Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 20, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Utrecht Flevoland #1 2022/2023

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Richard Klein
6 (6/0) 41 (30/11)
73%
250
2 Anthony Martilia
7 (5/2) 46 (26/20)
57%
180
3 Richard Floris
5 (4/1) 33 (23/10)
70%
140
3 Mariusz Mazanek
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
140
5 Remco Wijnen
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
100
5 Peter Rietveld
5 (3/2) 25 (15/10)
60%
100
5 Sacha Romero
4 (3/1) 32 (19/13)
59%
100
5 Dion van Everdingen
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
100
9 Mervin Saib
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
60
Show more
9 Bob Stringa
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
60
9 Ritesh Badal
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
60
9 Alwin Wilhelmus
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
60
13 Henk Gessel
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
55
13 Raymond Bracke
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
55
13 Laurens Steernberg
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
55
13 Remo Visbeek
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
55
17 Tom Broens
The Wizards
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
50
17 Coen Nengerman
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
50
17 Peter den Toonder
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
50
17 Dennis van Royen
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
50
17 Steffen Klein
Pool en Dart Cafe Volendam
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
50
17 Chris Mollien
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
Entry deadline Nov 20, 2022, 11:45 AM (local time)
Starts Nov 20, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero (sachalinda23@gmail.com, 0611316858), Les Kleuver (Les.kleuver@gmail.com, +31 626072266) and Coen Nengerman (coenagrion@gmail.com, 0653282418)
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Utrecht Flevoland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters. Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

Online inschrijving €10,-** (70% prijzengeld/ 30% Masters)
** inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore (+€0,50 administratiekosten)

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.45 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld op de poster & in dit evenement!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Mervin Saib
R1
Netherlands
Richard Floris
R1
Sun 12:01  Table 11
2   
Antarctica
Henk Gessel
Walk Over
 
3   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 12:01  Table 10
4   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Peter den Toonder
Sun 12:01  Table 9
5   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Tom Broens
Sun 12:01  Table 8
6   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Steffen Klein
Sun 12:02  Table 7
7   
Walk Over
Netherlands
Remo Visbeek
 
8   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Chris Mollien
Sun 12:01  Table 6

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Dennis van Royen
Netherlands
Richard Floris
R1
Sun 13:19  Table 6
10   
Antarctica
Henk Gessel
Netherlands
Bob Stringa
Sun 12:01  Table 5
11   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Richard Klein
Sun 13:07  Table 7
12   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Raymond Bracke
Sun 13:07  Table 8
13   
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 13:08  Table 10
14   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Coen Nengerman
Sun 13:08  Table 9
15   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Netherlands
Remo Visbeek
Sun 12:01  Table 4
16   
Netherlands
Chris Mollien
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 13:19  Table 11

Loser round 1

Race to 4
17   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Chris Mollien
Sun 14:17  Table 9
18   
Walk Over
Netherlands
Remo Visbeek
 
19   
Netherlands
Remco Wijnen
R1
Netherlands
Coen Nengerman
Sun 14:10  Table 6
20   
Netherlands
Peter den Toonder
Netherlands
Laurens Steernberg
Sun 14:30  Table 11
21   
Netherlands
Tom Broens
R1
Netherlands
Raymond Bracke
Sun 14:00  Table 8
22   
Netherlands
Steffen Klein
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 13:39  Table 7
23   
Walk Over
Antarctica
Henk Gessel
 
24   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Dennis van Royen
Sun 14:08  Table 7

Loser round 2

Race to 4
25   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Remo Visbeek
Sun 14:54  Table 9
26   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Laurens Steernberg
Sun 15:14  Table 5
27   
Netherlands
Raymond Bracke
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 14:59  Table 6
28   
Antarctica
Henk Gessel
Netherlands
Dion van Everdingen
R2
Sun 15:40  Table 11

Winners qualification

Race to 5
29   
Netherlands
Richard Floris
R3
Netherlands
Bob Stringa
Sun 14:31  Table 10
30   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 14:33  Table 5
31   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Sacha Romero
R2
Sun 14:56  Table 8
32   
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 15:08  Table 10

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 15:41  Table 6
34   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Bob Stringa
Sun 16:13  Table 7
35   
Netherlands
Peter Rietveld
Netherlands
Alwin Wilhelmus
Sun 16:00  Table 8
36   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 16:17  Table 5

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Richard Floris
R1
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 17:30  Table 6
38   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Peter Rietveld
Sun 17:30  Table 7
39   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 17:30  Table 9
40   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 17:30  Table 10

Semi final

Race to 5
41   
Netherlands
Richard Floris
R1
Netherlands
Richard Klein
Sun 18:44  Table 6
42   
Netherlands
Anthony Martilia
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 18:54  Table 9

Final

Race to 5
43   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 20:15  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants