chris Pronk
Sun 21:11  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment