Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 9, 2021

OldBrick pub "PAROVI" 50-ti rodj "ČIKA CRNOG" !!! Nedelja 09. MAJ 10.00h

9-Ball
Add teams

Add teams

Please wait...
Entry deadline May 8, 2021, 8:00 PM (local time)
Starts May 9, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (42 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer OldBrick PUB
Contact Dragan Bračika "Elbraco" (baneso12@gmail.com, +381648251600)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Serbia
"Kombinacija" team
Walk Over
 
2   
Serbia
" PAJSERI" team
Serbia
Autoplac Tomo
Sun 10:01 
3   
Serbia
" Becej" team
Walk Over
 
4   
Walk Over
Serbia
" GRANDPA" team
 
5   
Serbia
"GAZIRANE VEVERICE" team
Walk Over
 
6   
Serbia
"BBRS" team
Praonica OCEANIC team
Sun 11:00 
7   
Serbia
" KRUŠČIĆ" team
Serbia
" LADNO PIVO" team
Sun 10:01 
8   
Walk Over
Serbia
" DB025" team
 
9   
Serbia
" Kumovi" team
Walk Over
 
10   
Serbia
"BZZ" Team
Serbia
" KULSKA ŠKOLA" team
Sun 10:01 
11   
Serbia
" ASTIGMATICARI" team
Walk Over
 
12   
Walk Over
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
 
13   
Serbia
" Neki novi klinci" team
Walk Over
 
14   
Walk Over
Serbia
"NOVI SAD SAFE COD" team
 
15   
Walk Over
Serbia
"Restoran Stari grad" team
 
16   
Walk Over
Serbia
"Picoderci" team
 
17   
Serbia
"Joker expres" team
Walk Over
 
18   
Serbia
The Braćas team
Serbia
"ART CAFFE" team
Sun 10:01 
19   
Serbia
" Bife 67" team
Walk Over
 
20   
Walk Over
Serbia
" Tip- top" team
 
21   
Serbia
" CIPIRIPI" team
Walk Over
 
22   
Walk Over
Serbia
" A je to" team
 
23   
Serbia
" Cao ispektore" team
Serbia
" Kongo" team
Sun 10:02 
24   
Walk Over
Serbia
" SLAVNI" team
 
25   
Serbia
" FERERO ROCHE" team
Walk Over
 
26   
Serbia
,,Tekapo team"
Serbia
" JUŽNA TRIBINA" team
Sun 10:02 
27   
Serbia
" Apatin" team
Serbia
" LUCKY WASH" team
Sun 10:34 
28   
Walk Over
Serbia
"PODRUM LIGA " team
 
29   
Serbia
"AS servis" team
Walk Over
 
30   
Walk Over
Serbia
" DUPLI DINAMIT" team
 
31   
Serbia
"Kocijasi" team
Serbia
"ELBRACO" team
Sun 13:06 
32   
Walk Over
Serbia
Prnjavor
 

Winners qualification

Race to 5
33   
Serbia
"Kombinacija" team
Serbia
Autoplac Tomo
Sun 11:45 
34   
Serbia
" Becej" team
Serbia
" GRANDPA" team
Sun 11:41 
35   
Serbia
"GAZIRANE VEVERICE" team
Serbia
"BBRS" team
Sun 12:25 
36   
Serbia
" KRUŠČIĆ" team
Serbia
" DB025" team
Sun 11:57 
37   
Serbia
" Kumovi" team
Serbia
"BZZ" Team
Sun 12:17 
38   
Serbia
" ASTIGMATICARI" team
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
Sun 10:52 
39   
Serbia
" Neki novi klinci" team
Serbia
"NOVI SAD SAFE COD" team
Sun 11:09 
40   
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Serbia
"Picoderci" team
Sun 11:05 
41   
Serbia
"Joker expres" team
Serbia
The Braćas team
Sun 11:52 
42   
Serbia
" Bife 67" team
Serbia
" Tip- top" team
Sun 10:02 
43   
Serbia
" CIPIRIPI" team
Serbia
" A je to" team
Sun 11:36 
44   
Serbia
" Kongo" team
Serbia
" SLAVNI" team
Sun 12:16 
45   
Serbia
" FERERO ROCHE" team
Serbia
" JUŽNA TRIBINA" team
Sun 11:14 
46   
Serbia
" Apatin" team
Serbia
"PODRUM LIGA " team
Sun 12:16 
47   
Serbia
"AS servis" team
Serbia
" DUPLI DINAMIT" team
Sun 11:13 
48   
Serbia
"ELBRACO" team
Serbia
Prnjavor
Sun 13:42 

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Serbia
" PAJSERI" team
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Praonica OCEANIC team
 
52   
Serbia
" LADNO PIVO" team
Walk Over
 
53   
Walk Over
Serbia
" KULSKA ŠKOLA" team
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Walk Over
Walk Over
 
57   
Walk Over
Serbia
"ART CAFFE" team
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Serbia
" Cao ispektore" team
Walk Over
 
61   
Walk Over
Serbia
,,Tekapo team"
 
62   
Serbia
" LUCKY WASH" team
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Serbia
"Kocijasi" team
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 5
65   
Serbia
" PAJSERI" team
Serbia
Prnjavor
Sun 14:38 
66   
Walk Over
Serbia
"AS servis" team
 
67   
Praonica OCEANIC team
Serbia
" Apatin" team
Sun 13:38 
68   
Serbia
" LADNO PIVO" team
Serbia
" JUŽNA TRIBINA" team
Sun 12:45 
69   
Serbia
" KULSKA ŠKOLA" team
Serbia
" SLAVNI" team
Sun 13:23 
70   
Walk Over
Serbia
" A je to" team
 
71   
Walk Over
Serbia
" Tip- top" team
 
72   
Walk Over
Serbia
The Braćas team
 
73   
Serbia
"ART CAFFE" team
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Sun 12:30 
74   
Walk Over
Serbia
" Neki novi klinci" team
 
75   
Walk Over
Serbia
" ASTIGMATICARI" team
 
76   
Serbia
" Cao ispektore" team
Serbia
"BZZ" Team
Sun 13:40 
77   
Serbia
,,Tekapo team"
Serbia
" DB025" team
Sun 13:25 
78   
Serbia
" LUCKY WASH" team
Serbia
"GAZIRANE VEVERICE" team
Sun 13:34 
79   
Walk Over
Serbia
" Becej" team
 
80   
Serbia
"Kocijasi" team
Serbia
"Kombinacija" team
Sun 13:43 

Last thirtytwo

Race to 5
81   
Serbia
Autoplac Tomo
Serbia
" Cao ispektore" team
Sun 14:46 
82   
Serbia
" GRANDPA" team
Serbia
"Restoran Stari grad" team
Sun 14:52 
83   
Serbia
"BBRS" team
Serbia
"AS servis" team
Sun 15:23 
84   
Serbia
" KRUŠČIĆ" team
Serbia
" PAJSERI" team
Sun 15:42 
85   
Serbia
" Kumovi" team
Serbia
" Neki novi klinci" team
Sun 14:46 
86   
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
Serbia
The Braćas team
Sun 14:51 
87   
Serbia
"NOVI SAD SAFE COD" team
Serbia
" JUŽNA TRIBINA" team
Sun 14:52 
88   
Serbia
"Picoderci" team
Serbia
" KULSKA ŠKOLA" team
Sun 15:39 
89   
Serbia
"Joker expres" team
Serbia
" A je to" team
Sun 15:29 
90   
Serbia
" Bife 67" team
Serbia
" ASTIGMATICARI" team
Sun 15:30 
91   
Serbia
" CIPIRIPI" team
Serbia
" Tip- top" team
Sun 15:35 
92   
Serbia
" Kongo" team
Praonica OCEANIC team
Sun 14:54 
93   
Serbia
" FERERO ROCHE" team
Serbia
,,Tekapo team"
Sun 15:52 
94   
Serbia
"PODRUM LIGA " team
Serbia
" Becej" team
Sun 15:54 
95   
Serbia
" DUPLI DINAMIT" team
Serbia
"Kombinacija" team
Sun 16:02 
96   
Serbia
"ELBRACO" team
Serbia
"GAZIRANE VEVERICE" team
Sun 16:11 

Last sixteen

Race to 5
97   
Serbia
Autoplac Tomo
Serbia
" GRANDPA" team
Sun 16:21 
98   
Serbia
"BBRS" team
Serbia
" PAJSERI" team
Sun 16:39 
99   
Serbia
" Neki novi klinci" team
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
Sun 16:22 
100   
Serbia
"NOVI SAD SAFE COD" team
Serbia
"Picoderci" team
Sun 16:43 
101   
Serbia
"Joker expres" team
Serbia
" Bife 67" team
Sun 16:43 
102   
Serbia
" CIPIRIPI" team
Praonica OCEANIC team
Sun 16:52 
103   
Serbia
" FERERO ROCHE" team
Serbia
" Becej" team
Sun 17:01 
104   
Serbia
" DUPLI DINAMIT" team
Serbia
"ELBRACO" team
Sun 17:01 

Quarter final

Race to 6
105   
Serbia
Autoplac Tomo
Serbia
"BBRS" team
Sun 17:32 
106   
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
Serbia
"NOVI SAD SAFE COD" team
Sun 17:21 
107   
Serbia
" Bife 67" team
Serbia
" CIPIRIPI" team
Sun 17:32 
108   
Serbia
" FERERO ROCHE" team
Serbia
" DUPLI DINAMIT" team
Sun 17:43 

Semi final

Race to 6
109   
Serbia
Autoplac Tomo
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
Sun 19:50 
110   
Serbia
" CIPIRIPI" team
Serbia
" DUPLI DINAMIT" team
Sun 19:50 

Final

Race to 6
111   
Serbia
" PORODIČNO BLAGO" team
Serbia
" CIPIRIPI" team
Sun 21:18 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants