Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 29, 2018

Pool Midden Regionale Ranking #7

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Gilliano Smit
7 (7/0) 52 (34/18)
65%
250
2 Joshua Harkelijn
7 (6/1) 47 (32/15)
68%
180
3 Joris van Amersvoort
Plan B
6 (4/2) 40 (24/16)
60%
140
3 Jacek Dydon
5 (4/1) 36 (21/15)
58%
140
5 Jan Rempe
4 (3/1) 22 (13/9)
59%
100
5 Koos Schreuder
5 (3/2) 31 (19/12)
61%
100
5 Brian Pauw
6 (4/2) 39 (24/15)
62%
100
5 Micha Beuriot
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
100
9 Remco Wijnen
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
60
Show more
9 Sacha Romero
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
60
9 Jeffrey Brands
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
60
9 Vincent Wilgehof
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
60
13 Sebas De Vos
4 (3/1) 21 (13/8)
62%
55
13 Ralph Coorengel
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
55
13 Brian Nagel
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
55
13 Nima Dabiran Zohouri
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
55
13 Mark Ekkerman
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
55
13 Samir Rub
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
55
13 Joris de Winkel
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
55
13 Dion van Everdingen
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
55
13 Seyed ali Daknema
3 (2/1) 17 (9/8)
53%
55
13 Eduardo Peurtas Carrasco
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
55
13 Jari Albers
3 (0/3) 14 (2/12)
14%
55
13 Rudolf van Dijk
4 (1/3) 21 (6/15)
29%
55
13 Valentino Meynaar
3 (0/3) 12 (0/12)
0%
55
Entry deadline Apr 29, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Apr 29, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G6 SE16 (25 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi
Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Joris van Amersvoort 4 3 0 1 14 7 7 0.667 0
2 Brian Pauw 4 3 0 1 15 9 6 0.625 0
3 Sebas De Vos 4 3 0 1 13 8 5 0.619 0
4 Rudolf van Dijk 4 1 0 3 6 15 -9 0.286 0
5 Nima Dabiran Zohouri 4 0 0 4 7 16 -9 0.304 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Joshua Harkelijn 3 3 0 0 12 1 11 0.923 0
2 Jeffrey Brands 3 2 0 1 8 9 -1 0.471 0
3 Joris de Winkel 3 1 0 2 7 10 -3 0.412 0
4 Eduardo Peurtas Carrasco 3 0 0 3 5 12 -7 0.294 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Micha Beuriot 3 2 0 1 11 5 6 0.688 0
2 Vincent Wilgehof 3 2 0 1 11 8 3 0.579 0
3 Seyed ali Daknema 3 2 0 1 9 8 1 0.529 0
4 Jari Albers 3 0 0 3 2 12 -10 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Rempe 3 3 0 0 12 4 8 0.75 0
2 Sacha Romero 3 1 0 2 8 9 -1 0.471 0
3 Ralph Coorengel 3 1 0 2 7 10 -3 0.412 0
4 Mark Ekkerman 3 1 0 2 6 10 -4 0.375 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jacek Dydon 3 3 0 0 12 5 7 0.706 0
2 Koos Schreuder 3 2 0 1 11 6 5 0.647 0
3 Brian Nagel 3 1 0 2 6 10 -4 0.375 0
4 Dion van Everdingen 3 0 0 3 4 12 -8 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Gilliano Smit 3 3 0 0 12 3 9 0.8 0
2 Remco Wijnen 3 2 0 1 11 7 4 0.611 0
3 Samir Rub 3 1 0 2 7 8 -1 0.467 0
4 Valentino Meynaar 3 0 0 3 0 12 -12 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:11    
2-A
Netherlands
Rudolf van Dijk
Netherlands
Brian Pauw
Sun 12:11    
3-B
Netherlands
Eduardo Peurtas Carrasco
Netherlands
Jeffrey Brands
Sun 12:11    
4-B
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:12    
5-C
Netherlands
Jari Albers
Netherlands
Vincent Wilgehof
Sun 12:11    
6-C
Netherlands
Seyed ali Daknema
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 12:12    
7-D
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:11    
8-D
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Mark Ekkerman
Sun 12:55    
9-E
Netherlands
Brian Nagel
Poland
Jacek Dydon
Sun 12:11    
10-E
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 12:40    
11-F
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 12:11    
12-F
Netherlands
Samir Rub
Netherlands
Valentino Meynaar
Sun 12:50    

Round 2

Race to 4
13-A
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Brian Pauw
Sun 12:57    
14-A
Netherlands
Sebas De Vos
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 12:50    
15-B
Netherlands
Eduardo Peurtas Carrasco
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:04    
16-B
Netherlands
Jeffrey Brands
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 13:12    
17-C
Netherlands
Jari Albers
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 13:26    
18-C
Netherlands
Vincent Wilgehof
Netherlands
Seyed ali Daknema
Sun 13:34    
19-D
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mark Ekkerman
Sun 15:08    
20-D
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:42    
21-E
Netherlands
Brian Nagel
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 13:36    
22-E
Poland
Jacek Dydon
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 13:25    
23-F
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Valentino Meynaar
Sun 13:41    
24-F
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Samir Rub
Sun 13:28    

Round 3

Race to 4
25-A
Netherlands
Brian Pauw
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 14:42    
26-A
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 13:38    
27-B
Netherlands
Eduardo Peurtas Carrasco
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 14:31    
28-B
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Jeffrey Brands
Sun 14:40    
29-C
Netherlands
Jari Albers
Netherlands
Seyed ali Daknema
Sun 14:46    
30-C
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Vincent Wilgehof
Sun 14:46    
31-D
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:47    
32-D
Netherlands
Mark Ekkerman
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:33    
33-E
Netherlands
Brian Nagel
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 14:08    
34-E
Netherlands
Koos Schreuder
Poland
Jacek Dydon
Sun 14:46    
35-F
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Samir Rub
Sun 14:29    
36-F
Netherlands
Valentino Meynaar
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:52    

Round 4

Race to 4
37-A
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Rudolf van Dijk
Sun 13:40    
38-A
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 14:06    

Round 5

Race to 4
39-A
Netherlands
Rudolf van Dijk
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 14:42    
40-A
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 15:31    

Last sixteen

Race to 5
41
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Valentino Meynaar
    
42
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 16:12    
43
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Jeffrey Brands
Sun 16:12    
44
Netherlands
Jari Albers
Netherlands
Micha Beuriot
    
45
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mark Ekkerman
    
46
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 16:12    
47
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Vincent Wilgehof
Sun 16:12    
48
Netherlands
Dion van Everdingen
Poland
Jacek Dydon
    

Quarter final

Race to 5
49
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 16:58    
50
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 17:27    
51
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 16:57    
52
Netherlands
Brian Pauw
Poland
Jacek Dydon
Sun 16:57    

Semi final

Race to 6
53
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:27    
54
Netherlands
Joshua Harkelijn
Poland
Jacek Dydon
Sun 18:27    

Final

Race to 6
55
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 20:24    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment