Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 2, 2023

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Gelderland #4 2022/2023

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Yannick Pongers
SPC Woensel
8 (7/1) 51 (39/12)
76%
250
2 Netherlands Quinten Pongers
SPC Woensel
5 (4/1) 33 (20/13)
61%
180
3 Netherlands Gerrit van der Velden
5 (4/1) 32 (20/12)
63%
140
3 Netherlands Mitchel Knuever
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
140
5 Croatia Goran “GO” Kobas
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
100
5 Netherlands Peter Knuever
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
100
5 Poland Jacob Siemaszko
4 (3/1) 22 (17/5)
77%
100
5 Netherlands Jelle Boersma
4 (2/2) 28 (11/17)
39%
100
9 Netherlands Mozes Leeflang
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
60
Show more
9 Netherlands Wilfred Damhuis
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
60
9 Netherlands Ka-wing Lam
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
60
9 Netherlands Rovian Graanoogst
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
60
13 Netherlands Bart Mistrate Haarhuis
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
55
13 Netherlands Biao Wu
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
55
13 Netherlands Nigel Huynh
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
55
13 Netherlands Chris Koidl
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
55
17 Netherlands Roeland Kemper
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Netherlands Hugo Smeenk
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Netherlands Henry van Haren
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
50
17 Netherlands Michael Verhaegh
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Netherlands Maria Forlenza
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
Starts Apr 2, 2023, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Apr 2, 2023, 12:05 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sang Vonk (s.vonk@knbb.nl, 0683256532) and Roeland Kemper (roeland.kemper@gmail.com, +31 618512077)
Rankings Pool Regionale Ranking Gelderland 2022/2023 and Regionale Ranking 24 mnd calculatie
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Gelderland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters. Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

Online inschrijving €10,-** (70% prijzengeld/ 30% Masters)
** inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore (+€0,50 administratiekosten)

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.45 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld op de poster & in dit evenement!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina
https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Maria Forlenza
Walk Over
 
2   
Netherlands
Henry van Haren
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 12:10  Table 11
3   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
 
5   
Netherlands
Jelle Boersma
Walk Over
 
6   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Netherlands
Roeland Kemper
Sun 12:10  Table 14
7   
Netherlands
Michael Verhaegh
Netherlands
Biao Wu
Sun 12:11  Table 12
8   
Walk Over
Netherlands
Mozes Leeflang
 
9   
Netherlands
Mitchel Knuever
Walk Over
 
10   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Chris Koidl
Sun 12:11  Table 13
11   
Netherlands
Peter Knuever
Walk Over
 
12   
Walk Over
Croatia
Goran Kobas
 
13   
Netherlands
Wilfred Damhuis
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Nigel Huynh
 
15   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 12:11  Table 15
16   
Walk Over
Netherlands
Quinten Pongers
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Maria Forlenza
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 12:54  Table 11
18   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Sun 12:12  Table 16
19   
Netherlands
Jelle Boersma
Netherlands
Gerrit van der Velden
Sun 13:02  Table 17
20   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 13:18  Table 12
21   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Chris Koidl
Sun 13:18  Table 13
22   
Netherlands
Peter Knuever
Croatia
Goran Kobas
Sun 12:12  Table 17
23   
Netherlands
Wilfred Damhuis
Netherlands
Nigel Huynh
Sun 12:12  Table 18
24   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:05  Table 15

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Netherlands
Henry van Haren
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Roeland Kemper
 
28   
Netherlands
Michael Verhaegh
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Hugo Smeenk
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Ka-wing Lam
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Netherlands
Henry van Haren
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:05  Table 15
34   
Walk Over
Netherlands
Nigel Huynh
 
35   
Netherlands
Roeland Kemper
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:03  Table 16
36   
Netherlands
Michael Verhaegh
Netherlands
Chris Koidl
Sun 14:07  Table 13
37   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Biao Wu
Sun 14:41  Table 12
38   
Walk Over
Netherlands
Jelle Boersma
 
39   
Walk Over
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
 
40   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Maria Forlenza
Sun 13:39  Table 17

Winners qualification

Race to 5
41   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Rovian Graanoogst
Sun 13:55  Table 15
42   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 14:42  Table 15
43   
Netherlands
Mitchel Knuever
Croatia
Goran Kobas
Sun 14:15  Table 16
44   
Netherlands
Wilfred Damhuis
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 13:56  Table 18

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Nigel Huynh
Sun 14:18  Table 11
46   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Chris Koidl
Sun 15:24  Table 14
47   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Jelle Boersma
Sun 15:35  Table 12
48   
Netherlands
Bart Mistrate Haarhuis
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 14:57  Table 17

Losers qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 15:50  Table 11
50   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Rovian Graanoogst
Sun 16:47  Table 14
51   
Netherlands
Jelle Boersma
Netherlands
Wilfred Damhuis
Sun 16:47  Table 12
52   
Netherlands
Ka-wing Lam
Croatia
Goran Kobas
Sun 16:11  Table 17

Quarter final

Race to 5
53   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:55  Table 11
54   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Croatia
Goran Kobas
Sun 17:56  Table 12
55   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Jelle Boersma
Sun 17:56  Table 16
56   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Peter Knuever
Sun 18:32  Table 14

Semi final

Race to 5
57   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Gerrit van der Velden
Sun 19:17  Table 12
58   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:38  Table 14

Final

Race to 5
59   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 20:04  Table 14

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants