Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13, 2019

Pool Regionale Ranking #4 - KNBB Regio 1 - 14-1 (Straight) 2018/2019

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Jan 13, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Jan 13, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 60
Handicap No handicap
Rankings 2018/2019 Pool Ranking Regio 1 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 1
More info
De Regionale Ranking Regio 1 (voorheen Regiotoernooi Pool Noord) is verbonden aan de landelijke ranking en toegankelijk voor alle KNBB leden.
Dus kom gezellig meedoen met de de Regionale Ranking aankomende zondag 13 Januari in Emmen!

Meet jezelf met andere poolspelers en strijd om de titel en je plek op de regionale en nationale ranking!

Per toernooi maakt men kans op een KNBB-beker van de desbetreffende editie.
Ook maakt men kans op geldprijzen.
Dit bestaat uit 70% van het inschrijfgeld inclusief een gegarandeerde extra 100,- per toernooi aangeboden door hoofdsponsor: www.partnerslaapsystemen.nl

De beste 16 spelers aan het einde van het seizoen plaatsen zich voor de Masters.
En de winnaar van de eindranking zal het gezicht worden van de poster voor het seizoen 2019/20 en wint een gratis ticket voor het Open Groningen 2019.

Locatie: Snooker en Poolcentrum Emmen
Datum: zondag 13 Januari
Editie: 14-1 (Straightpool)

Zaal open: 12.00
Inschrijving sluit 12.30
Aanvang toernooi: 13.00
Inschrijfgeld: 10,-

Kom gezellig naar Emmen om er gezamenlijk een leuke,spannende,competatieve en sportieve dag van te maken :)

Graag tot ziens bij de:

Regionale ranking 2018/19 !


Regio 1 bedankt zijn sponsoren:

Partner Slaapsystemen
www.partnerslaapsystemen.nl
Hardenberg, 0523-760 109
"Uw nachtrust...Daar liggen wij nou wakker van! "

Go Customs
www.goshafts.com

Pom Service Pool Noord

Masseur@work
www.masseuratwork.nl
"Samen werken aan verzuimpreventie"

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 60
1   
Netherlands
Zadrach Singadji
Walk Over
 
2   
Netherlands
Judah Ritmeester
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 13:02  Table 5
3   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Peter de Boer
Sun 13:02  Table 6
4   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 13:02  Table 7
5   
Netherlands
Michel Drenth
Walk Over
 
6   
Netherlands
Gerko Vrielink
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 13:02  Table 8
7   
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Rianne Lubberink
Sun 13:02  Table 9
8   
Walk Over
Netherlands
Erwin Beekelaar
 
9   
Netherlands
Timothy Voortman
Walk Over
 
10   
Netherlands
Mo El-Rafai
Netherlands
Hindrik de Haan
Sun 13:02  Table 10
11   
Netherlands
Harry Royes
Netherlands
Jens Maas
Sun 13:02  Table 11
12   
Walk Over
Netherlands
Richard Klein
 
13   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Erwin Okken
Sun 13:02  Table 12
14   
Netherlands
Gerard Benjamins
Netherlands
Johan Koops
Sun 13:02  Table 13
15   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Dennis Tahapary
Sun 13:02  Table 15
16   
Walk Over
Netherlands
Dennis Veltman
 

Winner round 1

Race to 60
17   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 13:55  Table 7
18   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 14:17  Table 9
19   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 14:02  Table 15
20   
Netherlands
Nick Pigounakis
Netherlands
Erwin Beekelaar
Sun 14:18  Table 6
21   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Mo El-Rafai
Sun 14:33  Table 7
22   
Netherlands
Harry Royes
Netherlands
Richard Klein
Sun 13:56  Table 5
23   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Johan Koops
Sun 14:11  Table 8
24   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Dennis Veltman
Sun 13:56  Table 11

Loser round 1

Race to 50
25   
Walk Over
Netherlands
Judah Ritmeester
 
26   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 14:20  Table 10
27   
Walk Over
Netherlands
Gerko Vrielink
 
28   
Netherlands
Rianne Lubberink
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Hindrik de Haan
 
30   
Netherlands
Jens Maas
Walk Over
 
31   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Gerard Benjamins
Sun 14:13  Table 13
32   
Netherlands
Dennis Tahapary
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 50
33   
Netherlands
Judah Ritmeester
Netherlands
Dennis Veltman
Sun 15:03  Table 5
34   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Erwin Okken
Sun 15:35  Table 8
35   
Netherlands
Gerko Vrielink
Netherlands
Richard Klein
Sun 15:03  Table 8
36   
Netherlands
Rianne Lubberink
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 15:20  Table 13
37   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Erwin Beekelaar
Sun 15:25  Table 6
38   
Netherlands
Jens Maas
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 14:50  Table 11
39   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 15:50  Table 10
40   
Netherlands
Dennis Tahapary
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 14:48  Table 15

Winners qualification

Race to 60
41   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 15:51  Table 9
42   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 15:45  Table 5
43   
Netherlands
Mo El-Rafai
Netherlands
Harry Royes
Sun 15:45  Table 7
44   
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 15:30  Table 12

Loser round 3

Race to 50
45   
Netherlands
Dennis Veltman
Netherlands
Peter de Boer
Sun 16:27  Table 8
46   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 16:07  Table 13
47   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 16:23  Table 15
48   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Dennis Tahapary
Sun 16:41  Table 11

Losers qualification

Race to 50
49   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Nick Pigounakis
Sun 17:22  Table 7
50   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 17:22  Table 8
51   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 17:32  Table 9
52   
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Harry Royes
Sun 17:32  Table 10

Quarter final

Race to 60
53   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 19:26  Table 7
54   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 19:26  Table 8
55   
Netherlands
Mo El-Rafai
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 19:26  Table 9
56   
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Peter de Boer
Sun 19:26  Table 10

Semi final

Race to 60
57   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Georg Stettinger
Sun 19:47  Table 9
58   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Peter de Boer
Sun 19:47  Table 7

Final

Race to 60
59   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Peter de Boer
Sun 21:59  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment