Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 29, 2019

OldBrick PUB 8 ball parovi maj 2019

8-Ball
Add teams

Add teams

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Lolek & Bolek team
5 (5/0) 40 (27/13)
68%
70
2 Uvek za team
6 (5/1) 43 (26/17)
60%
60
3 "OldBrick" team
6 (4/2) 43 (22/21)
51%
50
3 Saliveni team
7 (5/2) 39 (24/15)
62%
50
5 Madzar & Bunjevac team
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
40
5 "Munje" team
4 (3/1) 26 (16/10)
62%
40
5 Bilijar SALOON Apatin team
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
40
5 Praonica OCEANIC team
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
40
9 Lemes team 1
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
30
Show more
9 "Caffe CONECT" team
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
30
9 Žoržo & Prle Apa team
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
30
9 21 team
4 (2/2) 22 (9/13)
41%
30
13 Picerija ART team
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
30
13 Stari i ja... team
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
30
13 Win Win uaaa team
3 (1/2) 14 (4/10)
29%
30
13 Lemeski pastuvi team
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
30
17 "Nindza Kornjace" team
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
20
17 "Old D" team
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
20
17 Dupli Dzek team
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
20
17 Rich Bitch TEAM
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
20
17 Lucki six team
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
20
17 "The Derani" team
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
20
17 Mlade snage team
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
20
17 Crveno vino team
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
20
25 The Braćas team
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
20
25 YOUNG D team
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
20
25 Lički majkani team
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
20
Starts Apr 29, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Rankinglist by Branislav Soskic
Contact Dragan Bracika (bdelbraco@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Lolek & Bolek team
Walk Over
 
2   
Old " D" team
Picerija ART team
Mon 10:10 
3   
Stari i ja... team
Caffe CONECT team
Mon 10:03 
4   
Lički majkani team
Bilijar SALOON Apatin team
Mon 11:18 
5   
Lemeski pastuvi team
Walk Over
 
6   
Praonica OCEANIC team
Win Win uaaa team
Mon 10:07 
7   
Lucki six team
Saliveni team
Mon 10:07 
8   
Walk Over
Žoržo & Prle Apa team
 
9   
Lemes team 1
Walk Over
 
10   
MunjoZi team
Dupli Dzek team
Mon 10:58 
11   
Rich Bitch TEAM
Mlade snage team
Mon 10:03 
12   
YOUNG D team
OldBrick team
Mon 10:04 
13   
Crveno vino team
The Derani team
Mon 11:13 
14   
The Braćas team
21 team
Mon 11:17 
15   
Nindza Kornjace team
Uvek za team
Mon 11:20 
16   
Walk Over
Madzar & Bunjevac team
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Lolek & Bolek team
Picerija ART team
Mon 11:54 
18   
Caffe CONECT team
Bilijar SALOON Apatin team
Mon 12:14 
19   
Lemeski pastuvi team
Praonica OCEANIC team
Mon 12:13 
20   
Saliveni team
Žoržo & Prle Apa team
Mon 11:38 
21   
Lemes team 1
MunjoZi team
Mon 12:05 
22   
Rich Bitch TEAM
OldBrick team
Mon 12:32 
23   
The Derani team
21 team
Mon 13:04 
24   
Uvek za team
Madzar & Bunjevac team
Mon 12:51 

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Old " D" team
 
26   
Stari i ja... team
Lički majkani team
Mon 12:54 
27   
Walk Over
Win Win uaaa team
 
28   
Lucki six team
Walk Over
 
29   
Walk Over
Dupli Dzek team
 
30   
Mlade snage team
YOUNG D team
Mon 12:56 
31   
Crveno vino team
The Braćas team
Mon 13:18 
32   
Nindza Kornjace team
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Old " D" team
Madzar & Bunjevac team
Mon 14:30 
34   
Stari i ja... team
The Derani team
Mon 14:07 
35   
Win Win uaaa team
Rich Bitch TEAM
Mon 13:57 
36   
Lucki six team
Lemes team 1
Mon 13:29 
37   
Dupli Dzek team
Saliveni team
Mon 14:22 
38   
Mlade snage team
Lemeski pastuvi team
Mon 15:21 
39   
Crveno vino team
Caffe CONECT team
Mon 15:10 
40   
Nindza Kornjace team
Picerija ART team
Mon 14:37 

Winners qualification

Race to 5
41   
Lolek & Bolek team
Bilijar SALOON Apatin team
Mon 14:07 
42   
Praonica OCEANIC team
Žoržo & Prle Apa team
Mon 15:22 
43   
MunjoZi team
OldBrick team
Mon 15:24 
44   
21 team
Uvek za team
Mon 15:29 

Loser round 3

Race to 4
45   
Madzar & Bunjevac team
Stari i ja... team
Mon 15:34 
46   
Win Win uaaa team
Lemes team 1
Mon 16:12 
47   
Saliveni team
Lemeski pastuvi team
Mon 16:07 
48   
Caffe CONECT team
Picerija ART team
Mon 15:56 

Losers qualification

Race to 4
49   
Madzar & Bunjevac team
Žoržo & Prle Apa team
Mon 17:09 
50   
Lemes team 1
Bilijar SALOON Apatin team
Mon 16:31 
51   
Saliveni team
21 team
Mon 16:40 
52   
Caffe CONECT team
OldBrick team
Mon 16:40 

Quarter final

Race to 5
53   
Lolek & Bolek team
Madzar & Bunjevac team
Mon 18:21 
54   
Praonica OCEANIC team
OldBrick team
Mon 18:21 
55   
MunjoZi team
Saliveni team
Mon 18:21 
56   
Uvek za team
Bilijar SALOON Apatin team
Mon 18:21 

Semi final

Race to 6
57   
Lolek & Bolek team
OldBrick team
Mon 19:58 
58   
Saliveni team
Uvek za team
Mon 19:58 

Final

Race to 7
59   
Lolek & Bolek team
Uvek za team
Mon 23:13 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment