Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 1, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #2 2021/2022

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Keith Gonesh
SPC Capelle
6 (6/0) 45 (30/15)
67%
250
2 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
7 (5/2) 45 (27/18)
60%
180
3 Hoa Nguyen
5 (4/1) 34 (21/13)
62%
140
3 Geordie Sahilatua
6 (4/2) 43 (27/16)
63%
140
5 Xavier Karis
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
100
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
100
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 32 (21/11)
66%
100
5 Rogier Werle
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
100
9 Adam Kiernicki
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
60
Show more
9 Bas Verwijmeren
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
60
9 Jeanette van den Eijkel
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
60
9 John Koot
Pool West 2
3 (2/1) 20 (10/10)
50%
60
9 Shamier Balaydin
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
60
9 Hassan Osman
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
60
9 Rawad Kshek
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
60
9 Mario Pušić
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
60
17 John Breur
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
50
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Marien Kauffmann
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Karin Roijen
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
17 Michiel Bruijn
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Samuel Di Maggio
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
50
17 Richard van Giesen
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
50
17 Maurice van Lier
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
50
25 Robert Binaku
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
40
25 Eelco van Dooren
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Roy de Bruijn
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Zumfer Bequku
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Harry Strörmann
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Ronny Koolen
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 E a Costa
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
40
33 Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
Entry deadline May 1, 2022, 11:30 PM (local time)
Starts May 1, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers). Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Rogier Werle
Walk Over
 
2   
Netherlands
Michiel Bruijn
Netherlands
Richard van Giesen
Mon 18:47 
3   
Kosovo
Zumfer Bequku
Walk Over
 
4   
Walk Over
Italy
Samuel Di Maggio
 
5   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
6   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
7   
Netherlands
Keith Gonesh
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
9   
Syria
Rawad Kshek
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 
11   
Netherlands
John Breur
Walk Over
 
12   
Walk Over
Croatia
Mario Pušić
 
13   
Netherlands
Roy de Bruijn
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
15   
Netherlands
Marien Kauffmann
Walk Over
 
16   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
17   
Netherlands
Robert Binaku
Walk Over
 
18   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
19   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
 
20   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
21   
Netherlands
Ronny Koolen
Walk Over
 
22   
Walk Over
Netherlands
Xavier Karis
 
23   
Netherlands
Karin Roijen
Walk Over
 
24   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
25   
Portugal
E a Costa
Walk Over
 
26   
Walk Over
Netherlands
Maurice van Lier
 
27   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Walk Over
 
28   
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
 
29   
Netherlands
Eelco van Dooren
Walk Over
 
30   
Walk Over
Suriname
Shamier Balaydin
 
31   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
32   
Walk Over
Netherlands
John Koot
 

Winner round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Richard van Giesen
Mon 18:47 
34   
Kosovo
Zumfer Bequku
Italy
Samuel Di Maggio
Mon 18:48 
35   
Netherlands
Chris Pronk
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 18:48 
36   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 18:48 
37   
Syria
Rawad Kshek
Netherlands
Harry Strörmann
Mon 18:48 
38   
Netherlands
John Breur
Croatia
Mario Pušić
Mon 18:48 
39   
Netherlands
Roy de Bruijn
Poland
Adam Kiernicki
Mon 18:48 
40   
Netherlands
Marien Kauffmann
Sudan
Hassan Osman
Mon 18:48 
41   
Netherlands
Robert Binaku
Vietnam
Hoa Nguyen
Mon 18:48 
42   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 18:48 
43   
Netherlands
Ronny Koolen
Netherlands
Xavier Karis
Mon 18:48 
44   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Mon 18:48 
45   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Maurice van Lier
Mon 18:49 
46   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Bas Verwijmeren
Mon 18:49 
47   
Netherlands
Eelco van Dooren
Suriname
Shamier Balaydin
Mon 18:49 
48   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
John Koot
Mon 18:49 

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Netherlands
Michiel Bruijn
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Walk Over
Walk Over
 
53   
Walk Over
Walk Over
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Walk Over
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Walk Over
Walk Over
 
61   
Walk Over
Walk Over
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Netherlands
Michiel Bruijn
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Mon 18:49 
66   
Walk Over
Netherlands
Eelco van Dooren
 
67   
Walk Over
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
 
68   
Walk Over
Portugal
E a Costa
 
69   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
70   
Walk Over
Netherlands
Ronny Koolen
 
71   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
72   
Walk Over
Netherlands
Robert Binaku
 
73   
Walk Over
Netherlands
Marien Kauffmann
 
74   
Walk Over
Netherlands
Roy de Bruijn
 
75   
Walk Over
Croatia
Mario Pušić
 
76   
Walk Over
Netherlands
Harry Strörmann
 
77   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
78   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
79   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Bequku
 
80   
Walk Over
Netherlands
Richard van Giesen
 

Winners qualification

Race to 5
81   
Netherlands
Rogier Werle
Italy
Samuel Di Maggio
Mon 18:50 
82   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Keith Gonesh
Mon 18:50 
83   
Syria
Rawad Kshek
Netherlands
John Breur
Mon 18:50 
84   
Poland
Adam Kiernicki
Sudan
Hassan Osman
Mon 18:51 
85   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Geordie Sahilatua
Mon 18:51 
86   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Mon 18:51 
87   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Bas Verwijmeren
Mon 18:51 
88   
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
John Koot
Mon 18:51 

Loser round 3

Race to 5
89   
Netherlands
Michiel Bruijn
Netherlands
Eelco van Dooren
Mon 18:51 
90   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Portugal
E a Costa
Mon 18:51 
91   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Ronny Koolen
Mon 18:51 
92   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Robert Binaku
Mon 18:51 
93   
Netherlands
Marien Kauffmann
Netherlands
Roy de Bruijn
Mon 18:52 
94   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Harry Strörmann
Mon 18:52 
95   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 18:52 
96   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Richard van Giesen
Mon 18:52 

Losers qualification

Race to 5
97   
Netherlands
Michiel Bruijn
Poland
Adam Kiernicki
Mon 18:52 
98   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
John Breur
Mon 18:52 
99   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Chris Pronk
Mon 18:52 
100   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Italy
Samuel Di Maggio
Mon 18:52 
101   
Netherlands
Marien Kauffmann
Suriname
Shamier Balaydin
Mon 18:53 
102   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Maurice van Lier
Mon 18:53 
103   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Mon 18:53 
104   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Geordie Sahilatua
Mon 18:53 

Last sixteen

Race to 5
105   
Netherlands
Rogier Werle
Suriname
Shamier Balaydin
Mon 18:58 
106   
Netherlands
Keith Gonesh
Croatia
Mario Pušić
Mon 18:58 
107   
Syria
Rawad Kshek
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 18:58 
108   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Geordie Sahilatua
Mon 18:58 
109   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Mon 18:58 
110   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Mon 18:58 
111   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Chris Pronk
Mon 18:59 
112   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 18:59 

Quarter final

Race to 5
113   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Keith Gonesh
Mon 18:59 
114   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Geordie Sahilatua
Mon 18:59 
115   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Xavier Karis
Mon 18:59 
116   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 18:59 

Semi final

Race to 5
117   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Geordie Sahilatua
Mon 18:59 
118   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 19:00 

Final

Race to 5
119   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Patrick Berkenpas
Mon 19:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants