Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 26 - April 27, 2018

PBD's Koningsnacht Koppeltoernooi 2018

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Hoa & Rick
7 (6/1) 35 (22/13)
63%
2 Geordie & Mario
7 (5/2) 39 (20/19)
51%
3 Patrick & Sergey
6 (4/2) 29 (18/11)
62%
3 Ho Bang & Ka Shing
6 (5/1) 27 (19/8)
70%
5 Rene & Lukasz
5 (2/3) 24 (11/13)
46%
5 Ed & Debbie
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
5 Navin & Jok
5 (3/2) 24 (11/13)
46%
5 Kevin & Mirko
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
9 Awin & Daisy
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
Show more
9 Patrick & Richard
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
9 Jacek & Jeffrey
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
9 Antonie & Kakit
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
13 Aidan & Piet
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
13 Carsten & Nathalie
4 (1/3) 18 (8/10)
44%
13 Kwok-Cheung & Peter Paul
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
13 Erik & Jum
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
17 Chris & Indy
4 (1/3) 18 (8/10)
44%
17 Roel & Wim
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
17 Hsu-Jong & Mark
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
17 Arco & Ka Yu
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
Entry deadline Apr 24, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts Apr 26, 2018, 8:00 PM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang , Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com), Peter Bron and Aidan Mauricio
More info
Zie voor alle details: https://www.facebook.com/events/587523831608697/

Pool and Billiard Delft’s Koningsnacht Koppeltoernooi 2018
Alle 20 spots zijn inmiddels uitgedeeld!

(( TOERNOOIOPZET ))
* Max 20 koppels; aanmelden via Facebook, PM of telefoon (niet aanmelden via CueScore), betaling op de toernooidag zelf. Reservelijst wordt bijgehouden.
* 9-ball, 1-ball op de spot, magic rack, alternate break, geen handicapsysteem.
* Inschrijfgeld van 15 euro per koppel is inclusief een borrelhapje en (alcoholisch)shotje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 100% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf.
* Meldtijd 20.00, start toernooi 20.30.
* Het toernooien wordt bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 koppels van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. Koppels die nummers 3 en 4 zijn geworden gaan naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 koppels van de SKO-A-ronde en het winnende koppel van de SKO-B-ronde.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven (en afmelden) kan door een bericht achter te laten in dit event of door te bellen naar 015 262 5680.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.
Mochten alle 20 spots uitgedeeld zijn, dan kun je je melden voor de reservelijst, door een comment in het event achter te laten. Er wordt contact met je opgenomen zodra er een spot vrijkomt.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Locatie: Pool and Billiards Delft, Hendrik Tollenstraat 1-15, 2624 BH Delft.
Organisatoren: Peter Bron & Jok Tang.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ed & Debbie 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Rene & Lukasz 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
3 Antonie & Kakit 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
4 Kwok-Cheung & Peter Paul 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Roel & Wim 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa & Rick 4 3 0 1 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Navin & Jok 4 3 0 1 10 9 1 0 0 0 0.526 3
3 Jacek & Jeffrey 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Aidan & Piet 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Chris & Indy 4 1 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
6 Ray & Ronald 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ho Bang & Ka Shing 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Kevin & Mirko 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Awin & Daisy 4 1 0 3 6 10 -4 0 0 0 0.375 1
4 Erik & Jum 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Hsu-Jong & Mark 4 1 0 3 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geordie & Mario 4 3 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 3
2 Patrick & Sergey 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Patrick & Richard 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Carsten & Nathalie 4 1 0 3 8 10 -2 0 0 0 0.444 1
5 Arco & Ka Yu 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Roel & Wim
Netherlands
Ed & Debbie
Thu 20:26  Table 7
2-A   
Netherlands
Antonie & Kakit
Netherlands
Kwok-Cheung & Peter Paul
Thu 20:26  Table 8
3-B   
Netherlands
Ray & Ronald
Netherlands
Navin & Jok
Thu 22:25  Table 7
4-B   
Netherlands
Chris & Indy
Netherlands
Hoa & Rick
Thu 20:26  Table 9
5-B   
Netherlands
Jacek & Jeffrey
Netherlands
Aidan & Piet
Thu 20:26  Table 10
6-C   
Netherlands
Hsu-Jong & Mark
Netherlands
Erik & Jum
Thu 20:26  Table 11
7-C   
Netherlands
Ho Bang & Ka Shing
Netherlands
Awin & Daisy
Thu 20:26  Table 15
8-D   
Netherlands
Geordie & Mario
Netherlands
Carsten & Nathalie
Thu 20:26  Table 16
9-D   
Netherlands
Patrick & Sergey
Netherlands
Patrick & Richard
Thu 20:26  Table 17

Round 2

Race to 3
10-A   
Netherlands
Ed & Debbie
Netherlands
Kwok-Cheung & Peter Paul
Thu 21:50  Table 9
11-A   
Netherlands
Roel & Wim
Netherlands
Rene & Lukasz
Thu 21:43  Table 15
12-B   
Netherlands
Ray & Ronald
Netherlands
Hoa & Rick
Thu 21:04  Table 17
13-B   
Netherlands
Navin & Jok
Netherlands
Aidan & Piet
Thu 23:06  Table 18
14-B   
Netherlands
Chris & Indy
Netherlands
Jacek & Jeffrey
Thu 22:35  Table 9
15-C   
Netherlands
Erik & Jum
Netherlands
Awin & Daisy
Fri 00:01  Table 8
16-C   
Netherlands
Hsu-Jong & Mark
Netherlands
Kevin & Mirko
Thu 21:57  Table 17
17-D   
Netherlands
Carsten & Nathalie
Netherlands
Patrick & Richard
Thu 21:52  Table 11
18-D   
Netherlands
Geordie & Mario
Netherlands
Arco & Ka Yu
Thu 21:34  Table 8

Round 3

Race to 3
19-A   
Netherlands
Kwok-Cheung & Peter Paul
Netherlands
Rene & Lukasz
Thu 20:56  Table 18
20-A   
Netherlands
Ed & Debbie
Netherlands
Antonie & Kakit
Thu 21:29  Table 11
21-B   
Netherlands
Ray & Ronald
Netherlands
Aidan & Piet
  Table 7
22-B   
Netherlands
Hoa & Rick
Netherlands
Jacek & Jeffrey
Thu 23:27 
23-B   
Netherlands
Navin & Jok
Netherlands
Chris & Indy
Fri 00:01  Table 9
24-C   
Netherlands
Awin & Daisy
Netherlands
Kevin & Mirko
Thu 22:52  Table 8
25-C   
Netherlands
Erik & Jum
Netherlands
Ho Bang & Ka Shing
Thu 21:56  Table 16
26-D   
Netherlands
Patrick & Richard
Netherlands
Arco & Ka Yu
Thu 21:03  Table 15
27-D   
Netherlands
Carsten & Nathalie
Netherlands
Patrick & Sergey
Thu 21:22  Table 9

Round 4

Race to 3
28-A   
Netherlands
Rene & Lukasz
Netherlands
Antonie & Kakit
Thu 22:32  Table 17
29-A   
Netherlands
Kwok-Cheung & Peter Paul
Netherlands
Roel & Wim
Thu 22:37  Table 15
30-B   
Netherlands
Ray & Ronald
Netherlands
Jacek & Jeffrey
 
31-B   
Netherlands
Aidan & Piet
Netherlands
Chris & Indy
Thu 21:38  Table 7
32-B   
Netherlands
Hoa & Rick
Netherlands
Navin & Jok
Fri 00:46  Table 7
33-C   
Netherlands
Kevin & Mirko
Netherlands
Ho Bang & Ka Shing
Thu 21:32  Table 16
34-C   
Netherlands
Awin & Daisy
Netherlands
Hsu-Jong & Mark
Thu 21:12  Table 7
35-D   
Netherlands
Arco & Ka Yu
Netherlands
Patrick & Sergey
Thu 22:44  Table 10
36-D   
Netherlands
Patrick & Richard
Netherlands
Geordie & Mario
Thu 23:10  Table 10

Round 5

Race to 3
37-A   
Netherlands
Antonie & Kakit
Netherlands
Roel & Wim
Thu 20:59  Table 11
38-A   
Netherlands
Rene & Lukasz
Netherlands
Ed & Debbie
Thu 23:05  Table 11
39-B   
Netherlands
Ray & Ronald
Netherlands
Chris & Indy
  Table 7
40-B   
Netherlands
Jacek & Jeffrey
Netherlands
Navin & Jok
Thu 21:21  Table 10
41-B   
Netherlands
Aidan & Piet
Netherlands
Hoa & Rick
Thu 22:26  Table 16
42-C   
Netherlands
Ho Bang & Ka Shing
Netherlands
Hsu-Jong & Mark
Thu 22:21  Table 8
43-C   
Netherlands
Kevin & Mirko
Netherlands
Erik & Jum
Thu 20:56  Table 8
44-D   
Netherlands
Patrick & Sergey
Netherlands
Geordie & Mario
Thu 22:04  Table 18
45-D   
Netherlands
Arco & Ka Yu
Netherlands
Carsten & Nathalie
Thu 23:17  Table 7

Quarter final

Race to 4
46   
Netherlands
Ed & Debbie
Netherlands
Patrick & Sergey
Fri 01:03  Table 8
47   
Netherlands
Hoa & Rick
Netherlands
Kevin & Mirko
Fri 01:03  Table 7
48   
Netherlands
Navin & Jok
Netherlands
Ho Bang & Ka Shing
Fri 01:03  Table 9
49   
Netherlands
Rene & Lukasz
Netherlands
Geordie & Mario
Fri 01:03  Table 10

Semi final

Race to 4
50   
Netherlands
Patrick & Sergey
Netherlands
Hoa & Rick
Fri 01:55  Table 7
51   
Netherlands
Ho Bang & Ka Shing
Netherlands
Geordie & Mario
Fri 01:50  Table 8

Final

Race to 5
52   
Netherlands
Hoa & Rick
Netherlands
Geordie & Mario
Fri 02:56  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment