Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Gelderland #3 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Joel Kartowikromo
7 (7/0) 49 (35/14)
71%
250
2 Netherlands Peter Knuever
6 (5/1) 46 (27/19)
59%
180
3 Netherlands Mirjam Alfons
Boven 't IJ
7 (5/2) 50 (27/23)
54%
140
3 Netherlands Rani Matti
5 (4/1) 40 (24/16)
60%
140
5 Croatia Goran “GO” Kobas
6 (4/2) 36 (20/16)
56%
100
5 Netherlands Marijn van der Zee
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
100
5 Netherlands Nigel Huynh
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
100
5 Netherlands Bruce Hu
6 (4/2) 38 (23/15)
61%
100
9 Netherlands Kaming Luong
5 (3/2) 34 (19/15)
56%
60
Show more
9 Poland Jacob Siemaszko
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
60
9 Netherlands Johan Palé
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
60
9 Netherlands Jasper Stoppelenburg
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
60
13 Netherlands Wilfred Damhuis
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
55
13 Netherlands Ka-wing Lam
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
55
13 Netherlands Rick Telehala
Boven 't IJ
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
55
13 Netherlands Duke Boerboom
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
55
17 Netherlands Sang Vonk
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
50
17 Netherlands Mozes Leeflang
4 (2/2) 27 (17/10)
63%
50
17 Netherlands Henk de Ruiter
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
50
17 Netherlands Tom van Poppelen
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Netherlands Erik Stoel
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
50
17 Singapore Jacky Tsang
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
50
17 Netherlands Roberto Gomez
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Turkey Oguz Ozkan
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
25 Netherlands Gerrit van der Velden
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
25 Netherlands Kevin Jansen
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
40
25 Netherlands Vikesh Mahabiersing
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
40
25 Netherlands Marnik Kramp
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
25 Netherlands Robert Turner
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Netherlands Jeroen de Bont
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
40
25 Netherlands Peter Huls
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
40
33 Netherlands Frits Verhaegh
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Netherlands Maria Forlenza
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
30
33 Netherlands Arjan Bons
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
30
33 Netherlands Chris Baron
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Netherlands Freek Ebbelink
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
9991 Netherlands Marc van Grinsven
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Feb 18, 2024, 12:30 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 12:15 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sang Vonk (s.vonk@knbb.nl, 0683256532), Roeland Kemper (roeland.kemper@gmail.com, +31 618512077) and Maria Forlenza (maria.forlenza@wur.nl, +31 06-00000000)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Gelderland 2023/2024
Format Double to Single elimination (37 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Gelderland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.30 uur***
Start 13.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Henk de Ruiter
Sun 12:20  Table 11
2   
Netherlands
Bruce Hu
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Nigel Huynh
 
4   
Turkey
Oguz Ozkan
Walk Over
 
5   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Maria Forlenza
Sun 12:20  Table 3
6   
Netherlands
Marijn van der Zee
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Ka-wing Lam
 
8   
Netherlands
Kaming Luong
Singapore
Jacky Tsang
Sun 12:20  Table 4
9   
Netherlands
Freek Ebbelink
Netherlands
Johan Palé
Sun 12:20  Table 5
10   
Netherlands
Robert Turner
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Peter Huls
 
12   
Netherlands
Rick Telehala
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Gerrit van der Velden
 
14   
Netherlands
Erik Stoel
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Kevin Jansen
 
16   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 12:20  Table 6

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Vikesh Mahabiersing
Netherlands
Joël Kartowikromo
Sun 13:56  Table 2
18   
Netherlands
Bruce Hu
Croatia
Goran “GO” Kobas
Sun 12:20  Table 7
19   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Nigel Huynh
 
20   
Turkey
Oguz Ozkan
Netherlands
Wilfred Damhuis
Sun 12:20  Table 8
21   
Netherlands
Marnik Kramp
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 14:02  Table 4
22   
Netherlands
Marijn van der Zee
Netherlands
Roberto Gomez
Sun 12:21  Table 9
23   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 12:21  Table 10
24   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Jeroen de Bont
Sun 13:22  Table 2
25   
Netherlands
Arjan Bons
Netherlands
Johan Palé
Sun 13:36  Table 8
26   
Netherlands
Robert Turner
Netherlands
Sang Vonk
Sun 12:21  Table 2
27   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Peter Huls
Sun 13:22  Table 4
28   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Tom van Poppelen
Sun 13:24  Table 6
29   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Gerrit van der Velden
Sun 13:25  Table 7
30   
Netherlands
Erik Stoel
Netherlands
Rani Matti
Sun 13:37  Table 5
31   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 13:52  Table 9
32   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Chris Baron
Sun 13:55  Table 10

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Henk de Ruiter
Netherlands
Chris Baron
Sun 14:37  Table 10
34   
Walk Over
Netherlands
Kevin Jansen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Erik Stoel
 
36   
Walk Over
Netherlands
Gerrit van der Velden
 
37   
Netherlands
Maria Forlenza
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:25  Table 6
38   
Walk Over
Netherlands
Peter Huls
 
39   
Walk Over
Netherlands
Robert Turner
 
40   
Singapore
Jacky Tsang
Netherlands
Arjan Bons
Sun 14:23  Table 8
41   
Netherlands
Freek Ebbelink
Netherlands
Jeroen de Bont
Sun 13:57  Table 11
42   
Walk Over
Netherlands
Ka-wing Lam
 
43   
Walk Over
Netherlands
Roberto Gomez
 
44   
Walk Over
Netherlands
Marnik Kramp
 
45   
Walk Over
Netherlands
Wilfred Damhuis
 
46   
Walk Over
Walk Over
 
47   
Walk Over
Croatia
Goran “GO” Kobas
 
48   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Vikesh Mahabiersing
Sun 14:44  Table 3

Winner round 2

Race to 5
49   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Bruce Hu
Sun 14:49  Table 11
50   
Netherlands
Nigel Huynh
Turkey
Oguz Ozkan
Sun 14:02  Table 3
51   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Marijn van der Zee
Sun 14:57  Table 8
52   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Kaming Luong
Sun 14:11  Table 7
53   
Netherlands
Johan Palé
Netherlands
Sang Vonk
Sun 15:13  Table 6
54   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Tom van Poppelen
Sun 14:43  Table 2
55   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Rani Matti
Sun 14:52  Table 4
56   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 15:06  Table 9

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Henk de Ruiter
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 15:35  Table 4
58   
Netherlands
Erik Stoel
Netherlands
Gerrit van der Velden
Sun 14:27  Table 5
59   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Peter Huls
Sun 15:28  Table 10
60   
Netherlands
Robert Turner
Singapore
Jacky Tsang
Sun 15:00  Table 7
61   
Netherlands
Jeroen de Bont
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 15:23  Table 2
62   
Netherlands
Roberto Gomez
Netherlands
Marnik Kramp
Sun 15:03  Table 5
63   
Netherlands
Wilfred Damhuis
Walk Over
 
64   
Croatia
Goran “GO” Kobas
Netherlands
Vikesh Mahabiersing
Sun 15:44  Table 3

Loser round 3

Race to 4
65   
Netherlands
Henk de Ruiter
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:27  Table 9
66   
Netherlands
Erik Stoel
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 16:00  Table 8
67   
Netherlands
Rick Telehala
Turkey
Oguz Ozkan
Sun 16:05  Table 5
68   
Singapore
Jacky Tsang
Netherlands
Bruce Hu
Sun 15:46  Table 7
69   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 16:25  Table 4
70   
Netherlands
Roberto Gomez
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Sun 16:05  Table 10
71   
Netherlands
Wilfred Damhuis
Netherlands
Tom van Poppelen
Sun 15:46  Table 11
72   
Croatia
Goran “GO” Kobas
Netherlands
Sang Vonk
Sun 16:32  Table 3

Winners qualification

Race to 5
73   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Nigel Huynh
Sun 16:18  Table 2
74   
Netherlands
Marijn van der Zee
Netherlands
Kaming Luong
Sun 16:22  Table 6
75   
Netherlands
Johan Palé
Netherlands
Peter Knuever
Sun 16:23  Table 7
76   
Netherlands
Rani Matti
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 16:32  Table 11

Loser round 4

Race to 4
77   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 17:23  Table 4
78   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Bruce Hu
Sun 16:56  Table 5
79   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Sun 17:14  Table 5
80   
Netherlands
Wilfred Damhuis
Croatia
Goran “GO” Kobas
Sun 17:06  Table 8

Losers qualification

Race to 4
81   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Johan Palé
Sun 18:14  Table 2
82   
Netherlands
Bruce Hu
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 17:27  Table 2
83   
Netherlands
Jasper Stoppelenburg
Netherlands
Nigel Huynh
Sun 17:59  Table 5
84   
Croatia
Goran “GO” Kobas
Netherlands
Kaming Luong
Sun 17:47  Table 3

Quarter final

Race to 5
85   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Croatia
Goran “GO” Kobas
Sun 18:59  Table 5
86   
Netherlands
Marijn van der Zee
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 18:59  Table 4
87   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Nigel Huynh
Sun 18:59  Table 3
88   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Bruce Hu
Sun 18:59  Table 2

Semi final

Race to 5
89   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 20:03  Table 4
90   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Rani Matti
Sun 19:59  Table 5

Final

Race to 5
91   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Peter Knuever
Sun 20:49  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants