Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 4, 2019

Oppvarming til Lag NM

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (4/0) 24 (18/6)
75%
2 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
6 (4/2) 33 (16/17)
48%
3 Sebastian Mæhlum
Oslo BK
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
3 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
5 Jim-Olav Fors
Oslo BK
5 (3/2) 32 (19/13)
59%
5 Rune Greaker
5 (3/2) 31 (16/15)
52%
7 Arild Kråkvik
Oslo BK
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
7 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
9 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
9 Kent Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
9 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
13 Emil Andreassen
Vestby BK
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
13 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
13 Øivind Bakken
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
Starts Jun 4, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
More info
Velkommen til biljard festival hele uka på selveste Oslo Biljardsenter :)
Oppvarming til Lag NM uten HC for alle spillere tirsdag kl 18:00, alle klubber kan delta.
Vi bruker seeding på de beste spillerne. Seedinga blir basert på RT ranking og skjønn.
Antall seeding = antall spillere i enkeltcupen.
Elite 200 kr, 1 Div 150 kr, 2 og 3 Div spillere 50 kr da det spilles uten HC og med seeding
80 % går ut i premier. Beste spiller fra amatørturneringene vinner flott premie!
Distanse 5 på vinnersiden og i sluttspillet. Distanse 4 på tapersiden
Møtes 2 og 3 Div spillere så er distansen 4. Spilles uten HC med 9 ball og 3 balls brekk regel.
Velkommen til oppvarming til Lag NM alle sammen :)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Christian Johannessen
Walk Over
 
2   
Norway
Bjørn Bratteberg
Philippines
Erol Dane Mula
Tue 18:18  Table 1
3   
Norway
Øivind Bakken
Norway
Jan Atle Kofoed
Tue 18:19  Table 2
4   
Norway
Arild Kråkvik
Norway
Kent Hansen
Tue 18:19  Table 3
5   
Norway
Sebastian Mæhlum
Norway
Tore Mo
Tue 18:19  Table 4
6   
Norway
Rune Greaker
Norway
Stig Nesvik
Tue 18:19  Table 5
7   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Norway
Emil Andreassen
Tue 18:19  Table 6
8   
Norway
Jim-Olav Fors
Poland
Jozef Kwit
Tue 18:19  Table 7

Winner round 1

Race to 5
9   
Norway
Christian Johannessen
Philippines
Erol Dane Mula
Tue 19:26 
10   
Norway
Jan Atle Kofoed
Norway
Arild Kråkvik
Tue 19:26 
11   
Norway
Sebastian Mæhlum
Norway
Rune Greaker
Tue 19:26 
12   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Poland
Jozef Kwit
Tue 20:21 

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Norway
Bjørn Bratteberg
 
14   
Norway
Øivind Bakken
Norway
Kent Hansen
Tue 19:26 
15   
Norway
Tore Mo
Norway
Stig Nesvik
Tue 19:26 
16   
Norway
Emil Andreassen
Norway
Jim-Olav Fors
Tue 20:14 

Loser round 2

Race to 4
17   
Norway
Bjørn Bratteberg
Poland
Jozef Kwit
Tue 20:23  Table 4
18   
Norway
Kent Hansen
Norway
Rune Greaker
Tue 20:29  Table 4
19   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Arild Kråkvik
Tue 20:15 
20   
Norway
Jim-Olav Fors
Philippines
Erol Dane Mula
Tue 20:48 

Winners qualification

Race to 5
21   
Norway
Christian Johannessen
Norway
Jan Atle Kofoed
Tue 20:48 
22   
Norway
Sebastian Mæhlum
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Tue 20:54 

Loser round 3

Race to 4
23   
Poland
Jozef Kwit
Norway
Rune Greaker
Tue 21:44 
24   
Norway
Arild Kråkvik
Norway
Jim-Olav Fors
Tue 21:00 

Losers qualification

Race to 4
25   
Norway
Rune Greaker
Norway
Jan Atle Kofoed
Tue 22:31 
26   
Norway
Jim-Olav Fors
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Tue 22:26 

Semi final

Race to 5
27   
Norway
Christian Johannessen
Lithuania
Mindaugas Jomantas
Tue 23:28 
28   
Norway
Sebastian Mæhlum
Norway
Jan Atle Kofoed
Tue 22:50 

Final

Race to 5
29   
Norway
Christian Johannessen
Norway
Jan Atle Kofoed
Tue 23:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment