Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 19, 2017

Pool Noord Regiotoernooi #5

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rudy van der Veen
N-Joy Drachten
8 (8/0) 51 (38/13)
75%
250
2 Eddie Lutjes
8 (7/1) 48 (35/13)
73%
180
3 Zadrach Singadji
7 (5/2) 42 (24/18)
57%
140
3 Peter de Boer
6 (5/1) 37 (26/11)
70%
140
5 Erwin Okken
6 (3/3) 35 (16/19)
46%
100
5 Hilbrand Boschma
N-Joy Drachten
6 (4/2) 28 (18/10)
64%
100
5 Raphael Murray
6 (3/3) 37 (17/20)
46%
100
5 Mark Ruijtenbeek
5 (2/3) 27 (12/15)
44%
100
9 Iede Koffeman
5 (3/2) 29 (18/11)
62%
60
Show more
9 Schelte Tiems
5 (3/2) 26 (16/10)
62%
60
9 Jaap ten Brinke
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
60
9 Jozef Wolters
5 (3/2) 26 (13/13)
50%
60
13 Martijn Meijerink
N-Joy Drachten
5 (2/3) 33 (16/17)
48%
55
13 Richard Brandsma
5 (2/3) 26 (11/15)
42%
55
13 Ewout van Asselt
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
55
13 Timothy Voortman
5 (2/3) 29 (12/17)
41%
55
17 Erik van der Schaaf
N-Joy Drachten
5 (2/3) 29 (13/16)
45%
50
17 Erwin Beekelaar
5 (2/3) 26 (11/15)
42%
50
17 H. Rienstra
5 (1/4) 26 (7/19)
27%
50
17 Bauke de With
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
50
21 Jeroen Hoving
5 (1/4) 26 (8/18)
31%
45
21 Dylan ten Brinke
5 (0/5) 28 (8/20)
29%
45
21 Jurjen Postma
5 (0/5) 24 (4/20)
17%
45
Entry deadline Feb 19, 2017, 1:00 PM (local time)
Starts Feb 19, 2017, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (23 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 1
Contact Richard Brandsma (pool@richardbrandsma.nl, +31 06-55161699) and Hilbrand Boschma (hm.boschma@gmail.com, +31 0644111921)
More info
Deelname voor alle poolers uit Groningen, Friesland en Drenthe (woonachtig in).

Starttijd 13:00, inschrijven tot 12:30, zaal open om 12:00
Inschrijving €10,= per persoon

Format tot en met 32 spelers:
Poulesysteem + SKO met winnaars en verliezersronde.
Prijzengeld 50% voor 1e plaats, 35% voor 2e plaats en 15% voor 1e plaats verliezerskant + bekers.

Format vanaf 33 spelers:
DKO tot laatste 8
Prijzengeld 40% voor 1e plaats, 30% voor 2e plaats en 15% voor 3e plaats + bekers

Prijs winnaar eindranking ticket deelname Open Groningen 2017

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rudy van der Veen 5 5 0 0 20 3 17 0 0 0 0.87 0
2 Schelte Tiems 5 3 0 2 16 10 6 0 0 0 0.615 0
3 Erwin Okken 5 3 0 2 15 14 1 0 0 0 0.517 0
4 Richard Brandsma 5 2 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 0
5 Erwin Beekelaar 5 2 0 3 11 15 -4 0 0 0 0.423 0
6 Jurjen Postma 5 0 0 5 4 20 -16 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter de Boer 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 0
2 Mark Ruijtenbeek 4 2 0 2 11 10 1 0 0 0 0.524 0
3 Jaap ten Brinke 4 2 0 2 11 11 0 0 0 0 0.5 0
4 Bauke de With 4 1 0 3 9 14 -5 0 0 0 0.391 0
5 Ewout van Asselt 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 0 0.318 0
6 Richard Klein 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Iede Koffeman 5 3 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 0
2 Zadrach Singadji 5 4 0 1 17 11 6 0 0 0 0.607 0
3 Raphael Murray 5 3 0 2 16 15 1 0 0 0 0.516 0
4 Martijn Meijerink 5 2 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 0
5 Erik van der Schaaf 5 2 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Eddie Lutjes 5 5 0 0 20 3 17 0 0 0 0.87 0
2 Hilbrand Boschma 5 4 0 1 17 5 12 0 0 0 0.773 0
3 Jozef Wolters 5 3 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 0
4 Timothy Voortman 5 2 0 3 12 17 -5 0 0 0 0.414 0
5 Dylan ten Brinke 5 0 0 5 8 20 -12 0 0 0 0.286 0
6 H. Rienstra 5 1 0 4 7 19 -12 0 0 0 0.269 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Jurjen Postma
Sun 16:15 
2-A   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Erwin Beekelaar
Sun 15:06 
3-A   
Netherlands
Schelte Tiems
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 14:08 
4-B   
Netherlands
Bauke de With
Netherlands
Jaap ten Brinke
Sun 16:52 
5-B   
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 16:12 
6-B   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Peter de Boer
 
7-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sun 16:24 
8-C   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Raphael Murray
Sun 15:37 
9-C   
Netherlands
Iede Koffeman
Netherlands
Jeroen Hoving
Sun 15:37 
10-D   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Dylan ten Brinke
Sun 16:07 
11-D   
Netherlands
H. Rienstra
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 14:13 

Round 2

Race to 4
12-D   
Netherlands
Jozef Wolters
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 14:13 
13-A   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Erwin Beekelaar
Sun 15:07 
14-A   
Netherlands
Jurjen Postma
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 15:06 
15-A   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 16:18 
16-B   
Netherlands
Bauke de With
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 16:13 
17-B   
Netherlands
Jaap ten Brinke
Netherlands
Peter de Boer
Sun 16:12 
18-B   
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Netherlands
Richard Klein
 
19-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Raphael Murray
Sun 16:07 
20-C   
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Jeroen Hoving
Sun 15:37 
21-C   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Iede Koffeman
Sun 15:39 
22-D   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 16:07 

Round 3

Race to 4
23-D   
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 16:12 
24-D   
Netherlands
H. Rienstra
Netherlands
Jozef Wolters
Sun 16:08 
25-A   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Richard Brandsma
Sun 14:14 
26-A   
Netherlands
Erwin Beekelaar
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 16:19 
27-A   
Netherlands
Jurjen Postma
Netherlands
Erwin Okken
Sun 16:33 
28-B   
Netherlands
Bauke de With
Netherlands
Peter de Boer
Sun 16:13 
29-B   
Netherlands
Ewout van Asselt
Netherlands
Richard Klein
 
30-B   
Netherlands
Jaap ten Brinke
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Sun 16:23 
31-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Jeroen Hoving
Sun 15:38 
32-C   
Netherlands
Raphael Murray
Netherlands
Iede Koffeman
Sun 15:38 
33-C   
Netherlands
Erik van der Schaaf
Netherlands
Zadrach Singadji
 

Round 4

Race to 4
34-D   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 16:06 
35-D   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Jozef Wolters
Sun 16:10 
36-D   
Netherlands
Dylan ten Brinke
Netherlands
H. Rienstra
Sun 16:09 
37-A   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 16:16 
38-A   
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Erwin Okken
Sun 16:22 
39-A   
Netherlands
Erwin Beekelaar
Netherlands
Jurjen Postma
Sun 16:21 
40-B   
Netherlands
Bauke de With
Netherlands
Richard Klein
 
41-B   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Sun 17:04 
42-B   
Netherlands
Ewout van Asselt
Netherlands
Jaap ten Brinke
Sun 16:14 
43-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Iede Koffeman
Sun 16:54 
44-C   
Netherlands
Jeroen Hoving
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 16:07 

Round 5

Race to 4
45-C   
Netherlands
Raphael Murray
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sun 16:08 
46-D   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Jozef Wolters
Sun 16:05 
47-D   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
H. Rienstra
Sun 16:08 
48-D   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Dylan ten Brinke
Sun 14:13 
49-A   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Erwin Okken
Sun 16:16 
50-A   
Netherlands
Schelte Tiems
Netherlands
Jurjen Postma
Sun 16:19 
51-A   
Netherlands
Richard Brandsma
Netherlands
Erwin Beekelaar
Sun 16:22 
52-B   
Netherlands
Bauke de With
Netherlands
Mark Ruijtenbeek
Sun 16:15 
53-B   
Netherlands
Richard Klein
Netherlands
Jaap ten Brinke
 
54-B   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Ewout van Asselt
Sun 16:25 
55-C   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 16:09 

Quarter final

Race to 4
56-C   
Netherlands
Iede Koffeman
Netherlands
Erik van der Schaaf
Sun 16:08 
57-C   
Netherlands
Jeroen Hoving
Netherlands
Raphael Murray
Sun 16:56 
58-D   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
H. Rienstra
Sun 16:04 
59-D   
Netherlands
Jozef Wolters
Netherlands
Dylan ten Brinke
Sun 16:11 

Semi final

Race to 4
60-D   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 16:04 
61   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 17:44 

Final

Race to 4
62   
Netherlands
Peter de Boer
Netherlands
Raphael Murray
Sun 18:02 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment