Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 29, 2021

PCD 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bas Verwijmeren
5 (4/1) 25 (17/8)
68%
50
2 Adam Kiernicki
6 (4/2) 31 (19/12)
61%
35
3 OC Chan
5 (4/1) 30 (19/11)
63%
25
3 Sina Alawi
5 (3/2) 26 (12/14)
46%
25
5 Jori Hätinen
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
20
5 Patrick Lie Kiauw
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
20
5 Mario Martokarijo
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
20
5 William Giraldo
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
15
Show more
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
15
9 René van Lier
2 (1/1) 11 (4/7)
36%
15
9 Tom Penrose
3 (2/1) 14 (10/4)
71%
15
9 Rani Matti
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
15
9 Bob van Putten
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
15
9 Hassan Osman
2 (1/1) 11 (6/5)
55%
15
9 Ali a .
3 (2/1) 15 (9/6)
60%
15
17 Tim de Vette
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
10
17 John Paul Filius
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
10
17 Zumfer Benquku
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Davy Pruymboom
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
10
17 Ley Yeung Cheung
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
10
Entry deadline Aug 29, 2021, 5:45 PM (local time)
Starts Aug 29, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and PCD 9ball huistoernooi ranking 2020/2021
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**Toernooi opzet**
We gaan weer verder met de huistoernooien. Er zullen nog 16 toernooien gehouden worden,( de 4 gespeelde toernooien van vorig jaar tellen mee), na deze serie zal de masters gespeeld worden.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: PCD 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal deze reeks alleen 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Kosovo
Zumfer Benquku
Walk Over
 
2   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 18:06  Table 3
3   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Walk Over
 
4   
Walk Over
Sudan
Hassan Osman
 
5   
Colombia
William Giraldo
Walk Over
 
6   
Netherlands
Davy Pruymboom
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:06  Table 2
7   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Rani Matti
Sun 18:06  Table 1
8   
Walk Over
Netherlands
Sina Alawi
 
9   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Walk Over
 
10   
Netherlands
Tim de Vette
Morocco
Ali a .
  Table 5
11   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
12   
Walk Over
Netherlands
René van Lier
 
13   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Bob van Putten
 
15   
China
OC Chan
Finland
Jori Hätinen
Sun 18:07  Table 6
16   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 

Winners qualification

Race to 4
17   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:14  Table 4
18   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:09  Table 7
19   
Colombia
William Giraldo
Poland
Łukasz Cabała
Sun 19:15  Table 2
20   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Sina Alawi
Sun 19:13 
21   
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Morocco
Ali a .
Sun 19:12 
22   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
René van Lier
Sun 18:07  Table 7
23   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Bob van Putten
Sun 18:08  Table 4
24   
China
OC Chan
Netherlands
John Paul Filius
Sun 19:15  Table 6

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Netherlands
Davy Pruymboom
 
28   
Netherlands
Rani Matti
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Tim de Vette
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Finland
Jori Hätinen
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Paul Filius
Sun 19:37  Table 1
34   
Walk Over
Netherlands
Bob van Putten
 
35   
Netherlands
Davy Pruymboom
Poland
Adam Kiernicki
Sun 19:19  Table 5
36   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Ley Yeung Cheung
Sun 19:16  Table 3
37   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Sina Alawi
Sun 19:16  Table 7
38   
Walk Over
Colombia
William Giraldo
 
39   
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
 
40   
Finland
Jori Hätinen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 19:56  Table 4

Last sixteen

Race to 4
41   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Poland
Adam Kiernicki
Sun 20:03  Table 7
42   
Sudan
Hassan Osman
Finland
Jori Hätinen
Sun 20:37  Table 1
43   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Sina Alawi
Sun 20:15  Table 8
44   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:04  Table 5
45   
Morocco
Ali a .
Colombia
William Giraldo
Sun 20:04  Table 6
46   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 20:04  Table 1
47   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Rani Matti
Sun 20:04  Table 3
48   
China
OC Chan
Netherlands
Bob van Putten
Sun 20:04  Table 2

Quarter final

Race to 4
49   
Poland
Adam Kiernicki
Finland
Jori Hätinen
Sun 21:10  Table 1
50   
Netherlands
Sina Alawi
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:55  Table 4
51   
Colombia
William Giraldo
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 20:48  Table 6
52   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
China
OC Chan
Sun 20:48  Table 2

Semi final

Race to 4
53   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Sina Alawi
Sun 21:48 
54   
Netherlands
Bas Verwijmeren
China
OC Chan
Sun 21:21  Table 2

Final

Race to 4
55   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 22:10 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants