Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 21, 2018

Oslo Biljardklubb KT 8 2018

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
6 (6/0) 56 (33/23)
59%
100
2 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
7 (5/2) 52 (30/22)
58%
87
3 Emil Andreassen
Vestby BK
6 (4/2) 39 (24/15)
62%
74
3 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
6 (4/2) 56 (29/27)
52%
74
5 Arild Sørum
Vestby BK
4 (3/1) 32 (17/15)
53%
61
5 Jozef Kwit
Oslo BK
6 (4/2) 45 (27/18)
60%
61
5 Per Hagen
Oslo BK
3 (2/1) 18 (9/9)
50%
61
5 Morten Falk
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
61
9 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
49
Show more
9 Kent Halldin
Oslo BK
4 (2/2) 31 (13/18)
42%
49
9 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
49
9 Ivan Tadic
Oslo BK
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
49
13 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
37
13 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
37
13 Ingolf Höns
Ask BC
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
37
13 Lasse Kåring
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 22 (12/10)
55%
37
17 Kendall Kion
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
29
17 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
29
17 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
29
17 Nejat Baranji
Strømmen BK
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
29
17 Henrik Olsson
Oslo BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
29
17 Hamid Alizadeh
Oslo BK
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
29
17 Tom-Henrik Sandvik
Oslo BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
29
17 Ole Andreas Sandvik
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
29
25 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
22
Entry deadline Feb 21, 2018, 6:09 PM (local time)
Starts Feb 21, 2018, 6:15 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK ranking januar-februar 9-ball/10-ball winter 2018 and Oslo BK ranking 2018
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
10-ball med HC etter score/kort distanse, vinners brekk og fire kuler i vant. Nest siste utgave av januar-februar kåringen der vinneren får et månedskort, nr. 2 og nr. 3 får også premie i sammendraget (overraskelse). Husk at det er de 6 beste turneringene som teller i sammendraget, noe som gir muligheten for mange til å vinne - ingenting er avgjort! Vanlig premiering i de singel turneringene - 80 % ut av 75,-/150,- (Kv.og jun./menn). Velkommen!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Norway
Edwin Ingebrigtsen
Walk Over
 
2   
Norway
Jan Atle Kofoed
82
Norway
Ingolf Höns
74
Wed 18:19  Table 1
3   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
80
Norway
Mats Brujordet Schjetne
120
Wed 18:29 
4   
Norway
Arild Sørum
70
Poland
Jozef Kwit
34
Wed 18:19  Table 3
5   
Norway
Bjørn Bratteberg
Walk Over
 
6   
Norway
Lasse Kåring
45
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
116
Wed 18:19  Table 4
7   
Norway
Nejat Baranji
48
Norway
Ivan Tadic
26
Wed 18:19  Table 5
8   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
9   
Norway
Emil Andreassen
Walk Over
 
10   
Norway
Morten Falk
16*
Norway
Kendall Onstad
60
Wed 18:19  Table 6
11   
Norway
Kent Halldin
97
Norway
Tom-Henrik Sandvik
20
Wed 18:19  Table 7
12   
Walk Over
Norway
Henrik Olsson
 
13   
Norway
Per Hagen
Walk Over
 
14   
Norway
Lars Harby
98
Norway
Umar Hayat Ali
87
Wed 18:19 
15   
Norway
Ole Andreas Sandvik
20
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
113
Wed 18:19  Table 9
16   
Walk Over
Norway
Hamid Alizadeh
 

Winner round 1

17   
Norway
Edwin Ingebrigtsen
65
Norway
Jan Atle Kofoed
82
Wed 19:09 
18   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
120
Norway
Arild Sørum
70
Wed 19:05 
19   
Norway
Bjørn Bratteberg
72
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
116
Wed 19:05 
20   
Norway
Ivan Tadic
26
Norway
Stig Nesvik
40
Wed 19:18 
21   
Norway
Emil Andreassen
40
Norway
Morten Falk
16*
Wed 18:47  Table 6
22   
Norway
Kent Halldin
97
Norway
Henrik Olsson
102
Wed 19:05 
23   
Norway
Per Hagen
91
Norway
Lars Harby
98
Wed 19:05 
24   
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
113
Norway
Hamid Alizadeh
30
Wed 18:37 

Loser round 1

25   
Walk Over
Norway
Ingolf Höns
 
26   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
80
Poland
Jozef Kwit
34
Wed 19:44 
27   
Walk Over
Norway
Lasse Kåring
 
28   
Norway
Nejat Baranji
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Kendall Onstad
 
30   
Norway
Tom-Henrik Sandvik
Walk Over
 
31   
Walk Over
Norway
Umar Hayat Ali
 
32   
Norway
Ole Andreas Sandvik
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Norway
Ingolf Höns
74
Norway
Hamid Alizadeh
30
Wed 19:58 
34   
Poland
Jozef Kwit
34
Norway
Lars Harby
98
Wed 19:58 
35   
Norway
Lasse Kåring
45
Norway
Henrik Olsson
102
Wed 19:58 
36   
Norway
Nejat Baranji
48
Norway
Emil Andreassen
40
Wed 19:58 
37   
Norway
Kendall Onstad
60
Norway
Stig Nesvik
40
Wed 19:58 
38   
Norway
Tom-Henrik Sandvik
20
Norway
Bjørn Bratteberg
72
Wed 19:58 
39   
Norway
Umar Hayat Ali
87
Norway
Mats Brujordet Schjetne
120
Wed 19:52 
40   
Norway
Ole Andreas Sandvik
20
Norway
Edwin Ingebrigtsen
65
Wed 19:58 

Winners qualification

41   
Norway
Jan Atle Kofoed
82
Norway
Arild Sørum
70
Wed 20:33 
42   
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
116
Norway
Ivan Tadic
26
Wed 20:29 
43   
Norway
Morten Falk
16*
Norway
Kent Halldin
97
Wed 20:27 
44   
Norway
Per Hagen
91
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
113
Wed 20:00 

Loser round 3

45   
Norway
Ingolf Höns
74
Poland
Jozef Kwit
34
Wed 20:38 
46   
Norway
Lasse Kåring
45
Norway
Emil Andreassen
40
Wed 20:55 
47   
Norway
Stig Nesvik
40
Norway
Bjørn Bratteberg
72
Wed 20:55 
48   
Norway
Umar Hayat Ali
87
Norway
Edwin Ingebrigtsen
65
Wed 20:58 

Losers qualification

49   
Poland
Jozef Kwit
34
Norway
Ivan Tadic
26
Wed 20:58 
50   
Norway
Emil Andreassen
40
Norway
Jan Atle Kofoed
82
Wed 20:58 
51   
Norway
Stig Nesvik
40
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
113
Wed 20:58 
52   
Norway
Umar Hayat Ali
87
Norway
Kent Halldin
97
Wed 21:26 

Quarter final

53   
Norway
Arild Sørum
70
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
113
Wed 22:13 
54   
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
116
Poland
Jozef Kwit
34
Wed 22:17 
55   
Norway
Morten Falk
16*
Norway
Umar Hayat Ali
87
Wed 22:03 
56   
Norway
Per Hagen
91
Norway
Emil Andreassen
40
Wed 22:06 

Semi final

57   
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
113
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
116
Wed 22:17 
58   
Norway
Umar Hayat Ali
87
Norway
Emil Andreassen
40
Wed 22:17 

Final

59   
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
116
Norway
Umar Hayat Ali
87
Wed 23:39 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment