Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 15, 2023

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Utrecht Flevoland #2 2022/2023

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Erlanga Agnalre
7 (7/0) 48 (35/13)
73%
250
2 Netherlands Joshua Harkelijn
6 (5/1) 46 (28/18)
61%
180
3 Netherlands Richard Klein
5 (4/1) 38 (21/17)
55%
140
3 Netherlands Rick Telehala
Boven 't IJ
5 (4/1) 34 (20/14)
59%
140
5 Netherlands Gilliano Smit
7 (5/2) 45 (28/17)
62%
100
5 Netherlands Peter Rietveld
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
100
5 Netherlands Peter Kooij
5 (4/1) 36 (21/15)
58%
100
5 Netherlands Richard Floris
Boven 't IJ
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
100
9 Netherlands Mirjam Alfons
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
60
Show more
9 Netherlands Rob Luttikhuizen
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
60
9 Netherlands Herre Meijling
5 (3/2) 35 (22/13)
63%
60
9 Netherlands Richard Kema
4 (2/2) 26 (11/15)
42%
60
9 Netherlands Danny van Soest
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
60
9 Netherlands Anthony Martilia
5 (3/2) 33 (16/17)
48%
60
9 Netherlands Coen Nengerman
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
60
9 Netherlands Angelo Kasanradjie
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
60
17 Netherlands Marcel Minnis
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
50
17 Netherlands Thierry Brachthuizer
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
50
17 Netherlands Adel Gtari
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Netherlands Dion van Everdingen
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Netherlands Rudolf van Dijk
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Netherlands Jens 💯🏆🍖🤙🏻 Maas
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
50
17 Netherlands Dennis van Royen
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Netherlands Daan Wouters
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
25 Netherlands Sang Vonk
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
40
25 Netherlands Arthur de Groot
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
40
25 Netherlands Ralph Coorengel
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
40
25 Netherlands Brian Pauw
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
40
25 Suriname Demiën (Ravin) Ganga
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
40
25 Netherlands Linda Romero
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Indonesia Yayan Ahaddian Wijayanto
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
40
25 Netherlands Steffen Klein
Pool en Dart Cafe Volendam
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
40
33 Netherlands Mervin Saib
3 (1/2) 20 (11/9)
55%
30
33 Netherlands Laura Bodaan
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
30
33 Netherlands Bob Stringa
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Netherlands Jeroen Kleingeld
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
30
33 Netherlands Manitou Jansen
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
33 Netherlands Jaucke Hamstra
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Netherlands Les Kleuver
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
33 Netherlands Walter Zaal
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
30
33 Netherlands Peter den Toonder
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Netherlands Alwin Wilhelmus
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
30
33 Netherlands Nick Siebeling
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
33 Turkey Burcu Aydogdu
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
30
Starts Jan 15, 2023, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Jan 15, 2023, 11:45 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Les Kleuver (Les.kleuver@gmail.com, +31 626072266) and Coen Nengerman (coenagrion@gmail.com, 0653282418)
Rankings Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland 2022/2023
Format Double to Single elimination (44 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Utrecht Flevoland is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

Online inschrijving €10,-** (70% prijzengeld/ 30% Masters)
** inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore (+€0,50 administratiekosten)

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.45 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld op de poster & in dit evenement!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina
https://www.poolbiljarten.nl/regio2


Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking


Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Nick Siebeling
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 12:03  Table 1
2   
Netherlands
Richard Kema
Walk Over
 
3   
Netherlands
Thierry Brachthuizer
Netherlands
Walter Zaal
Sun 12:03  Table 2
4   
Netherlands
Sang Vonk
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:03  Table 3
5   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 12:03  Table 4
6   
Netherlands
Herre Meijling
Netherlands
Laura Bodaan
Sun 12:03  Table 5
7   
Walk Over
Netherlands
Linda Romero
 
8   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Marcel Minnis
Sun 12:03  Table 6
9   
Netherlands
Jeroen Kleingeld
Netherlands
Jens Maas
Sun 12:03  Table 7
10   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Walk Over
 
11   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Brian Pauw
Sun 12:03  Table 8
12   
Netherlands
Les Kleuver
Netherlands
Peter Kooij
Sun 12:28  Table 6
13   
Netherlands
Mervin Saib
Turkey
Burcu Aydogdu
Sun 12:37  Table 5
14   
Netherlands
Rudolf van Dijk
Netherlands
Bob Stringa
Sun 12:42  Table 3
15   
Walk Over
Netherlands
Daan Wouters
 
16   
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 12:42  Table 7

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Jaucke Hamstra
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:46  Table 1
18   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 12:46  Table 4
19   
Netherlands
Danny van Soest
Netherlands
Thierry Brachthuizer
Sun 13:57  Table 2
20   
Netherlands
Sang Vonk
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:08  Table 1
21   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:14  Table 5
22   
Netherlands
Herre Meijling
Netherlands
Peter den Toonder
Sun 13:14  Table 7
23   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Linda Romero
Sun 12:59  Table 8
24   
Netherlands
Marcel Minnis
Netherlands
Rob Luttikhuizen
Sun 13:31  Table 4
25   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jens Maas
Sun 13:32  Table 3
26   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Adel Gtari
Sun 12:59  Table 2
27   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:36  Table 8
28   
Netherlands
Peter Kooij
Netherlands
Manitou Jansen
Sun 13:50  Table 7
29   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:59  Table 5
30   
Netherlands
Rudolf van Dijk
Netherlands
Dennis van Royen
Sun 14:08  Table 3
31   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Daan Wouters
Sun 13:09  Table 6
32   
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Netherlands
Steffen Klein
Sun 14:00  Table 6

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Nick Siebeling
Netherlands
Steffen Klein
Sun 15:24  Table 7
34   
Walk Over
Netherlands
Coen Nengerman
 
35   
Netherlands
Walter Zaal
Netherlands
Dennis van Royen
Sun 15:33  Table 3
36   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:16  Table 8
37   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Manitou Jansen
Sun 14:58  Table 5
38   
Netherlands
Laura Bodaan
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:01  Table 1
39   
Walk Over
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
 
40   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Jens Maas
Sun 14:47  Table 4
41   
Netherlands
Jeroen Kleingeld
Netherlands
Rob Luttikhuizen
Sun 14:49  Table 2
42   
Walk Over
Netherlands
Linda Romero
 
43   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Peter den Toonder
Sun 14:21  Table 4
44   
Netherlands
Les Kleuver
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:40  Table 8
45   
Turkey
Burcu Aydogdu
Netherlands
Sang Vonk
Sun 14:29  Table 7
46   
Netherlands
Bob Stringa
Netherlands
Danny van Soest
Sun 15:04  Table 6
47   
Walk Over
Netherlands
Peter Rietveld
 
48   
Netherlands
Arthur de Groot
Netherlands
Jaucke Hamstra
Sun 15:25  Table 5

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Richard Kema
Sun 16:07  Table 1
50   
Netherlands
Thierry Brachthuizer
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 16:50  Table 2
51   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Herre Meijling
Sun 15:48  Table 5
52   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Marcel Minnis
Sun 15:28  Table 4
53   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Adel Gtari
Sun 15:39  Table 6
54   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Peter Kooij
Sun 16:19  Table 8
55   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 16:31  Table 6
56   
Netherlands
Daan Wouters
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Sun 16:28  Table 3

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Steffen Klein
Netherlands
Coen Nengerman
Sun 16:26  Table 4
58   
Netherlands
Dennis van Royen
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 16:33  Table 5
59   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Brian Pauw
Sun 16:47  Table 1
60   
Indonesia
Yayan Ahaddian Wijayanto
Netherlands
Jens Maas
Sun 15:36  Table 2
61   
Netherlands
Rob Luttikhuizen
Netherlands
Linda Romero
Sun 15:42  Table 8
62   
Suriname
Ravin Ganga
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:18  Table 7
63   
Netherlands
Sang Vonk
Netherlands
Danny van Soest
Sun 16:23  Table 2
64   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 16:53  Table 4

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Coen Nengerman
Netherlands
Marcel Minnis
Sun 17:01  Table 8
66   
Netherlands
Dennis van Royen
Netherlands
Herre Meijling
Sun 17:34  Table 5
67   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Thierry Brachthuizer
Sun 17:45  Table 6
68   
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Richard Kema
Sun 16:55  Table 7
69   
Netherlands
Rob Luttikhuizen
Netherlands
Daan Wouters
Sun 17:28  Table 4
70   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 17:40  Table 7
71   
Netherlands
Danny van Soest
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 17:19  Table 3
72   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Adel Gtari
Sun 17:28  Table 8

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:46  Table 8
74   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Herre Meijling
Sun 18:46  Table 7
75   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Rob Luttikhuizen
Sun 18:47  Table 6
76   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Coen Nengerman
Sun 18:48  Table 5
77   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Danny van Soest
Sun 18:48  Table 4
78   
Netherlands
Peter Kooij
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 18:48  Table 3
79   
Netherlands
Angelo Kasanradjie
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 18:48  Table 2
80   
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Netherlands
Richard Kema
Sun 18:48  Table 1

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 19:34  Table 5
82   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Richard Floris
Sun 19:29  Table 8
83   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Peter Kooij
Sun 19:31  Table 6
84   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Sun 19:43  Table 7

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Richard Klein
Sun 20:34  Table 6
86   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Sun 21:01  Table 8

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Erlanga Shaltiel
Sun 21:38  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants