Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 4 Zeeland #3 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Belgium Olivier van Lotringen
7 (7/0) 46 (35/11)
76%
250
2 Belgium Joeri van den Broeck
7 (6/1) 58 (32/26)
55%
180
3 Curacao Allan Frans
6 (4/2) 39 (25/14)
64%
140
3 Netherlands Ayala Telehala
6 (4/2) 44 (25/19)
57%
140
5 Netherlands Vincent Peemen
Sport Pub Goes
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
100
5 Netherlands Melany Bootsgezel
5 (2/3) 38 (19/19)
50%
100
5 Netherlands Dennis Huiser
5 (2/3) 34 (16/18)
47%
100
5 Netherlands Marco Harms
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
100
17 Vietnam Duoc Nguyen
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
50
18 Netherlands Dennis van Belzen
4 (1/3) 25 (10/15)
40%
50
18 Netherlands Myron Verboom
4 (1/3) 27 (10/17)
37%
50
18 Netherlands Chris Hoth
4 (1/3) 26 (9/17)
35%
50
21 Netherlands Bart Stanic
4 (0/4) 28 (8/20)
29%
45
21 Netherlands Ramon Langendoen
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
45
21 Netherlands Danny Zwegers
4 (1/3) 31 (12/19)
39%
45
Starts Feb 18, 2024, 12:15 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 12:15 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 4
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843), Michael de Schepper (michael.deschepper80@gmail.com, +31 06-52386543) and Jessica De Schepper (jessica.deschepper87@gmail.com, 0624716206)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Zeeland 2023/2024
Format Round robin (15 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Zeeland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.45 uur***
Start 13.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Olivier van Lotringen 4 4 0 0 20 5 15 0 0 0 0.8 4
2 Ayala Telehala 4 3 0 1 16 11 5 0 0 0 0.593 3
3 Dennis Huiser 4 2 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 2
4 Chris Hoth 4 1 0 3 9 17 -8 0 0 0 0.346 1
5 Bart Stanic 4 0 0 4 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joeri van den Broeck 4 4 0 0 20 13 7 0 0 0 0.606 4
2 Allan Frans 4 3 0 1 19 8 11 2 0 0 0.704 3
3 Melany Bootsgezel 4 2 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 2
4 Dennis van Belzen 4 1 0 3 10 15 -5 0 0 0 0.4 1
5 Ramon Langendoen 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Duoc Nguyen 4 3 0 1 19 11 8 0 0 0 0.633 3
2 Marco Harms 4 3 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 3
3 Vincent Peemen 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
4 Myron Verboom 4 1 0 3 10 17 -7 0 0 0 0.37 1
5 Danny Zwegers 4 1 0 3 12 19 -7 0 0 0 0.387 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Chris Hoth
Sun 12:25  Table 13
2-A   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 12:25  Table 12
3-B   
Netherlands
Melany Bootsgezel
Netherlands
Dennis van Belzen
Sun 12:25  Table 11
4-B   
Netherlands
Ramon Langendoen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 12:25  Table 10
5-C   
Netherlands
Danny Zwegers
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 12:25  Table 19
6-C   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 12:25  Table 18

Round 2

Race to 5
7-A   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Dennis Huiser
Sun 13:15  Table 13
8-A   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Bart Stanic
Sun 13:15  Table 12
9-B   
Netherlands
Dennis van Belzen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 13:11  Table 11
10-B   
Netherlands
Melany Bootsgezel
Curacao
Allan Frans
Sun 13:11  Table 10
11-C   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 13:00  Table 18
12-C   
Netherlands
Danny Zwegers
Netherlands
Myron Verboom
Sun 13:00  Table 19

Round 3

Race to 5
13-A   
Netherlands
Dennis Huiser
Netherlands
Bart Stanic
Sun 14:16  Table 12
14-A   
Netherlands
Chris Hoth
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 14:00  Table 13
15-B   
Belgium
Joeri van den Broeck
Curacao
Allan Frans
Sun 15:55  Table 11
16-B   
Netherlands
Dennis van Belzen
Netherlands
Ramon Langendoen
Sun 15:05  Table 10
17-C   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Myron Verboom
Sun 13:56  Table 19
18-C   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Marco Harms
Sun 13:27  Table 18

Round 4

Race to 5
19-A   
Netherlands
Bart Stanic
Belgium
Olivier van Lotringen
Sun 16:22  Table 12
20-A   
Netherlands
Dennis Huiser
Netherlands
Ayala Telehala
Sun 15:34  Table 13
21-B   
Curacao
Allan Frans
R1
Netherlands
Ramon Langendoen
Sun 14:19  Table 10
22-B   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Melany Bootsgezel
Sun 14:36  Table 11
23-C   
Netherlands
Myron Verboom
Netherlands
Marco Harms
Sun 15:33  Table 19
24-C   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 15:29  Table 18

Round 5

Race to 5
25-A   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Ayala Telehala
Sun 15:02  Table 13
26-A   
Netherlands
Bart Stanic
Netherlands
Chris Hoth
Sun 15:29  Table 12
27-B   
Netherlands
Ramon Langendoen
Netherlands
Melany Bootsgezel
Sun 15:57  Table 10
28-B   
Curacao
Allan Frans
R1
Netherlands
Dennis van Belzen
Sun 17:11  Table 11
29-C   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 14:27  Table 18
30-C   
Netherlands
Myron Verboom
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 14:33  Table 19

Last sixteen

Race to 5
31   
Belgium
Olivier van Lotringen
Walk Over
 
32   
Netherlands
Dennis Huiser
Walk Over
 
33   
Curacao
Allan Frans
Walk Over
 
34   
Netherlands
Marco Harms
Walk Over
 
35   
Netherlands
Ayala Telehala
Walk Over
 
36   
Netherlands
Melany Bootsgezel
Walk Over
 
37   
Belgium
Joeri van den Broeck
Walk Over
 
38   
Netherlands
Vincent Peemen
Walk Over
 

Quarter final

Race to 5
39   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Dennis Huiser
  Table 10
40   
Curacao
Allan Frans
Netherlands
Marco Harms
Sun 17:43  Table 11
41   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Melany Bootsgezel
Sun 17:34  Table 13
42   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 17:35  Table 12

Semi final

Race to 5
43   
Belgium
Olivier van Lotringen
Curacao
Allan Frans
Sun 18:46  Table 11
44   
Netherlands
Ayala Telehala
R1
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 18:44  Table 12

Final

Race to 5
45   
Belgium
Olivier van Lotringen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 20:00  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants