Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 20, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #3 2021/2022

Straightpool

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Feb 20, 2022, 11:59 AM (local time)
Starts Feb 20, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 50
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers). Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 50
1   
Norfolk Island
Mark Sneep
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 11:58  Table 2
2   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
3   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 11:58  Table 1
4   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 11:58  Table 3
5   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:01  Table 4
6   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Xavier Karis
Sun 11:58  Table 5
7   
Netherlands
John Koot
Suriname
Wiresh La
Sun 11:58  Table 6
8   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 11:58  Table 7

Winner round 1

Race to 50
9   
Netherlands
William Giraldo Orozco
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 12:58  Table 6
10   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 11:58  Table 8
11   
Netherlands
Chris Pronk
Finland
Jori Hätinen
Sun 13:10  Table 7
12   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 13:27  Table 3
13   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 12:53  Table 4
14   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Erik Moerker
Sun 12:53  Table 8
15   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Koot
Sun 12:58  Table 5
16   
Netherlands
Keith Gonesh
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:17  Table 1

Loser round 1

Race to 40
17   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:55  Table 1
18   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
19   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Erik Moerker
Sun 13:52  Table 2
20   
Netherlands
Peter den Reijer
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:41  Table 4
21   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 14:39  Table 5
22   
Netherlands
Eelco van Dooren
Finland
Jori Hätinen
Sun 14:01  Table 7
23   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 12:57  Table 2
24   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
William Giraldo Orozco
Sun 13:36  Table 6

Loser round 2

Race to 40
25   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:37  Table 6
26   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Peter den Reijer
Sun 15:00  Table 2
27   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 15:31  Table 5
28   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
William Giraldo Orozco
Sun 14:40  Table 3

Winners qualification

Race to 50
29   
Norfolk Island
Mark Sneep
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 14:36  Table 1
30   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:29  Table 3
31   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Xavier Karis
Sun 14:43  Table 4
32   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 15:07  Table 7

Losers qualification

Race to 40
33   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:28  Table 4
34   
Netherlands
Awin Sewgobind
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 16:08  Table 2
35   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
John Koot
Sun 16:43  Table 2
36   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Xavier Karis
Sun 15:44  Table 1

Quarter final

Race to 50
37   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
John Koot
Sun 17:14  Table 2
38   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Xavier Karis
Sun 16:59  Table 3
39   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:32  Table 4
40   
Netherlands
Keith Gonesh
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 16:58  Table 1

Semi final

Race to 50
41   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Chris Pronk
Sun 18:30  Table 1
42   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 18:30  Table 2

Final

Race to 50
43   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Richard van Giesen
Sun 19:19  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants