Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 9, 2022

Open de bila 10 - Clasa A- Wolves

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dragos Botezatu
5 (5/0) 54 (36/18)
67%
1000
2 Cristi Pulbere
6 (4/2) 56 (31/25)
55%
800
3 Chiritoiu Liviu
5 (4/1) 48 (32/16)
67%
680
3 Mircea Axente
4 (3/1) 41 (22/19)
54%
680
5 Cheosea Viorel
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
579
5 Alexdinks Alexdinks
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
579
5 Badoiu Ionut
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
579
5 Nedelcu Bogdan
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
579
9 Radu Nicolae Marica
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
345
Show more
9 Ionut Grigorov
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
345
9 Andrei Vlad Vasile
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
345
9 Mihai Cerbu
3 (1/2) 24 (8/16)
33%
345
13 Dragos Georgescu
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
241
13 Ovidiu Angheloiu
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
241
13 Cristian Edmond Sorin
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
241
13 Dima Alin
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
241
17 Totolici George
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
170
Starts Apr 9, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (17 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Clasament Clasa A 2022
Organizer Elite Pool
Contact Dragos Botezatu (dbotezatu12@gmail.com, +40756553845)
More info
Turneu de clasa A - cotat cu puncte in clasamentul general si al sezonului
Disciplina - Bila 10
Format - Pirarmida dubla - cursa fiind de primul la 6 pe partea castigatorilor si primul la 5 in partea pierzatorilor
Taxa de inscriere - 30 de lei pentru jucatorii de tip B, C , juniori si femei
50 de lei pentru jucatorii de clasa A
Licenta necesara - Da
Participarea este permisa tuturor jucatorilor. Licenta se poate achizitiona pe turneu, pe 6 luni sau pe 12 luni
Premii - Medalii si puncte in clasament + bani
inscrierile se fac la persoanele de contact pana la ora inceperii partidei.
Turneul va fi transmis live in pagina de fb Wolves.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Alexdinks Alexdinks
Walk Over
 
2   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Totolici George
Sat 12:08  Table 1
3   
Romania
Ionut Grigorov
Walk Over
 
4   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
5   
Romania
Dragos Botezatu
Walk Over
 
6   
Walk Over
Romania
Ovidiu Angheloiu
 
7   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Walk Over
 
8   
Walk Over
Romania
Mihai Cerbu
 
9   
Romania
Radu Nicolae Marica
Walk Over
 
10   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
11   
Romania
Cristi Pulbere
Walk Over
 
12   
Walk Over
Romania
Mircea Axente
 
13   
Romania
Nedelcu Bogdan
Walk Over
 
14   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
15   
Romania
Dragos Georgescu
Walk Over
 
16   
Walk Over
Romania
Cheosea Viorel
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Chiritoiu Liviu
Sat 12:08  Table 1
18   
Romania
Ionut Grigorov
Romania
Dima Alin
Sat 12:07  Table 2
19   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Ovidiu Angheloiu
Sat 11:35  Table 3
20   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Mihai Cerbu
Sat 11:35  Table 4
21   
Romania
Radu Nicolae Marica
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 11:35  Table 5
22   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Mircea Axente
Sat 11:35  Table 6
23   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Badoiu Ionut
Sat 12:08 
24   
Romania
Dragos Georgescu
Romania
Cheosea Viorel
Sat 12:08  Table 7

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Romania
Totolici George
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Romania
Totolici George
Romania
Dragos Georgescu
Sat 13:01 
34   
Walk Over
Romania
Badoiu Ionut
 
35   
Walk Over
Romania
Cristi Pulbere
 
36   
Walk Over
Romania
Cristian Edmond Sorin
 
37   
Walk Over
Romania
Andrei Vlad Vasile
 
38   
Walk Over
Romania
Ovidiu Angheloiu
 
39   
Walk Over
Romania
Dima Alin
 
40   
Walk Over
Alexdinks Alexdinks
 

Winners qualification

Race to 6
41   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Ionut Grigorov
Sat 13:29  Table 1
42   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Mihai Cerbu
Sat 12:44 
43   
Romania
Radu Nicolae Marica
Romania
Mircea Axente
Sat 12:44 
44   
Romania
Nedelcu Bogdan
Romania
Cheosea Viorel
Sat 13:39 

Loser round 3

Race to 6
45   
Romania
Dragos Georgescu
Romania
Badoiu Ionut
Sat 13:48 
46   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Cristian Edmond Sorin
Sat 12:44 
47   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Ovidiu Angheloiu
Sat 13:01 
48   
Romania
Dima Alin
Alexdinks Alexdinks
Sat 13:48 

Losers qualification

Race to 5
49   
Romania
Badoiu Ionut
Romania
Mihai Cerbu
Sat 15:00 
50   
Romania
Cristi Pulbere
Romania
Ionut Grigorov
Sat 14:59 
51   
Romania
Andrei Vlad Vasile
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 15:00 
52   
Alexdinks Alexdinks
Romania
Radu Nicolae Marica
Sat 15:00 

Quarter final

Race to 7
53   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Nedelcu Bogdan
Sat 17:09 
54   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Badoiu Ionut
Sat 17:09 
55   
Romania
Mircea Axente
Alexdinks Alexdinks
Sat 17:19 
56   
Romania
Cheosea Viorel
Romania
Cristi Pulbere
Sat 16:51 

Semi final

Race to 6
57   
Romania
Chiritoiu Liviu
Romania
Dragos Botezatu
Sat 19:23  Table 1
58   
Romania
Mircea Axente
Romania
Cristi Pulbere
Sat 19:24 

Final

Race to 6
59   
Romania
Dragos Botezatu
Romania
Cristi Pulbere
Sat 19:56 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants