Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 20, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Noord Holland #1 2022/2023

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
8 (7/1) 63 (40/23)
63%
250
2 Willie Brouwer
Boven 't IJ
6 (5/1) 40 (28/12)
70%
180
3 Roberto Vasselli
6 (4/2) 39 (21/18)
54%
140
3 Stefan Bakker
Boven 't IJ
5 (3/2) 40 (19/21)
48%
140
5 Rienus Gennissen
3 (2/1) 23 (14/9)
61%
100
5 Joshua Harkelijn
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
100
5 Peter de Swart
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
100
5 Aleksandar Petrović
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
100
9 Hervis Hamid
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
60
Show more
9 Ad Lachchi
Boven 't IJ
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
60
9 Valen Tino
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
60
9 Sami Arous
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
60
13 Ivan Labrović
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
55
13 Youssef ZKak
Boven 't IJ
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
55
13 Espen Falkenhaug
Plan B
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
55
13 Marc Verweij
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
55
17 Omar Maalikoum
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
50
17 Alan Wooter
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Olesya Bila
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Rick Telehala
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Pijke Vernout
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
17 André Pedroso
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
Entry deadline Nov 20, 2022, 11:45 AM (local time)
Starts Nov 20, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Noord-Holland 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 6-46478387) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Noord-Holland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters. Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

Online inschrijving €10,-** (70% prijzengeld/ 30% Masters)
** inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore (+€0,50 administratiekosten)

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.45 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld op de poster & in dit evenement!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina
https://www.poolbiljarten.nl/regio2


Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking


Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Ivan Labrović
Sun 12:10  Table 5
2   
Tunisia
Sami Arous
Walk Over
 
3   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 12:10  Table 6
4   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Rick Telehala
Sun 12:10  Table 7
5   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:10  Table 8
6   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 12:10  Table 9
7   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 12:10  Table 10
8   
Netherlands
Marc Verweij
Portugal
André Pedroso
Sun 12:10  Table 11

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Pijke Vernout
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 13:34  Table 10
10   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 12:10  Table 12
11   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 13:28  Table 9
12   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:45  Table 13
13   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:05  Table 12
14   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Peter de Swart
Sun 13:23  Table 11
15   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 13:30  Table 7
16   
Portugal
André Pedroso
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:10  Table 8

Loser round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Ivan Labrović
Portugal
André Pedroso
Sun 14:20  Table 9
18   
Walk Over
Netherlands
Valen Tino
 
19   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 14:26  Table 8
20   
Netherlands
Rick Telehala
Italy
Roberto Vasselli
Sun 13:46  Table 5
21   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:03  Table 12
22   
Morocco
Youssef ZKak
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:11  Table 13
23   
Netherlands
Alan Wooter
Tunisia
Sami Arous
Sun 13:32  Table 6
24   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 14:31  Table 11

Loser round 2

Race to 5
25   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Valen Tino
Sun 15:33  Table 8
26   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Italy
Roberto Vasselli
Sun 15:30  Table 10
27   
Netherlands
Rahadi Hamid
Morocco
Youssef ZKak
Sun 15:42  Table 9
28   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Marc Verweij
Sun 15:29  Table 12

Winners qualification

Race to 5
29   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 14:46  Table 5
30   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 14:32  Table 10
31   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Peter de Swart
Sun 14:33  Table 6
32   
Netherlands
Hervis Hamid
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 15:31  Table 11

Losers qualification

Race to 5
33   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 16:20  Table 12
34   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 16:37  Table 11
35   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 16:37  Table 10
36   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Peter de Swart
Sun 16:21  Table 13

Quarter final

Race to 5
37   
Serbia
Aleksandar Petrović
Italy
Roberto Vasselli
Sun 18:05  Table 12
38   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Peter de Swart
Sun 18:05  Table 10
39   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 18:05  Table 13
40   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 18:05  Table 11

Semi final

Race to 5
41   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 19:12  Table 11
42   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 19:12  Table 12

Final

Race to 6
43   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 20:11  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants