Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 2, 2023

Pool Regionale Ranking REGIO 4 Zeeland #4 2022/2023

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Belgium Olivier van Lotringen
5 (4/1) 44 (29/15)
66%
250
2 Curacao Allan Frans
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
180
3 Vietnam Duoc Nguyen
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
140
3 Netherlands Ayala Telehala
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
140
5 Netherlands Martien Neumann
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
100
5 Netherlands Ping Zhao
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
100
7 Netherlands Dennis Huiser
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
80
7 Belgium Joeri van den Broeck
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
80
9 Netherlands Marco Harms
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
60
9 Netherlands Steven Woolgrove
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
60
9 Netherlands Chris Hoth
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
60
Starts Apr 2, 2023, 1:30 PM (local time)
Entry deadline Apr 2, 2023, 1:00 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 4
Contact Michael de Schepper (michael.deschepper80@gmail.com, +31 06-52386543) and Jessica De Schepper (jessica.deschepper87@gmail.com, 0624716206)
Rankings Pool Regionale Ranking Zeeland 2022/2023 and Regionale Ranking 24 mnd calculatie
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Zeeland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdiend kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters. Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

Online inschrijving €10,-** (70% prijzengeld/ 30% Masters)
** inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore (+€0,50 administratiekosten)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.30 uur***
Start 13.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld op de poster & in dit evenement!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina
https://www.poolbiljarten.nl/regio4


Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking


Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/regio4

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Dennis Huiser
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 14:15 
2   
Netherlands
Ping Zhao
Walk Over
 
3   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Martien Neumann
Sun 14:18 
4   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Steven Woolgrove
Sun 15:06 

Winner round 1

Race to 6
5   
Netherlands
Ayala MALUKU
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 15:27  Table 18
6   
Netherlands
Ping Zhao
Netherlands
Chris Hoth
Sun 15:06  Table 14
7   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Martien Neumann
Sun 16:25 
8   
Netherlands
Marco Harms
Curacao
Allan Frans
Sun 16:46 

Loser round 1

Race to 6
9   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Marco Harms
Sun 18:50 
10   
Walk Over
Belgium
Joeri van den Broeck
 
11   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Chris Hoth
Sun 15:55 
12   
Netherlands
Steven Woolgrove
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 16:37 

Loser round 2

Race to 6
13   
Vietnam
Duoc Nguyen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 19:45 
14   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 17:54 

Winners qualification

Race to 6
15   
Netherlands
Ayala MALUKU
Netherlands
Ping Zhao
Sun 16:40 
16   
Netherlands
Martien Neumann
Curacao
Allan Frans
Sun 18:34 

Losers qualification

Race to 6
17   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Ping Zhao
Sun 20:23 
18   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Martien Neumann
Sun 18:44 

Semi final

Race to 7
19   
Netherlands
Ayala MALUKU
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 21:47 
20   
Curacao
Allan Frans
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 22:31 

Final

Race to 7
21   
Belgium
Olivier van Lotringen
Curacao
Allan Frans
Mon 00:09 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants