Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 17, 2018

Open Zeeuws Kampioenschap 10 Ball 2018

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Noël Bruynooghe
8 (7/1) 73 (44/29)
60%
700
2 Gilliano Smit
7 (5/2) 59 (36/23)
61%
550
3 Tim Jonkman
8 (6/2) 64 (42/22)
66%
410
3 Davy Piergiovanni
5 (4/1) 42 (28/14)
67%
410
5 Tom Penrose
4 (3/1) 34 (20/14)
59%
290
5 Aziz Moussati
5 (4/1) 44 (29/15)
66%
290
5 Nick Berendrecht
7 (5/2) 50 (33/17)
66%
290
5 Gijs van Westenbrugge
4 (3/1) 34 (19/15)
56%
290
9 Wesley van der Weide
5 (3/2) 46 (20/26)
43%
190
Show more
9 Ronny Brocken
5 (3/2) 43 (22/21)
51%
190
9 William Gelens
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
190
9 Dirk Maesen
5 (3/2) 43 (20/23)
47%
190
13 Christos Tsekos
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
165
13 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 41 (24/17)
59%
165
13 Peter Knuever
5 (3/2) 38 (19/19)
50%
165
13 Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 37 (18/19)
49%
165
17 Pascal Durnez
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
140
17 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
140
17 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
140
17 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
140
17 Dave Kuzee
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
140
17 Aaron vancoppenolle
4 (2/2) 30 (19/11)
63%
140
17 Spiros Tseronis
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
140
17 Marino Cuffez
4 (2/2) 29 (17/12)
59%
140
25 Frans van Eekelen
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
120
25 Marcel Mouwen
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
120
25 Davy Colman
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
120
25 Eddy Vanden Broecke
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
120
25 Mitchel Knuever
4 (2/2) 33 (19/14)
58%
120
25 Sacha Jagers
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
120
25 Frederic Lepers
3 (1/2) 20 (5/15)
25%
120
25 Kris Vanmechelen
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
120
33 Ruud Schilders
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Vincent Peemen
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Naomi Hagenaars
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Matthias Droesbeke
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Anna Huang
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 peter van den bussche
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Amar Panday
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
100
33 Karin Roijen
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
100
33 Joeri van den Broeck
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Vincent Caliguiran
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Quinten Brack
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
100
33 Angie van den bussche
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
100
Entry deadline Jun 17, 2018, 11:30 AM (local time)
Starts Jun 17, 2018, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (44 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sport Pub Goes and Railbirds
Contact Gino De Ruyter and Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31 0113-404043)
More info
Op zondag 17 juni wordt er in Sport Pub Goes het Open Zeeuws Kampioenschap 10 Ball gehouden.
A RANKING toernooi KNBB, max 64 deelnemers

Ook graag tijdig afmelden.

Alle wedstrijden worden verzorgd dmv tabletscore per tafel / Gino


Toernooi start om 11:00
Inschrijven tot 10:45
Zaal open om 10:00

Deelname kost € 20,00
Race tot 6 winnaarskant
Race tot 5 verliezerskant
Magic Rack, alternate break, tegenstander rackt
Dubbel KO
CUESCORE Live scoreverloop


Prijzenschema:
1e prijs €400,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball
2e prijs €275,00 + beker
3/4 prijs €125,00 + beker
5/8 prijs € 75,00
Extra prijs beste dame €40,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball dames
Extra prijs beste onder 19 €40,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball jeugd

Bij gelijke uitschakeling dames of jeugd, volgt een extra partij tussen de betrokkenen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Peter Knuever
Sun 11:21  Table 6
2   
Greece
Christos Tsekos
Walk Over
 
3   
Netherlands
Frans van Eekelen
Belgium
Pascal Durnez
Sun 11:21  Table 7
4   
Belgium
Aaron vancoppenolle
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 11:21  Table 8
5   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 11:21  Table 12
6   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Belgium
Angie van den bussche
Sun 11:59  Table 8
7   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
8   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 11:21  Table 13
9   
Netherlands
Dave Kuzee
Belgium
Matthias Droesbeke
Sun 11:22  Table 14
10   
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
 
11   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Davy Colman
Sun 11:22  Table 15
12   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 11:22  Table 16
13   
Greece
Spiros Tseronis
Belgium
Marino Cuffez
Sun 11:22  Table 17
14   
Philippines
Vincent Caliguiran
Morocco
Aziz Moussati
Sun 11:22  Table 18
15   
Walk Over
Netherlands
William Gelens
 
16   
Belgium
peter van den bussche
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 11:22  Table 19

Winner round 1

Race to 6
17   
Belgium
Frederic Lepers
Netherlands
Peter Knuever
Sun 12:43  Table 16
18   
Greece
Christos Tsekos
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 12:06  Table 13
19   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Frans van Eekelen
Sun 12:36 
20   
Belgium
Aaron vancoppenolle
Netherlands
Karin Roijen
Sun 12:06  Table 16
21   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 13:18  Table 15
22   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Joeri van den Broeck
Sun 12:52  Table 8
23   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:07  Table 19
24   
Netherlands
Mitchel Knuever
Belgium
Dirk Maesen
Sun 12:12  Table 18
25   
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 12:28  Table 14
26   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Tom Penrose
Sun 12:18  Table 12
27   
Netherlands
Nick Berendrecht
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 13:04  Table 7
28   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 12:19  Table 15
29   
Netherlands
Amar Panday
Greece
Spiros Tseronis
Sun 12:27  Table 7
30   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Quinten Brack
Sun 13:10  Table 17
31   
Netherlands
Sacha Jagers
Netherlands
William Gelens
Sun 12:29  Table 17
32   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 13:11  Table 19

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 14:08  Table 16
34   
Walk Over
Netherlands
Sacha Jagers
 
35   
Belgium
Pascal Durnez
Netherlands
Quinten Brack
Sun 13:47  Table 14
36   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Amar Panday
Sun 13:28  Table 6
37   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:28  Table 12
38   
Belgium
Angie van den bussche
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 14:52  Table 17
39   
Walk Over
Belgium
Gino De Ruyter
 
40   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Sun 13:55  Table 8
41   
Belgium
Matthias Droesbeke
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 13:28  Table 13
42   
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
 
43   
Netherlands
Davy Colman
Netherlands
Joeri van den Broeck
Sun 13:55  Table 6
44   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 14:18  Table 7
45   
Belgium
Marino Cuffez
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:28  Table 16
46   
Philippines
Vincent Caliguiran
Netherlands
Frans van Eekelen
Sun 13:28  Table 18
47   
Walk Over
Greece
Christos Tsekos
 
48   
Belgium
peter van den bussche
Belgium
Frederic Lepers
Sun 13:45  Table 17

Winner round 2

Race to 6
49   
Netherlands
Peter Knuever
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 14:08  Table 19
50   
Netherlands
Gilliano Smit
Belgium
Aaron vancoppenolle
Sun 14:08  Table 13
51   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:26  Table 14
52   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Belgium
Dirk Maesen
Sun 14:07  Table 12
53   
Netherlands
Dave Kuzee
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:10  Table 18
54   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 15:03  Table 19
55   
Greece
Spiros Tseronis
Morocco
Aziz Moussati
Sun 15:03  Table 6
56   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 14:19  Table 15

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Sacha Jagers
Sun 15:44  Table 15
58   
Belgium
Pascal Durnez
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 15:03  Table 7
59   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 15:24  Table 14
60   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Eddy Vanden Broecke
Sun 15:03  Table 8
61   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:10  Table 18
62   
Netherlands
Davy Colman
Poland
Martin Sawicki
Sun 15:15  Table 12
63   
Belgium
Marino Cuffez
Netherlands
Frans van Eekelen
Sun 15:16  Table 13
64   
Greece
Christos Tsekos
Belgium
Frederic Lepers
Sun 15:20  Table 17

Loser round 3

Race to 5
65   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Belgium
Dirk Maesen
Sun 16:45  Table 6
66   
Belgium
Pascal Durnez
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:04  Table 13
67   
Netherlands
Nick Berendrecht
Belgium
Aaron vancoppenolle
Sun 15:47  Table 6
68   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Peter Knuever
Sun 15:45  Table 16
69   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
William Gelens
Sun 15:45  Table 18
70   
Poland
Martin Sawicki
Greece
Spiros Tseronis
Sun 16:16  Table 19
71   
Belgium
Marino Cuffez
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:15  Table 7
72   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 15:47  Table 14

Winners qualification

Race to 6
73   
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:12  Table 17
74   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 16:18  Table 12
75   
Netherlands
Tom Penrose
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 16:26  Table 18
76   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 16:26  Table 14

Loser round 4

Race to 5
77   
Belgium
Dirk Maesen
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 18:00  Table 12
78   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Peter Knuever
Sun 16:55  Table 15
79   
Netherlands
William Gelens
Poland
Martin Sawicki
Sun 17:46  Table 14
80   
Netherlands
Tim Jonkman
Greece
Christos Tsekos
Sun 17:29  Table 18

Losers qualification

Race to 6
81   
Belgium
Dirk Maesen
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 18:53  Table 16
82   
Netherlands
Nick Berendrecht
Netherlands
Ronny Brocken
Sun 17:28  Table 16
83   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:52  Table 18
84   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 18:00  Table 18

Quarter final

Race to 6
85   
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Nick Berendrecht
Sun 19:35  Table 12
86   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 19:35  Table 18
87   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 19:35  Table 16
88   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 19:44  Table 13

Semi final

Race to 6
89   
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 21:15  Table 13
90   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 21:27  Table 12

Final

Race to 7
91   
Netherlands
Gilliano Smit
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 22:50  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment