Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 23, 2018

Piątkowiec Bilard Competiton - TURNIEJ nr 3

Bankpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Tomek Bąk
6 (6/0) 28 (24/4)
86%
2 Piotr Bilardoholik Cepil
5 (4/1) 27 (16/11)
59%
3 Piotr Latosiński
6 (4/2) 30 (17/13)
57%
3 Tobiasz Dziadosz
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
5 Konrad Chrzanowski
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
5 Krystian Niebieszczański
5 (3/2) 20 (11/9)
55%
5 Szymon Kural
4 (3/1) 20 (14/6)
70%
5 Mariusz Gołdyn
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
9 Krzysztof Marzec
4 (2/2) 11 (4/7)
36%
Show more
9 Sebastian Miśniakiewicz
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
9 Piotr Kotowski
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
9 Mariusz Chaberski
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
13 Paweł Musiał
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
13 Jakub Markiewicz
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
13 Krzysztof Szurlej
3 (1/2) 10 (5/5)
50%
13 Bartłomiej Orzechowski
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
17 Marcin Krasnodębski
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
17 Marcin Szybowicz
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
17 Dawid Furdyna
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
17 Krzysztof Gendarz
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
17 Illia Kyselov
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
17 Jurek Pająk
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
Entry deadline Feb 23, 2018, 6:45 PM (local time)
Starts Feb 23, 2018, 6:30 PM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Handicap No handicap
Rankings Ranking : Piątkowiec Bilard Competition
Contact Konrad Chrzanowski (wieslaw.tworzywo@go2.pl)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Marcin Krasnodębski
Walk Over
 
2   
Poland
Piotr Latosiński
Poland
Marcin Szybowicz
Fri 19:09  Table 1
3   
Poland
Jakub Markiewicz
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Tobiasz Dziadosz
 
5   
Poland
Mariusz Chaberski
Walk Over
 
6   
Poland
Krzysztof Szurlej
Poland
Paweł Musiał
Fri 19:17  Table 5
7   
Poland
Mariusz Gołdyn
Ukraine
Illia Kyselov
Fri 18:36  Table 5
8   
Walk Over
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
 
9   
Poland
Krzysztof Marzec
Walk Over
 
10   
Poland
Piotr Kotowski
Poland
Krzysztof Gendarz
Fri 18:42  Table 6
11   
Poland
Jurek Pająk
Poland
Tomek Bąk
Fri 18:36 
12   
Walk Over
Poland
Dawid Furdyna
 
13   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Orzechowski
 
15   
Poland
Szymon Kural
Poland
Konrad Chrzanowski
Fri 18:46  Table 8
16   
Walk Over
Poland
Krystian Niebieszczański
 

Winner round 1

17   
Poland
Marcin Krasnodębski
Poland
Piotr Latosiński
Fri 19:57  Table 1
18   
Poland
Jakub Markiewicz
Poland
Tobiasz Dziadosz
Fri 18:58  Table 7
19   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Paweł Musiał
Fri 19:59  Table 5
20   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Fri 19:31  Table 8
21   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Piotr Kotowski
Fri 20:51 
22   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Dawid Furdyna
Fri 19:38  Table 7
23   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Bartłomiej Orzechowski
Fri 19:45  Table 6
24   
Poland
Szymon Kural
Poland
Krystian Niebieszczański
Fri 20:00  Table 8

Loser round 1

25   
Walk Over
Poland
Marcin Szybowicz
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Krzysztof Szurlej
 
28   
Ukraine
Illia Kyselov
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Krzysztof Gendarz
 
30   
Poland
Jurek Pająk
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Konrad Chrzanowski
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Poland
Marcin Szybowicz
Poland
Krystian Niebieszczański
Fri 20:42  Table 8
34   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Orzechowski
 
35   
Poland
Krzysztof Szurlej
Poland
Dawid Furdyna
Fri 20:08  Table 7
36   
Ukraine
Illia Kyselov
Poland
Krzysztof Marzec
Fri 21:13  Table 1
37   
Poland
Krzysztof Gendarz
Poland
Mariusz Gołdyn
Fri 20:38  Table 7
38   
Poland
Jurek Pająk
Poland
Paweł Musiał
Fri 20:43  Table 5
39   
Walk Over
Poland
Jakub Markiewicz
 
40   
Poland
Konrad Chrzanowski
Poland
Marcin Krasnodębski
Fri 20:52  Table 6

Winners qualification

41   
Poland
Piotr Latosiński
Poland
Tobiasz Dziadosz
Fri 21:08  Table 8
42   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Fri 21:22  Table 5
43   
Poland
Piotr Kotowski
Poland
Tomek Bąk
Fri 21:18 
44   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Szymon Kural
Fri 21:45 

Loser round 3

45   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Bartłomiej Orzechowski
Fri 21:48  Table 6
46   
Poland
Krzysztof Szurlej
Poland
Krzysztof Marzec
Fri 21:51 
47   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Paweł Musiał
Fri 22:07 
48   
Poland
Jakub Markiewicz
Poland
Konrad Chrzanowski
Fri 21:52  Table 7

Losers qualification

49   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Mariusz Chaberski
  Table 5
50   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Piotr Latosiński
Fri 21:53  Table 8
51   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Fri 22:21 
52   
Poland
Konrad Chrzanowski
Poland
Piotr Kotowski
Fri 22:30  Table 7

Quarter final

53   
Poland
Tobiasz Dziadosz
Poland
Konrad Chrzanowski
Fri 22:51  Table 7
54   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Mariusz Gołdyn
Fri 22:45  Table 1
55   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Krystian Niebieszczański
Fri 22:45  Table 5
56   
Poland
Szymon Kural
Poland
Piotr Latosiński
Fri 22:45  Table 8

Semi final

57   
Poland
Tobiasz Dziadosz
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Fri 23:59 
58   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Piotr Latosiński
Fri 23:13  Table 8

Final

59   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Tomek Bąk
Sat 00:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment