Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 27, 2020

PBD Snooker Huistoernooi (pilot 4)

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Carlos Soares
5 (4/1) 5 (4/1)
80%
50
2 Pascal de Smit
5 (3/2) 5 (3/2)
60%
35
3 Hemmo Koornneef
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
25
3 Roland Nooijen
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
25
3 Marcel de Lang
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
25
3 Ramon Smits
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
25
7 Mohammed Bedan
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
20
8 Matthijn de Jong
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
15
9 Rob Leonard
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
15
9 Goncalo Costa Martins
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
15
Starts Jan 27, 2020, 7:30 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 1
Handicap With handicap
Rankings PBD SNOOKER HUISTOERNOOI (PILOT) RANKING
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Peter Bron , Jok Tang , Niels van Adrichem (nielsvanadrichem@hotmail.com, +31 06-51051334), Matthijn de Jong and Hemmo Koornneef (hkoornneef@hotmail.com)
More info
Ter voorbereiding op de nieuwe snookerranking per 1 februari 2020 gaan we proefdraaien met CueScore.

Alles is zoals vanouds, alleen nu houden we alles met CueScore bij.
Inspelen vanaf 18.00 uur, uiterlijke meldtijd 19.15, start toernooi, 19.30.

Verder zijn de formats en handicaps geformaliseerd.
De link kan hier gevonden:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FoYx8CWuphRN5sbPL2T6QMPWtdH_9nT7Zm084p4eRxI/edit?usp=sharing

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pascal de Smit 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 3
2 Hemmo Koornneef 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
3 Mohammed Bedan 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
4 Matthijn de Jong 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
5 Goncalo Costa Martins 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Carlos Soares 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 3
2 Roland Nooijen 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
2 Ramon Smits 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
2 Marcel de Lang 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 2
5 Rob Leonard 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1-A   
Netherlands
Matthijn de Jong
10
Portugal
Goncalo Costa Martins
Mon 20:45 
2-A   
South Korea
Pascal de Smit
30
Netherlands
Mo Bedan
Mon 20:16 
3-B   
Netherlands
Rob Leonard
10
Netherlands
Roland Nooijen
10
Mon 19:39 
4-B   
Netherlands
Ramon Smits
Portugal
Carlos Soares
Mon 19:39 

Round 2

Race to 1
5-A   
Portugal
Goncalo Costa Martins
Netherlands
Mo Bedan
Mon 19:39 
6-A   
Netherlands
Matthijn de Jong
10
Netherlands
Hemmo Koornneef
Mon 20:11 
7-B   
Netherlands
Roland Nooijen
10
Portugal
Carlos Soares
Mon 20:42 
8-B   
Netherlands
Rob Leonard
10
Netherlands
Marcel de Lang
Mon 20:19 

Round 3

Race to 1
9-A   
Netherlands
Mo Bedan
Netherlands
Hemmo Koornneef
Mon 20:58 
10-A   
Portugal
Goncalo Costa Martins
South Korea
Pascal de Smit
30
Mon 21:36 
11-B   
Portugal
Carlos Soares
Netherlands
Marcel de Lang
Mon 21:27 
12-B   
Netherlands
Roland Nooijen
10
Netherlands
Ramon Smits
Mon 21:18 

Round 4

Race to 1
13-A   
Netherlands
Hemmo Koornneef
South Korea
Pascal de Smit
30
Mon 22:07 
14-A   
Netherlands
Mo Bedan
Netherlands
Matthijn de Jong
10
Mon 22:07 
15-B   
Netherlands
Marcel de Lang
Netherlands
Ramon Smits
Mon 21:49 
16-B   
Portugal
Carlos Soares
Netherlands
Rob Leonard
10
Mon 21:48 

Round 5

Race to 1
17-A   
South Korea
Pascal de Smit
30
Netherlands
Matthijn de Jong
10
Mon 22:44 
18-A   
Netherlands
Hemmo Koornneef
Portugal
Goncalo Costa Martins
Mon 22:46 
19-B   
Netherlands
Ramon Smits
Netherlands
Rob Leonard
10
Mon 22:39 
20-B   
Netherlands
Marcel de Lang
Netherlands
Roland Nooijen
10
Mon 22:39 

Final

Race to 1
21   
South Korea
Pascal de Smit
30
Portugal
Carlos Soares
Mon 23:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment