Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 19, 2022

Pool Regionale Ranking MASTERS Gelderland 2021/2022

Multiball
Gefeliciteerd met je plaatsing voor de Regionale Ranking MASTERS Gelderland 2021/2022! Zaal open 12.00 uur Start Masters toernooi 12.30 uur !!!
Gefeliciteerd met je plaatsing voor de Regionale Ranking MASTERS Gelderland 2021/2022! Zaal open 12.00 uur Start Masters toernooi 12.30 uur !!!

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Quinten Pongers
SPC Woensel
3 (3/0) 6 (6/0)
100%
2 Gerrit van der Velden
3 (2/1) 7 (4/3)
57%
3 Mitchel Knuever
3 (2/1) 6 (4/2)
67%
3 Marc van Grinsven
3 (2/1) 7 (5/2)
71%
5 Frits Verhaegh
2 (1/1) 4 (2/2)
50%
5 Peter Knuever
2 (1/1) 4 (2/2)
50%
5 Jacob Siemaszko
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
5 Ka-wing Lam
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
9 Celalettin Demirtas
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
9 Joost Kettmann
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
9 Rovian Graanoogst
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
9 Erwin Jansen
1 (0/1) 2 (0/2)
0%
Entry deadline Jun 15, 2022, 11:59 PM (local time)
Starts Jun 19, 2022, 12:30 PM (local time)
Format Single elimination (12 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Jesse de Ruiter (social@jtdr.nl, +31 648701452)
More info
Masters Regionale Ranking 2021/2022 informatie

Na de 6 regionale rankingtoernooien 2021/2022 word de top 16 bepaald via eindstand van de Cuescore Regionale Ranking!

Voor plaatsing is het minimaal vereist dat een speler tenminste 50% van 6 rankingtoernooien heeft deelgenomen.

Elke geplaatste speler zal via de wedstrijdleiders een bericht ontvangen om zich aan te melden. Aanmelden kan tot 1 week voor het Masters-toernooi (tot 15 juni 23.59 uur). Aanmelden is vereist i.v.m bij een eventuele afmelding de reserve-lijst zich nog kan aanmelden (Niet van toepassing bij MASTERS Gelderland!)

Speelwijze Masters:

De regionale ranking Masters-toernooi is een Single Knock-Out toernooi, waarin de spelers geseed tegen mekaar uitkomen, bijvoorbeeld Nr1. vs Nr 16, Nr. 2 vs Nr 15 enzovoorts. Het format bestaat uit maximaal 3 individuele races in 1 wedstrijd (8-ball race-to-4/ 9-ball race-to-5/ 10-ball race-to-4) Bij een gelijkstand in de eerste 2 races (winst race 8-ball speler A & winst race 9-ball speler B) dan word de race 10-ball gespeeld.

Alle geplaatste spelers zullen de link doorgestuurd krijgen van dit Cuescore-evenement en kunnen zichzelf aanmelden in het evenement.

Alle informatie betreffend het Masters toernooi zal hierin vermeld staan. Op de dag zelf zijn er wedstrijdbriefjes aanwezig zoals op de reguliere toernooien.

Geplaatste spelers:

1 Gerrit van der Velden
2 Mike van Doornik (afgemeld)
3 Quinten Pongers
4 Jacob Siemaszko
5 Ka-Wing Lam
6 Marc van Grinsven
7 Mitchel Kneuver
8 Rovian Graanoogst
9 Peter Kneuver
10 Berry Schreuder (afgemeld)
11 Erwin Jansen
12 Erik Stoel (afgemeld)
13 Frits Verhaege
14 Joost Kettman
15 Celalettin Demirtas
16 Bye

Seedings:

1 Gerrit van der Velden
2 Quinten Pongers
3 Jacob Siemaszko
4 Ka-Wing Lam
5 Marc van Grinsven
6 Mitchel Kneuver
7 Rovian Graanoogst
8 Peter Kneuver
9 Erwin Jansen
10 Frits Verhaege
11Joost Kettman
12 Celalettin Demirtas
13 Bye
14 Bye
15 Bye
16 Bye

Prijzengeld verdeling:

1. €126
2. €60
3. €30
3. €30
5. €15
5. €15
5. €15
5. €15

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
Best of 3 sets 
1   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Walk Over
 
2   
Netherlands
Erwin Jansen
Netherlands
Peter Knuever
Sun 12:31  Table 1
3   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Celalettin Demirtas
Sun 12:31  Table 3
4   
Walk Over
Netherlands
Ka-wing Lam
 
5   
Poland
Jacob Siemaszko
Walk Over
 
6   
Netherlands
Joost Kettmann
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 12:38  Table 7
7   
Netherlands
Rovian Graanoogst
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 12:32  Table 5
8   
Walk Over
Netherlands
Quinten Pongers
 

Quarter final

Race to 5
Best of 3 sets 
9   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:38  Table 1
10   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 14:10  Table 3
11   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 13:38  Table 7
12   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:43  Table 5

Semi final

Race to 5
Best of 3 sets 
13   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Netherlands
Marc van Grinsven
Sun 16:38  Table 5
14   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 15:34  Table 1

Final

Race to 5
Best of 3 sets 
15   
Netherlands
Gerrit van der Velden
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:17  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants