Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17, 2024

Pool Recreanten Ranking REGIO 3 Rijnmond #3 2023/2024

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Djay Latuputty
8 (8/0) 25 (24/1)
96%
50
2 Netherlands John Breur
7 (6/1) 26 (18/8)
69%
35
3 Netherlands Bas Groen
7 (4/3) 26 (14/12)
54%
25
3 Netherlands Alexander Poot
7 (5/2) 28 (19/9)
68%
25
5 Netherlands Dennis Verschoor
6 (4/2) 21 (13/8)
62%
20
5 Netherlands Peter Nelis
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
20
5 Netherlands Harry Strörmann
6 (5/1) 23 (16/7)
70%
20
5 Vietnam Quan Do
6 (4/2) 27 (15/12)
56%
20
9 Vietnam Gio Ngo
5 (2/3) 19 (10/9)
53%
15
Show more
9 Netherlands Rene van Prooijen
5 (4/1) 20 (14/6)
70%
15
9 Netherlands Bianca Alblas
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Netherlands Rawad Kshek
5 (4/1) 15 (12/3)
80%
15
9 Netherlands David van der Velde
5 (4/1) 20 (12/8)
60%
15
9 Netherlands Jeffrey Hermsen
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Netherlands Alex Bol
5 (3/2) 20 (9/11)
45%
15
9 Netherlands Frank Smitskamp
5 (3/2) 19 (9/10)
47%
15
17 Netherlands Wim van Run
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Netherlands Jeroen van der Harst
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Vietnam Khang Nguyen
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
10
17 Netherlands Arjan Bons
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Netherlands Michel van Velzen
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
22 Netherlands Rocky Hudson
Boven 't IJ
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
5
22 Netherlands Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
22 Netherlands Ed Spangenberg
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
22 Vietnam Huy Nguyen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
22 Netherlands Jeroen Kooiman
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
22 Netherlands Paul Tahapary
4 (1/3) 15 (4/11)
27%
5
22 Netherlands Paulus Dickhoff
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
29 Suriname Emerson Huang
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
5
29 Vietnam T.Anh Nguyen
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
29 Netherlands lloyd Ansems
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
29 Suriname Tahier Enait
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
29 Netherlands Raies Shaikrojan
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
29 Netherlands Kai Hellenbrand
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
29 Hong Kong Ley Yeung Cheung
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
5
Starts Feb 17, 2024, 12:00 PM (local time)
Entry deadline Feb 17, 2024, 11:50 AM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Liesbeth Wiersma (l.eisses@live.nl, +31 0653373192)
Rankings Pool Recreanten Ranking Rijnmond 2023/2024
Format Round robin (35 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Recreanten Ranking Masters (Top 16). De Recreanten Ranking toernooien tellen NIET mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap vereist (minimaal
•KNBB ranking reglement van toepassing (zie https://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond- ).
•Deelname restrictie van toepassing (zie reglement)
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Maximaal 36 spelers (vol=vol!)
•Aanmelden via Cuescore (betalen op locatie)
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = Poule to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’ (bij 4 poules):

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Online inschrijving **. Betaling € 10,- op locatie. (= 70% prijzengeld / 30% Masters prijzenpot)
** inschrijving dient online te gebeuren via CueScore

Zaal open 11.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 11.45 uur***
Start 12.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meldt je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contact voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Recreanten Ranking:
https://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David van der Velde 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Dennis Verschoor 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Arjan Bons 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Rocky Hudson 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 Tahier Enait 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Poot 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
2 Quan Do 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Bas Groen 4 2 0 2 8 9 -1 0 0 0 0.471 2
4 Huy Nguyen 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
5 Kai Hellenbrand 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rawad Kshek 4 4 0 0 12 0 12 0 0 0 1 4
2 Jeffrey Hermsen 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 Wim van Run 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Paul Tahapary 4 1 0 3 4 11 -7 0 0 0 0.267 1
5 lloyd Ansems 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rene van Prooijen 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Bianca Alblas 4 3 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 3
3 Gio Ngo 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
4 Paulus Dickhoff 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Raies Shaikrojan 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Harry Strörmann 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Alex Bol 4 3 0 1 9 8 1 0 0 0 0.529 3
3 Khang Nguyen 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Jeroen Kooiman 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Ley Yeung Cheung 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Djay Latuputty 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Frank Smitskamp 4 3 0 1 9 7 2 0 0 0 0.563 3
3 Michel van Velzen 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Ed Spangenberg 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
5 T.Anh Nguyen 4 0 0 4 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John Breur 3 3 0 0 9 2 7 0 0 0 0.818 3
2 Peter Nelis 3 2 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 2
3 Jeroen van der Harst 3 1 0 2 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
4 Liesbeth Wiersma 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
5 Emerson Huang 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Suriname
Tahier Enait
Netherlands
Rocky Hudson
Sat 12:07  Table 7
2-A   
Netherlands
Arjan Bons
Netherlands
Dennis Verschoor
Sat 12:07  Table 8
3-B   
Vietnam
Huy Nguyen
Netherlands
Alexander Poot
Sat 12:38  Table 9
4-B   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Kai Hellenbrand
Sat 12:07  Table 10
5-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Wim van Run
Sat 12:07  Table 11
6-C   
Netherlands
Paul Tahapary
Netherlands
Rawad Kshek
Sat 12:07 
7-D   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Netherlands
Raies Shaikrojan
Sat 12:07  Table 13
8-D   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 12:07  Table 14
9-E   
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 12:07  Table 15
10-E   
Vietnam
Khang Nguyen
Netherlands
Alex Bol
Sat 12:08  Table 16
11-F   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Michel van Velzen
Sat 12:27  Table 12
12-F   
Vietnam
T.Anh Nguyen
Netherlands
Ed Spangenberg
Sat 12:32  Table 7
13-G   
Netherlands
John Breur
Suriname
Emerson Huang
Sat 12:34  Table 8
14-G   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Peter Nelis
Sat 12:36  Table 14

Round 2

Race to 3
15-A   
Netherlands
Rocky Hudson
Netherlands
Dennis Verschoor
Sat 12:39  Table 9
16-A   
Suriname
Tahier Enait
Netherlands
David van der Velde
Sat 12:50  Table 13
17-B   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Kai Hellenbrand
Sat 12:52  Table 12
18-B   
Vietnam
Huy Nguyen
Vietnam
Quan Do
Sat 12:46  Table 10
19-C   
Netherlands
Wim van Run
Netherlands
Rawad Kshek
Sat 12:52  Table 16
20-C   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 12:53  Table 11
21-D   
Netherlands
Raies Shaikrojan
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:07  Table 14
22-D   
Netherlands
Paulus Dickhoff
Vietnam
Gio Ngo
Sat 12:49  Table 15
23-E   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Alex Bol
Sat 13:13  Table 8
24-E   
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Netherlands
Jeroen Kooiman
Sat 13:14  Table 16
25-F   
Netherlands
Michel van Velzen
Netherlands
Ed Spangenberg
Sat 13:23  Table 7
26-F   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 13:15  Table 10
27-G   
Suriname
Emerson Huang
Netherlands
Peter Nelis
Sat 13:17  Table 9
28-G   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 13:24  Table 15

Round 3

Race to 3
29-A   
Netherlands
Dennis Verschoor
Netherlands
David van der Velde
Sat 13:44  Table 13
30-A   
Netherlands
Rocky Hudson
Netherlands
Arjan Bons
Sat 13:25  Table 12
31-B   
Netherlands
Kai Hellenbrand
Vietnam
Quan Do
Sat 13:27  Table 11
32-B   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Bas Groen
Sat 13:37  Table 9
33-C   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 13:39  Table 10
34-C   
Netherlands
Wim van Run
Netherlands
Paul Tahapary
Sat 13:43  Table 8
35-D   
Netherlands
Bianca Alblas
Vietnam
Gio Ngo
Sat 14:17  Table 11
36-D   
Netherlands
Raies Shaikrojan
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 14:11  Table 14
37-E   
Netherlands
Alex Bol
Netherlands
Jeroen Kooiman
Sat 14:18  Table 16
38-E   
Netherlands
Harry Strörmann
Vietnam
Khang Nguyen
Sat 14:00  Table 12
39-F   
Netherlands
Ed Spangenberg
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 14:38  Table 7
40-F   
Netherlands
Michel van Velzen
Vietnam
T.Anh Nguyen
Sat 14:41  Table 15
41-G   
Netherlands
Peter Nelis
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 14:08  Table 15
42-G   
Suriname
Emerson Huang
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 14:02  Table 10

Round 4

Race to 3
43-A   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Arjan Bons
Sat 14:24  Table 13
44-A   
Netherlands
Dennis Verschoor
Suriname
Tahier Enait
Sat 14:33  Table 10
45-B   
Vietnam
Quan Do
Netherlands
Bas Groen
Sat 14:21  Table 9
46-B   
Netherlands
Kai Hellenbrand
Vietnam
Huy Nguyen
Sat 14:34  Table 12
47-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Paul Tahapary
Sat 14:36  Table 8
48-C   
Netherlands
Rawad Kshek
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 14:35  Table 14
49-D   
Vietnam
Gio Ngo
Netherlands
Rene van Prooijen
Sat 14:53  Table 11
50-D   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sat 15:07  Table 12
51-E   
Netherlands
Jeroen Kooiman
Vietnam
Khang Nguyen
Sat 15:27  Table 16
52-E   
Netherlands
Alex Bol
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Sat 15:34  Table 14
53-F   
Netherlands
Frank Smitskamp
Vietnam
T.Anh Nguyen
Sat 15:25  Table 7
54-F   
Netherlands
Ed Spangenberg
Netherlands
Djay Latuputty
Sat 15:38  Table 11
55-G   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 15:09  Table 14
56-G   
Netherlands
Peter Nelis
Netherlands
John Breur
Sat 15:13  Table 13

Round 5

Race to 3
57-A   
Netherlands
Arjan Bons
Suriname
Tahier Enait
Sat 15:20  Table 15
58-A   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Rocky Hudson
Sat 15:23  Table 8
59-B   
Netherlands
Bas Groen
Vietnam
Huy Nguyen
Sat 15:21  Table 10
60-B   
Vietnam
Quan Do
Netherlands
Alexander Poot
Sat 15:24  Table 9
61-C   
Netherlands
Paul Tahapary
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 15:39  Table 13
62-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Wim van Run
Sat 15:46  Table 8
63-D   
Netherlands
Rene van Prooijen
Netherlands
Paulus Dickhoff
Sat 15:52  Table 12
64-D   
Vietnam
Gio Ngo
Netherlands
Raies Shaikrojan
Sat 15:58  Table 15
65-E   
Vietnam
Khang Nguyen
Hong Kong
Ley Yeung Cheung
Sat 16:34  Table 9
66-E   
Netherlands
Jeroen Kooiman
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 15:59  Table 10
67-F   
Vietnam
T.Anh Nguyen
Netherlands
Djay Latuputty
Sat 16:23  Table 8
68-F   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Michel van Velzen
Sat 16:26  Table 7
69-G   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
John Breur
Sat 16:00  Table 16
70-G   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Suriname
Emerson Huang
 

Last sixteen

Race to 3
71   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Bas Groen
Sat 17:19  Table 7
72   
Netherlands
Alex Bol
Netherlands
Dennis Verschoor
Sat 17:19  Table 8
73   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Rawad Kshek
Sat 17:19  Table 9
74   
Netherlands
Peter Nelis
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 17:19  Table 10
75   
Netherlands
Rene van Prooijen
Vietnam
Quan Do
Sat 17:19  Table 12
76   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
John Breur
Sat 17:19  Table 13
77   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 17:19  Table 14
78   
Vietnam
Gio Ngo
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 17:19  Table 15

Quarter final

Race to 3
79   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Dennis Verschoor
Sat 18:04  Table 7
80   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Peter Nelis
Sat 18:04  Table 8
81   
Vietnam
Quan Do
Netherlands
John Breur
Sat 18:04  Table 9
82   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 18:04  Table 10

Semi final

Race to 3
83   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Djay Latuputty
Sat 18:48  Table 8
84   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Alexander Poot
Sat 18:48  Table 7

Final

Race to 3
85   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
John Breur
Sat 19:39  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants