Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Utrecht Flevoland #3 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Azerbaijan Ramin Ismayilov
7 (7/0) 38 (28/10)
74%
250
2 Netherlands Peter Rietveld
9 (7/2) 42 (25/17)
60%
180
3 Netherlands Norman Bakker
6 (5/1) 29 (22/7)
76%
140
3 Netherlands Muhsin Yağlı
Boven 't IJ
6 (5/1) 37 (23/14)
62%
140
5 Netherlands Gilliano Smit
7 (5/2) 32 (20/12)
63%
100
5 Suriname Demiën (Ravin) Ganga
6 (4/2) 28 (14/14)
50%
100
5 Netherlands Johan van der Leest
4 (3/1) 21 (15/6)
71%
100
5 Netherlands Erlanga Agnalre
7 (5/2) 33 (21/12)
64%
100
9 Netherlands Richard Klein
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
60
Show more
9 Netherlands Caroline van Steenbergen
Boven 't IJ
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
60
9 Netherlands Bart Mistrate Haarhuis
6 (4/2) 29 (16/13)
55%
60
9 Netherlands Mervin Saib
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
60
9 Netherlands Brian Pauw
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
60
9 Netherlands Anthony Martilia
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
60
9 Netherlands Ritesh Badal
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
60
9 Netherlands Richard Floris
Boven 't IJ
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
60
17 Netherlands Ralph Coorengel
4 (2/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Netherlands Chaka Sanichar
Boven 't IJ
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
50
17 Netherlands Joshua Harkelijn
Boven 't IJ
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
50
17 Netherlands Damiën Jesich
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
50
17 Estonia John Põld
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
50
17 Netherlands Coen Nengerman
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
50
17 Bulgaria Dimitar Georgiev
3 (1/2) 13 (4/9)
31%
50
17 Netherlands Jens 💯🏆🍖🤙🏻 Maas
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
50
25 Hong Kong Ka Yu Man
Poollokaal De Gracht
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
40
25 Netherlands Peter de Vries
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
40
25 Netherlands Relinde Knijn
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
40
25 Netherlands Richard Kema
4 (2/2) 19 (10/9)
53%
40
25 Netherlands Bob Stringa
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
40
25 Germany Dieter Jesich
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
40
25 Netherlands Valen Tino
Boven 't IJ
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
40
25 Netherlands Alwin Wilhelmus
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
40
33 Netherlands Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
30
33 Netherlands George Woodham
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
30
33 Netherlands Laura Bodaan
3 (1/2) 15 (8/7)
53%
30
33 Netherlands Thierry Brachthuizer
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
30
33 Netherlands Linda Romero
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
30
33 Netherlands Feite van der Veen
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
30
33 Indonesia Yayan Ahaddian Wijayanto
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
30
33 Netherlands Job Schipper
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
30
33 Netherlands Erik Vos
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
30
33 Netherlands Dion van Everdingen
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
30
33 Netherlands Richard van velthoven
Plan B
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
30
33 Greece Vasilis Naskos
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
30
33 Netherlands Robin Jongerden
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
30
33 Netherlands Stephen Reiziger
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
30
33 Netherlands Angelo Kasanradjie
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
30
33 Netherlands Roeland Egbert (Roy) Tahapary
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
30
49 Netherlands Erwin Okken
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
20
49 Netherlands Les Kleuver
2 (0/2) 12 (5/7)
42%
20
49 Netherlands Wilma Jongkind
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
20
49 Netherlands Rudolf van Dijk
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
20
49 India Vivek Ravi
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
20
Starts Feb 18, 2024, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 11:30 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero (sachalinda23@gmail.com, 0611316858), Les Kleuver (Les.kleuver@gmail.com, +31 626072266) and Coen Nengerman (coenagrion@gmail.com, 0653282418)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland 2023/2024
Format Double to Single elimination (53 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Utrecht Flevoland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.30 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op
https://www.cuescore.com
(klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)

Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Richard Floris
Walk Over
 
2   
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Netherlands
Linda Romero
Sun 11:57  Table 1
3   
Netherlands
Jens 💯🏆🍖🤙🏻 Maas
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 11:57  Table 2
4   
Netherlands
Dion van Everdingen
Greece
Vasilis Naskos
Sun 11:57  Table 3
5   
Netherlands
Johan van der Leest
Walk Over
 
6   
Netherlands
Peter de Vries
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 11:57  Table 4
7   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Laura Bodaan
Sun 11:57  Table 5
8   
Walk Over
Bulgaria
Dimitar Georgiev
 
9   
Suriname
RSP Ganga
Walk Over
 
10   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Netherlands
Norman Bakker
Sun 11:57  Table 6
11   
Netherlands
Erik Vos
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 12:41  Table 5
12   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 11:57  Table 7
13   
Netherlands
George Woodham
Netherlands
Erwin Okken
Sun 11:57  Table 8
14   
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Netherlands
Damiën Jesich
Sun 11:57  Table 9
15   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Relinde Knijn
Sun 11:57  Table 10
16   
Walk Over
Netherlands
Valen Tino
 
17   
Netherlands
Richard van velthoven
Walk Over
 
18   
Netherlands
Job Schipper
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 11:57  Table 11
19   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Erlanga Agnalre
Sun 11:57  Table 12
20   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Les Kleuver
Sun 12:46  Table 1
21   
Netherlands
Richard Klein
Walk Over
 
22   
Germany
Dieter Jesich
Netherlands
Bob Stringa
Sun 12:29  Table 6
23   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Robin Jongerden
Sun 12:31  Table 2
24   
Walk Over
Netherlands
Mervin Saib
 
25   
Netherlands
Feite van der Veen
Walk Over
 
26   
Netherlands
Ralph Coorengel
Estonia
John Põld
Sun 12:34  Table 8
27   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:37  Table 10
28   
Walk Over
Netherlands
Thierry Brachthuizer
 
29   
Netherlands
Joshua Harkelijn
India
Vivek Ravi
Sun 12:42  Table 5
30   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 12:51  Table 12
31   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Roeland Egbert (Roy) Tahapary
Sun 12:55  Table 9
32   
Walk Over
Netherlands
Brian Pauw
 

Winner round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 13:01  Table 4
34   
Netherlands
Jens 💯🏆🍖🤙🏻 Maas
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 13:13  Table 11
35   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Peter de Vries
Sun 13:13  Table 3
36   
Netherlands
Laura Bodaan
Bulgaria
Dimitar Georgiev
Sun 13:01  Table 7
37   
Suriname
RSP Ganga
Netherlands
Norman Bakker
Sun 13:09  Table 2
38   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 13:23  Table 8
39   
Netherlands
George Woodham
Netherlands
Damiën Jesich
Sun 13:33  Table 10
40   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:09  Table 5
41   
Netherlands
Richard van velthoven
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:06  Table 5
42   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:11  Table 4
43   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Bob Stringa
Sun 14:11  Table 12
44   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:12  Table 7
45   
Netherlands
Feite van der Veen
Estonia
John Põld
Sun 14:15  Table 10
46   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Thierry Brachthuizer
Sun 14:17  Table 7
47   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:20  Table 6
48   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Brian Pauw
Sun 14:26  Table 9

Loser round 1

Race to 4
49   
Walk Over
Netherlands
Linda Romero
 
50   
Netherlands
Wilma Jongkind
Greece
Vasilis Naskos
Sun 13:21  Table 6
51   
Walk Over
Hong Kong
Ka Yu Man
 
52   
Netherlands
Coen Nengerman
Walk Over
 
53   
Walk Over
Netherlands
Angelo Kasanradjie
 
54   
Netherlands
Erik Vos
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 13:35  Table 12
55   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Sun 13:25  Table 1
56   
Netherlands
Relinde Knijn
Walk Over
 
57   
Walk Over
Netherlands
Job Schipper
 
58   
Netherlands
Erlanga Agnalre
Netherlands
Les Kleuver
Sun 13:46  Table 9
59   
Walk Over
Germany
Dieter Jesich
 
60   
Netherlands
Robin Jongerden
Walk Over
 
61   
Walk Over
Netherlands
Ralph Coorengel
 
62   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Walk Over
 
63   
India
Vivek Ravi
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 13:55  Table 8
64   
Netherlands
Roeland Egbert (Roy) Tahapary
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
65   
Netherlands
Linda Romero
Netherlands
Richard Kema
Sun 15:40  Table 5
66   
Greece
Vasilis Naskos
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 15:29  Table 9
67   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Thierry Brachthuizer
Sun 15:30  Table 4
68   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Feite van der Veen
Sun 15:03  Table 6
69   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 15:22  Table 7
70   
Netherlands
Erik Vos
Netherlands
Bob Stringa
Sun 14:56  Table 10
71   
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:13  Table 11
72   
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Richard van velthoven
Sun 15:26  Table 8
73   
Netherlands
Job Schipper
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:33  Table 11
74   
Netherlands
Erlanga Agnalre
Netherlands
George Woodham
Sun 14:38  Table 8
75   
Germany
Dieter Jesich
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 14:44  Table 12
76   
Netherlands
Robin Jongerden
Suriname
RSP Ganga
Sun 14:48  Table 7
77   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Laura Bodaan
Sun 14:47  Table 5
78   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Peter de Vries
Sun 14:49  Table 4
79   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 15:37  Table 6
80   
Netherlands
Roeland Egbert (Roy) Tahapary
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 15:31  Table 12

Winners qualification

Race to 4
81   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Jens 💯🏆🍖🤙🏻 Maas
Sun 16:17  Table 4
82   
Netherlands
Johan van der Leest
Bulgaria
Dimitar Georgiev
Sun 16:41  Table 11
83   
Netherlands
Norman Bakker
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 16:52  Table 4
84   
Netherlands
Damiën Jesich
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 15:51  Table 11
85   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Muhsin Yağlı
Sun 16:12  Table 9
86   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Mervin Saib
Sun 16:34  Table 7
87   
Estonia
John Põld
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 16:26  Table 12
88   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:55  Table 7

Loser round 3

Race to 3
89   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:18  Table 10
90   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Coen Nengerman
Sun 16:50  Table 10
91   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Bob Stringa
Sun 16:13  Table 5
92   
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Netherlands
Relinde Knijn
Sun 16:59  Table 6
93   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Erlanga Agnalre
Sun 16:22  Table 6
94   
Germany
Dieter Jesich
Suriname
RSP Ganga
Sun 16:14  Table 8
95   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Peter de Vries
Sun 15:44  Table 10
96   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 17:05  Table 5

Losers qualification

Race to 3
97   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Damiën Jesich
Sun 17:07  Table 12
98   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 17:37  Table 10
99   
Netherlands
Peter Rietveld
Bulgaria
Dimitar Georgiev
Sun 17:12  Table 9
100   
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Netherlands
Jens 💯🏆🍖🤙🏻 Maas
Sun 17:43  Table 6
101   
Netherlands
Erlanga Agnalre
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 17:09  Table 11
102   
Suriname
RSP Ganga
Estonia
John Põld
Sun 17:16  Table 8
103   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:19  Table 7
104   
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 17:49  Table 7

Last sixteen

Race to 4
105   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 18:50  Table 4
106   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 18:51  Table 6
107   
Netherlands
Norman Bakker
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 18:51  Table 12
108   
Netherlands
Anthony Martilia
Suriname
RSP Ganga
Sun 18:52  Table 11
109   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Sun 18:52  Table 7
110   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Erlanga Agnalre
Sun 18:53  Table 8
111   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:54  Table 9
112   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:55  Table 5

Quarter final

Race to 4
113   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Johan van der Leest
Sun 19:36  Table 11
114   
Netherlands
Norman Bakker
Suriname
RSP Ganga
Sun 19:35  Table 12
115   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Netherlands
Erlanga Agnalre
Sun 19:39  Table 9
116   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 19:36  Table 8

Semi final

Race to 4
117   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Norman Bakker
Sun 20:57  Table 11
118   
Netherlands
Muhsin Yağlı
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 20:57  Table 12

Final

Race to 4
119   
Netherlands
Peter Rietveld
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 22:29  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants