Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13 - June 30, 2024

Pierwsza Liga - sezon 5

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Jan 13, 2024, 8:00 AM Until Jun 30, 2024 (local time)
Entry deadline Jan 7, 2024, 9:00 PM (local time)
Organizer Snookerowy Klub Sportowy
Format League (10 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
- 2 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, 0 za przegraną
- wygrana bez straty frejma (4-0) to bonusowe 0,5 punktu
- uniknięcie porażki do zera (czyli 1-3 zamiast 0-4) to bonusowe 0,5 punktu

--------------

NAGRODY:
- 1. miejsce - awans do Ekstraklasy
- miejsca 2-5 - udział w barażach o Ekstraklasę
- wszyscy uczestnicy - atrakcyjne gadżety od Galerii Młociny

--------------

Partnerami Ligi Weekendowej są:

Galeria Młociny
https://www.facebook.com/galeriamlocinyofficial

Urząd Dzielnicy Bielany
https://www.facebook.com/bielanydzielnica

--------------

Jesteś zainteresowany dołączeniem do grona Partnerów lub grą w Lidze Weekendowej? Skontaktuj się z nami:
email: info@snooker.center
tel.: 602 777 633

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Grabowski 7 5 2 0 23 5 18 0 0 2 0.821 14
2 Antek Bień 8 4 2 2 19 13 6 0 0 1.5 0.594 11.5
3 Marcin Janowicz 7 3 2 2 17 11 6 0 0 2 0.607 10
4 Maciek Leśniak 5 3 2 0 16 4 12 0 0 1.5 0.8 9.5
5 Leo Szachewicz 6 2 3 1 12 12 0 0 0 0 0.5 7
6 Maciej Jonczyk 5 1 3 1 11 9 2 0 0 1 0.55 6
7 Mateusz Janowicz 6 2 1 3 9 15 -6 0 0 0.5 0.375 5.5
8 Bartosz Olszański 6 1 1 4 6 18 -12 0 0 0.5 0.25 3.5
9 Kornelia Jonczyk 5 0 2 3 6 14 -8 0 0 1 0.3 3
10 Kuba Rutkowski 5 0 0 5 1 19 -18 0 0 0.5 0.05 0.5

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 5
1   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Krzysztof Grabowski
Feb 3, 2024, 9:15 AM  Table 1
2   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Mateusz Janowicz
Jan 14, 2024, 4:27 PM  Table 3
3   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Kuba Rutkowski
Jan 14, 2024, 3:45 PM  Table 1
4   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Bartosz Olszański
Jan 15, 2024, 6:50 PM  Table 2
5   
Poland
Antek Bień
Poland
Kornelia Jonczyk
Feb 3, 2024, 11:02 AM  Table 1

Round 2

Best of 5
6   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Kornelia Jonczyk
Jan 25, 2024, 7:20 PM  Table 3
7   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Antek Bień
Jan 27, 2024, 1:34 PM  Table 1
8   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Maciek Leśniak
Feb 1, 2024, 8:03 PM  Table 2
9   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Marcin Janowicz
Jan 10, 2024, 11:54 AM  Table 3
10   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Leo Szachewicz
Jan 13, 2024, 3:32 PM  Table 1

Round 3

Best of 5
11   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Krzysztof Grabowski
Feb 18, 2024, 5:13 PM  Table 3
12   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Maciej Jonczyk
Feb 4, 2024, 1:50 PM  Table 1
13   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Mateusz Janowicz
Feb 4, 2024, 12:52 PM  Table 3
14   
Poland
Antek Bień
Poland
Kuba Rutkowski
Feb 4, 2024, 2:51 PM  Table 3
15   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Bartosz Olszański
Feb 7, 2024, 7:00 PM  Table 3

Round 4

Best of 5
16   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Bartosz Olszański
Feb 11, 2024, 3:51 PM  Table 2
17   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Kornelia Jonczyk
Feb 11, 2024, 12:00 AM 
18   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Antek Bień
Jan 20, 2024, 1:36 PM  Table 1
19   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Maciek Leśniak
Jan 23, 2024, 10:56 PM  Table 1
20   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Marcin Janowicz
Feb 18, 2024, 8:26 PM  Table 1

Round 5

Best of 5
21   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Krzysztof Grabowski
Jan 20, 2024, 1:40 PM  Table 1
22   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Leo Szachewicz
Feb 18, 2024, 12:00 AM 
23   
Poland
Antek Bień
Poland
Maciej Jonczyk
Feb 18, 2024, 1:54 PM  Table 2
24   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Mateusz Janowicz
Feb 18, 2024, 8:22 PM  Table 3
25   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Kuba Rutkowski
Feb 18, 2024, 6:09 PM  Table 2

Round 6

Best of 5
26   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Kuba Rutkowski
Feb 23, 2024, 9:13 PM  Table 3
27   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Bartosz Olszański
Feb 25, 2024, 5:03 PM 
28   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Kornelia Jonczyk
Feb 23, 2024, 9:13 PM  Table 1
29   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Antek Bień
Feb 25, 2024, 6:03 PM 
30   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Maciek Leśniak
Feb 26, 2024, 10:04 PM  Table 2

Round 7

Best of 5
31   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Krzysztof Grabowski
Mar 10, 2024, 12:00 AM 
32   
Poland
Antek Bień
Poland
Marcin Janowicz
Feb 10, 2024, 6:11 PM  Table 1
33   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Leo Szachewicz
Jan 13, 2024, 12:14 PM  Table 1
34   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Maciej Jonczyk
Mar 10, 2024, 12:00 AM 
35   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Mateusz Janowicz
Mar 10, 2024, 12:00 AM 

Round 8

Best of 5
36   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Mateusz Janowicz
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
37   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Kuba Rutkowski
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
38   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Bartosz Olszański
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
39   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Kornelia Jonczyk
Mar 17, 2024, 12:00 AM 
40   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Antek Bień
Mar 17, 2024, 12:00 AM 

Round 9

Best of 5
41   
Poland
Antek Bień
Poland
Krzysztof Grabowski
Jan 14, 2024, 11:00 AM  Table 3
42   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Maciek Leśniak
Mar 24, 2024, 12:00 AM 
43   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Marcin Janowicz
Mar 24, 2024, 12:00 AM 
44   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Leo Szachewicz
Mar 24, 2024, 12:00 AM 
45   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Maciej Jonczyk
Mar 24, 2024, 12:00 AM 

Round 10

Best of 5
46   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Maciej Jonczyk
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
47   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Leo Szachewicz
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
48   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Marcin Janowicz
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
49   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Maciek Leśniak
Apr 14, 2024, 12:00 AM 
50   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Antek Bień
Apr 14, 2024, 12:00 AM 

Round 11

Best of 5
51   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Krzysztof Grabowski
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
52   
Poland
Antek Bień
Poland
Bartosz Olszański
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
53   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Kuba Rutkowski
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
54   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Mateusz Janowicz
Apr 21, 2024, 12:00 AM 
55   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Maciej Jonczyk
Apr 21, 2024, 12:00 AM 

Round 12

Best of 5
56   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Leo Szachewicz
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
57   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Marcin Janowicz
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
58   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Maciek Leśniak
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
59   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Antek Bień
Apr 28, 2024, 12:00 AM 
60   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Kornelia Jonczyk
Apr 28, 2024, 12:00 AM 

Round 13

Best of 5
61   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Krzysztof Grabowski
May 19, 2024, 12:00 AM 
62   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Kuba Rutkowski
May 19, 2024, 12:00 AM 
63   
Poland
Antek Bień
Poland
Mateusz Janowicz
May 19, 2024, 12:00 AM 
64   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Maciej Jonczyk
May 19, 2024, 12:00 AM 
65   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Leo Szachewicz
May 19, 2024, 12:00 AM 

Round 14

Best of 5
66   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Marcin Janowicz
May 26, 2024, 12:00 AM 
67   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Maciek Leśniak
May 26, 2024, 12:00 AM 
68   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Antek Bień
May 26, 2024, 12:00 AM 
69   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Kornelia Jonczyk
May 26, 2024, 12:00 AM 
70   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Bartosz Olszański
May 26, 2024, 12:00 AM 

Round 15

Best of 5
71   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Krzysztof Grabowski
 
72   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Mateusz Janowicz
 
73   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Maciej Jonczyk
 
74   
Poland
Antek Bień
Poland
Leo Szachewicz
 
75   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Marcin Janowicz
 

Round 16

Best of 5
76   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Maciek Leśniak
 
77   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Antek Bień
 
78   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Kornelia Jonczyk
 
79   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Bartosz Olszański
 
80   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Kuba Rutkowski
 

Round 17

Best of 5
81   
Poland
Mateusz Janowicz
Poland
Krzysztof Grabowski
 
82   
Poland
Kuba Rutkowski
Poland
Maciej Jonczyk
 
83   
Poland
Bartosz Olszański
Poland
Leo Szachewicz
 
84   
Poland
Kornelia Jonczyk
Poland
Marcin Janowicz
 
85   
Poland
Antek Bień
Poland
Maciek Leśniak
 

Round 18

Best of 5
86   
Poland
Krzysztof Grabowski
Poland
Antek Bień
 
87   
Poland
Maciek Leśniak
Poland
Kornelia Jonczyk
 
88   
Poland
Marcin Janowicz
Poland
Bartosz Olszański
 
89   
Poland
Leo Szachewicz
Poland
Kuba Rutkowski
 
90   
Poland
Maciej Jonczyk
Poland
Mateusz Janowicz
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants