Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 5, 2021

Oslo BK Klubbmesterskap 2021

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Kim Soo Garmark
Oslo BK
5 (5/0) 35 (25/10)
71%
2 Mark McGauley
Oslo BK
5 (4/1) 33 (23/10)
70%
3 Kent Hansen
Oslo BK
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
3 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
5 Tore Mo
Oslo BK
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
5 Didrik Voga Berg
Oslo BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
7 Nils Arild Sabbasen
Oslo BK
3 (0/3) 21 (6/15)
29%
7 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
3 (0/3) 18 (3/15)
17%
Entry deadline Dec 5, 2021, 12:15 PM (local time)
Starts Dec 5, 2021, 12:30 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
Contact Ida Amundsen Holtet (ida.rbk@hotmail.com, 41210230)
More info
Del 2 klubbmesterskap 2021: 10-ball, distanse 5, annethvert brekk, spill om førstebrekket. Dobbelcup.

Første del av mesterskapet er 9-ball med distanse 6, Pokaler og all avgift ut i premier. 100,- i avgift (begge disipliner), dvs uansett om du bare velger lørdag eller søndag. Rettelse etter drøfting internt. 100,- for lørfdag og 100,- for søndag. Alt ut i premier,
Søndag : under 12 delt, gruppespill med semifinaler og finale.

Bare for aktive OBK spillere, samt spillere som representerer OBK (medlemmer uten offisielle matcher).

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mark McGauley 3 3 0 0 15 3 12 0 0 0 0.833 3
2 Stig Nesvik 3 2 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 2
3 Tore Mo 3 1 0 2 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
4 Ida Amundsen Holtet 3 0 0 3 3 15 -12 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kim Soo Garmark 3 3 0 0 15 5 10 0 0 0 0.75 3
2 Kent Hansen 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 2
3 Didrik Voga Berg 3 1 0 2 9 12 -3 0 0 0 0.429 1
4 Nils Arild Sabbasen 3 0 0 3 6 15 -9 0 0 0 0.286 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
United Kingdom
Mark McGauley
Norway
Ida Amundsen Holtet
Sun 12:40  Table 5
2-A   
Norway
Tore Mo
Norway
Stig Nesvik
Sun 12:40  Table 6
3-B   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Didrik Berg
Sun 12:40  Table 7
4-B   
Norway
Nils Arild Sabbasen
Norway
Kent Hansen
Sun 12:40  Table 4

Round 2

Race to 5
5-A   
United Kingdom
Mark McGauley
Norway
Stig Nesvik
Sun 14:10  Table 5
6-A   
Norway
Ida Amundsen Holtet
Norway
Tore Mo
Sun 13:28  Table 6
7-B   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Kent Hansen
Sun 13:36  Table 7
8-B   
Norway
Didrik Berg
Norway
Nils Arild Sabbasen
Sun 13:20  Table 4

Round 3

Race to 5
9-A   
United Kingdom
Mark McGauley
Norway
Tore Mo
Sun 15:04  Table 5
10-A   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Ida Amundsen Holtet
Sun 15:05  Table 6
11-B   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Nils Arild Sabbasen
Sun 14:30  Table 4
12-B   
Norway
Kent Hansen
Norway
Didrik Berg
Sun 14:18  Table 7

Semi final

Race to 5
13   
United Kingdom
Mark McGauley
Norway
Kent Hansen
Sun 16:13  Table 7
14   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Kim Soo Garmark
Sun 16:13  Table 5

Final

Race to 5
15   
United Kingdom
Mark McGauley
Norway
Kim Soo Garmark
Sun 17:03  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants