Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 14, 2019

Pool Gelderland Regionale Ranking #7

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
6 (5/1) 50 (34/16)
68%
250
2 Arno Brouwer
6 (4/2) 59 (31/28)
53%
180
3 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 48 (27/21)
56%
140
3 Kaming Luong
7 (5/2) 63 (35/28)
56%
140
5 Mike van Doornik
4 (3/1) 34 (19/15)
56%
100
5 Gerrit van de Velden
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
100
5 Jacob Siemaszko
4 (3/1) 37 (21/16)
57%
100
5 Géron de Werd
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
100
9 Saskia Brussé
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
60
Show more
9 Sonny van den Bosch
House of Billiards Weert Org
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
60
9 Rani Matti
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
60
9 Wouter van Dobbenburgh
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
60
13 Sang Vonk
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
55
13 Ka-wing Lam
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
55
13 Twan Paap
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
55
13 Frank Keizer
4 (2/2) 34 (20/14)
59%
55
17 Glenn Ouwehand
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
50
17 David Elfferich
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
50
17 Hugo Smeenk
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
50
17 Marc van Grinsven
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
50
17 Jeroen Debont
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
50
17 Freek Ebbelink
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
Entry deadline Apr 14, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Apr 14, 2019, 12:30 PM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regio 2 Ranking
Organizer Pool Regio 2
Contact Mike van Doornik (mpadoornik@live.nl, +31 0682996632)
More info
Pool Regio 2 Gelderland organiseert op 14 april de zevende en laatste Regionale Ranking, discipline 10-Ball! House of Billiards Nijmegen zal de deuren vanaf 12:00 uur openen, start toernooi om 12:30.

Let op, alleen de top 16 zal meedoen aan de Masters op 26 mei.

Het algemene klassement is hier te vinden: https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Ranking/3587850

Inschrijving is € 10,- per speler. Hiervan gaat 30% naar het Masters-toernooi en 70% naar het prijzengeld.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Sang Vonk
Walk Over
 
2   
Netherlands
Twan Paap
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 13:46 
3   
Netherlands
Saskia Brussé
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Gerrit van de Velden
 
5   
Netherlands
Géron de Werd
Walk Over
 
6   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Frank Keizer
Sun 13:39 
7   
Netherlands
Wouter van Dobbenburgh
Netherlands
Hugo Smeenk
Sun 13:57 
8   
Walk Over
Netherlands
Rani Matti
 
9   
Netherlands
Jan van Lierop
Walk Over
 
10   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Kaming Luong
Sun 13:40 
11   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
David Elfferich
Sun 14:06 
12   
Walk Over
Netherlands
Glenn Ouwehand
 
13   
Netherlands
Arno Brouwer
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Pascal Meulenhoff
 
15   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 13:43 
16   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Debont
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Sang Vonk
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 14:00 
18   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 13:39 
19   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Frank Keizer
Sun 14:43 
20   
Netherlands
Wouter van Dobbenburgh
Netherlands
Rani Matti
Sun 14:16 
21   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Kaming Luong
Sun 14:27 
22   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Glenn Ouwehand
Sun 14:55 
23   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 13:48 
24   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Jeroen Debont
Sun 14:29 

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Netherlands
Twan Paap
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Ka-wing Lam
 
28   
Netherlands
Hugo Smeenk
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Marc van Grinsven
 
30   
Netherlands
David Elfferich
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Freek Ebbelink
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Netherlands
Twan Paap
Netherlands
Jeroen Debont
Sun 15:18 
34   
Walk Over
Netherlands
Arno Brouwer
 
35   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Glenn Ouwehand
Sun 15:39 
36   
Netherlands
Hugo Smeenk
Netherlands
Kaming Luong
Sun 15:09 
37   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Wouter van Dobbenburgh
Sun 15:28 
38   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Frank Keizer
Sun 15:24 
39   
Walk Over
Netherlands
Saskia Brussé
 
40   
Netherlands
Freek Ebbelink
Netherlands
Sang Vonk
Sun 14:55 

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Sonny van den Bosch
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 15:35 
42   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Rani Matti
Sun 15:26 
43   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Jacob Siemaszko
Sun 16:03 
44   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 15:50 

Loser round 3

Race to 6
45   
Netherlands
Twan Paap
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 16:03 
46   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Kaming Luong
Sun 16:03 
47   
Netherlands
Wouter van Dobbenburgh
Netherlands
Frank Keizer
Sun 16:03 
48   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Sang Vonk
Sun 15:51 

Losers qualification

Race to 6
49   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Rani Matti
Sun 17:09 
50   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 17:09 
51   
Netherlands
Wouter van Dobbenburgh
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 17:09 
52   
Netherlands
Saskia Brussé
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:09 

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Gerrit van de Velden
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 18:34 
54   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Kaming Luong
Sun 18:34 
55   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 18:35 
56   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:17 

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Kaming Luong
Sun 19:04 
58   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:04 

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:49 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment