Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 6, 2024

Pool Recreanten Ranking REGIO 3 Rijnmond #2 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Portugal E a Costa
7 (6/1) 33 (22/11)
67%
50
2 Netherlands Rene van Prooijen
8 (6/2) 35 (21/14)
60%
35
3 Netherlands Rogier Kuiters
7 (5/2) 30 (20/10)
67%
25
3 Vietnam Huy Nguyen
6 (3/3) 30 (15/15)
50%
25
5 Netherlands Dennis Verschoor
6 (4/2) 26 (13/13)
50%
20
5 Netherlands Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
6 (3/3) 22 (10/12)
45%
20
5 Netherlands David van der Velde
5 (4/1) 23 (14/9)
61%
20
5 Vietnam Quan Do
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
20
9 Netherlands Alexander van den Doel
4 (1/3) 18 (8/10)
44%
15
Show more
9 Netherlands Tim de Vette
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
15
9 Netherlands Robert Kroon
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
15
9 Netherlands Thomas (O'MELLY) Groenendaal
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
15
9 Netherlands Peter Nelis
5 (2/3) 25 (12/13)
48%
15
9 Vietnam Khang Nguyen
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
15
9 Hong Kong Ley Yeung Cheung
4 (3/1) 17 (10/7)
59%
15
9 Netherlands Sui wai (Swaaj) Ling
5 (2/3) 20 (10/10)
50%
15
17 Netherlands Bianca Alblas
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
10
17 Netherlands Ed Spangenberg
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Netherlands lloyd Ansems
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
10
17 Netherlands Tim van Baar van Slangenburgh
4 (1/3) 14 (3/11)
21%
10
21 Netherlands Jeffrey Hermsen
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
10
21 Netherlands Paulus Dickhoff
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
10
21 Netherlands Vincent Groenendaal
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
10
Starts Jan 6, 2024, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Jan 6, 2024, 11:30 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
Rankings Pool Recreanten Ranking Rijnmond 2023/2024
Format Round robin (23 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Recreanten Ranking Masters (Top 16). De Recreanten Ranking toernooien tellen NIET mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap vereist (minimaal
•KNBB ranking reglement van toepassing (zie https://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond- ).
•Deelname restrictie van toepassing (zie reglement)
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Maximaal 36 spelers (vol=vol!)
•Aanmelden via Cuescore (betalen op locatie)
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = Poule to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’ (bij 4 poules):

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Online inschrijving **. Betaling € 10,- op locatie. (= 70% prijzengeld / 30% Masters prijzenpot)
** inschrijving dient online te gebeuren via CueScore

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.45 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meldt je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contact voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Recreanten Ranking:
https://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis Verschoor 4 3 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 3
2 Sui wai (Swaaj) Ling 4 2 0 2 10 7 3 0 0 0 0.588 2
3 Tim de Vette 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Khang Nguyen 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
5 Jeffrey Hermsen 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David van der Velde 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 E a Costa 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Huy Nguyen 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
4 Bianca Alblas 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ley Yeung Cheung 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 Quan Do 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Alexander van den Doel 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
4 lloyd Ansems 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rene van Prooijen 4 3 0 1 11 5 6 1 0 0 0.688 3
2 Rogier Kuiters 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Robert Kroon 4 3 0 1 10 6 4 1 0 0 0.625 3
4 Tim van Baar van Slangenburgh 4 1 0 3 3 11 -8 0 0 0 0.214 1
5 Vincent Groenendaal 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Thomas (O'MELLY) Groenendaal 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 Peter Nelis 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 2
3 Liesbeth Wiersma 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Ed Spangenberg 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Paulus Dickhoff 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Sui wai Ling
Netherlands
Dennis Verschoor
Sat 12:05  Table 1
2-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Vietnam
Khang Nguyen
Sat 12:05  Table 2
3-B   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
David van der Velde
Sat 12:05  Table 3
4-B   
Vietnam
Huy Nguyen
Portugal
E a Costa
Sat 12:05  Table 4
5-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Alexander van den Doel
Sat 12:05  Table 5
6-C   
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Vietnam
Quan Do
Sat 12:05  Table 6
7-D   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Tim van Baar van Slangenburgh
Sat 12:05  Table 7
8-D   
Netherlands
Rene van Prooijen
R1
Netherlands
Robert Kroon
R1
Sat 12:05  Table 8
9-E   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Sat 12:05  Table 9
10-E   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Netherlands
Peter Nelis
Sat 12:05  Table 10

Round 2

Race to 3
11-A   
Netherlands
Dennis Verschoor
Vietnam
Khang Nguyen
Sat 12:54  Table 2
12-A   
Netherlands
Sui wai Ling
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:51  Table 3
13-B   
Netherlands
Bianca Alblas
Portugal
E a Costa
Sat 12:49  Table 5
14-B   
Netherlands
David van der Velde
Vietnam
Huy Nguyen
Sat 12:50  Table 4
15-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Vietnam
Quan Do
Sat 12:55  Table 10
16-C   
Netherlands
Alexander van den Doel
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Sat 12:55  Table 6
17-D   
Netherlands
Tim van Baar van Slangenburgh
Netherlands
Robert Kroon
Sat 12:58  Table 1
18-D   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Rogier Kuiters
Sat 12:59  Table 7
19-E   
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Netherlands
Peter Nelis
Sat 12:42  Table 9
20-E   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Ed Spangenberg
Sat 12:37  Table 8

Round 3

Race to 3
21-A   
Vietnam
Khang Nguyen
Netherlands
Tim de Vette
Sat 14:11  Table 6
22-A   
Netherlands
Dennis Verschoor
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 13:52  Table 9
23-B   
Netherlands
Bianca Alblas
Vietnam
Huy Nguyen
Sat 13:36  Table 2
24-B   
Portugal
E a Costa
Netherlands
David van der Velde
Sat 13:37  Table 5
25-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Sat 13:39  Table 10
26-C   
Vietnam
Quan Do
Netherlands
Alexander van den Doel
Sat 13:38  Table 6
27-D   
Netherlands
Robert Kroon
Netherlands
Rogier Kuiters
Sat 14:03  Table 8
28-D   
Netherlands
Tim van Baar van Slangenburgh
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 14:03  Table 1
29-E   
Netherlands
Peter Nelis
Netherlands
Ed Spangenberg
Sat 13:58  Table 4
30-E   
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sat 13:58  Table 3

Round 4

Race to 3
31-A   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 13:23  Table 9
32-A   
Vietnam
Khang Nguyen
Netherlands
Sui wai Ling
Sat 13:30  Table 7
33-D   
Netherlands
Rogier Kuiters
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 13:28  Table 1
34-D   
Netherlands
Robert Kroon
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 13:27  Table 4
35-E   
Netherlands
Ed Spangenberg
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sat 13:12  Table 8
36-E   
Netherlands
Peter Nelis
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 13:19  Table 3

Round 5

Race to 3
37-A   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Sui wai Ling
Sat 14:38  Table 3
38-A   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Dennis Verschoor
Sat 14:53  Table 2
39-D   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 14:25  Table 2
40-D   
Netherlands
Rogier Kuiters
Netherlands
Tim van Baar van Slangenburgh
Sat 14:31  Table 7
41-E   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 14:37  Table 1
42-E   
Netherlands
Ed Spangenberg
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Sat 14:42  Table 5

Last sixteen

Race to 3
43   
Netherlands
Dennis Verschoor
Netherlands
Robert Kroon
Sat 15:47  Table 1
44   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Alexander van den Doel
Sat 15:47  Table 2
45   
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 15:47  Table 3
46   
Netherlands
Rogier Kuiters
Netherlands
Tim de Vette
Sat 15:47  Table 4
47   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Peter Nelis
Sat 15:47  Table 5
48   
Netherlands
Thomas (O'MELLY) Groenendaal
Vietnam
Huy Nguyen
Sat 15:47  Table 6
49   
Netherlands
Sui wai Ling
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 15:47  Table 7
50   
Vietnam
Quan Do
Vietnam
Khang Nguyen
Sat 15:47  Table 8

Quarter final

Race to 3
51   
Netherlands
Dennis Verschoor
Portugal
E a Costa
Sat 16:42  Table 4
52   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Rogier Kuiters
Sat 16:29  Table 1
53   
Netherlands
David van der Velde
Vietnam
Huy Nguyen
Sat 16:42  Table 2
54   
Netherlands
Rene van Prooijen
Vietnam
Quan Do
Sat 16:29  Table 3

Semi final

Race to 4
55   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Rogier Kuiters
Sat 17:26  Table 2
56   
Vietnam
Huy Nguyen
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 17:26  Table 1

Final

Race to 4
57   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 18:38  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants