Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 5, 2021

Niedźwiedź Cup 9 Ball OPEN

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Daniel Macioł
7 (7/0) 70 (44/26)
63%
2 Wojciech Szewczyk
7 (6/1) 63 (42/21)
67%
3 Tomasz Kapłan
6 (5/1) 47 (32/15)
68%
3 Sebastian Batkowski
6 (5/1) 47 (32/15)
68%
5 Paweł BallOn
8 (6/2) 63 (36/27)
57%
5 Roman Wasilewski
5 (4/1) 45 (26/19)
58%
5 Konrad Juszczyszyn
5 (4/1) 37 (25/12)
68%
5 Bartek Bielec
5 (4/1) 39 (25/14)
64%
9 Szymon Majoch
7 (5/2) 54 (31/23)
57%
Show more
9 Jakub Dobrowolski
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
9 Mateusz Sniegocki
4 (3/1) 26 (19/7)
73%
9 Michał Turkowski
4 (3/1) 31 (21/10)
68%
9 Paweł Musiał
5 (3/2) 36 (17/19)
47%
9 Sławomir Nowak
4 (3/1) 36 (19/17)
53%
9 Michał Kędzior
7 (5/2) 50 (29/21)
58%
9 Kuba Kowalczyk
4 (3/1) 34 (18/16)
53%
17 Paweł Kasprzycki
4 (2/2) 30 (12/18)
40%
17 Sebastian Szymkowski
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
17 Paweł Krysiński
3 (2/1) 21 (15/6)
71%
17 Kacper Kielmans
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
17 Dawid Sobiech
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
17 Wladimir Nikolin
6 (4/2) 49 (27/22)
55%
17 Marcin Bulas
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
17 Nikita Rudenko
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
17 Daniel Koman
5 (3/2) 38 (19/19)
50%
17 Tomasz Błażej
5 (3/2) 35 (22/13)
63%
17 Szymon Błażej
6 (4/2) 39 (24/15)
62%
17 Monika Ząbek
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
17 Konrad Adasiewicz
6 (4/2) 39 (22/17)
56%
17 Dawid Tonojan
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
17 Wojciech Gosk
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
17 Bartłomiej Pondo
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
33 Miłosz Domagała
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
33 Damian Adamus
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
33 Artur Lisowski
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
33 Konrad Chrzanowski
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
33 Michał Stelmasiński
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
33 Mariusz Gołdyn
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
33 Piotr Tomiczek
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
33 Sławomir Łobozek
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
33 Gabriel Muzolf
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
33 Przemysław Fundament
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
33 Karol Zielenkiewicz
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
33 Filip Hennig
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
33 Mariusz Kołakowski
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
33 Osoroo Enkhbayar
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
33 Wojciech Matykiewicz
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
33 Mateusz Zając
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
49 Andrzej Tylka
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
49 Vincent Fotin
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
49 Olaf Buratynski
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
49 Damian Bernadyn
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
49 Rafal Stepnik
Dekada Klub
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
49 Piotr Dutkiewicz
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
49 Bartek Tyranowski
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
49 Michał Matuszczyk
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
49 Tobiasz Dziadosz
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
49 Krzysztof Majkowski
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
49 Krzysztof Dyrek
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
49 Danylo Dementii
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
49 Sylwester Wołkowski
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
49 Mateusz Tomiczek
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
49 Arkadiusz Macioł
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
49 Jacek Woźniak
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
65 Jakub Gąsior
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
65 Kamil Kapołka
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
65 Krzysztof Marzec
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
65 Piotr Bilardoholik Cepil
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
65 Piotr Latosiński
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
65 Kamil Chalczyński
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
65 Piotr Kotowski
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
65 Bartłomiej Orzechowski
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
65 Kamil Węgrzyn
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
65 Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Dekada Klub
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
65 Mateusz Koszyk
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
65 Edyta Wołkowska
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
65 Artur Hanarz
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
Entry deadline Dec 5, 2021, 9:50 AM (local time)
Starts Dec 5, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (77 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Buty i spodnie wizytowe, koszula z długim rękawem lub koszulka polo
Organizer Andrzej Baliś - turnieje
Contact Andrzej Baliś (andrzejbalis@gmail.com, +48 607886188), Konrad Chrzanowski (wieslaw.tworzywo@go2.pl), Andrzej Skupień and Bartek Tyranowski (b.tyranowski@gmail.com, 793385078)
More info
Niedźwiedź Cup 9 ball Open jest turniejem bilardowym organizowanym w Krakowie przy ul. Zyblikiewicza 2 w klubie bilardowym Diament Pub & Billiards Club. Każdy może wystartować w turnieju.

Czas: 5 grudnia 2021. 9:00 Rozgrzewka i odprawa
10:00 Start turnieju

Warunki sportowe: 16 x 9ft Meastato lub Wik Olimpic, sukno Europool lub Speedball, bile Duramith TV Aramith (Dostępność stołów do 16:00 – wszystkie stoły, od 16:00 - 8 stołów, od 18:00 - 4 stoły)

Zapisy oraz wyniki live : cuescore.com lub mailowo na andrzejbalis@gmail.com

Strój: Buty i spodnie wizytowe, koszula lub koszulka polo

Ilość zawodników: limit 80 osób, 16 osób rozstawionych wg uznania organizatora turnieju.

System rozgrywek: Odmiana 9 bil, bila 1 na punkcie głównym, rozbicie dynamiczne, dozwolone szablony, rozbicie naprzemienne, w fazie 2KO mecze do 5 wygranych i pierwsza runda pucharu, Od 1/8 finału mecze do 6 wygranych, finał do 7 wygranych.

Wpisowe: 70 zł* (*Nie dotyczy bardzo dobrych graczy)
+ 5 zł – opcjonalnie Jackpot 8 bil

Wpisowe dla bardzo dobrych graczy:
100 zł - Kadra narodowa mężczyzn 2020/2021, Zawodnicy Bilardowej Ekstraklasy 2020/2021, Medaliści Mistrzostw Polski mężczyzn (ostatnie 5 lat), TOP 16 rankingu mężczyzn 2021.

Płatne przelewem blik na telefon na numer 607886188 lub przelewem tradycyjnym na konto:
78 1050 1445 1000 0023 0990 0187 (tytuł: Wpisowe Niedźwiedź Cup - Imię i nazwisko zawodnika) Nazwa odbiorcy: Andrzej Baliś, Grota Roweckiego 39/71, 30-348 Kraków

Lista zawodników wraz z potwierdzeniem wpłat, będzie na bieżąco uzupełniana i publikowana na stronie fejsbookowej wydarzenia.
Istnieje możliwość zapłaty gotówką w dniu turnieju po uprzednim kontakcie z organizatorem (tel. 607886188), ale preferowana forma to przedpłata na konto.

Cel zawodów: Promocja sportu bilardowego w regionie małopolskim
UWAGA: Organizator zastrzega możliwość anulacji turnieju z uwagi na zatrważająco niską frekwencję. Dokonane wpłaty oczywiście powrócą do wpłacających.

Zapraszam serdecznie do Krakowa !
Andrzej

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Poland
Wojciech Szewczyk
Walk Over
 
2   
Austria
Daniel Koman
Poland
Paweł BallOn
Sun 10:18  Table 1
3   
Poland
Tobiasz Dziadosz
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Jakub Dobrowolski
 
5   
Canada
Olaf Buratynski
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Michał Stelmasiński
 
7   
Poland
Mateusz Zając
Walk Over
 
8   
Walk Over
Poland
Paweł Krysiński
 
9   
Poland
Dawid Tonojan
Walk Over
 
10   
Poland
Szymon Majoch
Poland
Arkadiusz Macioł
Sun 10:18  Table 2
11   
Poland
Jacek Woźniak
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Paweł Musiał
 
13   
Poland
Sławomir Łobozek
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Damian Bernadyn
 
15   
Poland
Artur Hanarz
Poland
Konrad Adasiewicz
Sun 10:18  Table 3
16   
Walk Over
Poland
Michał Turkowski
 
17   
Poland
Sebastian Batkowski
Walk Over
 
18   
Aland Islands
Rafal Stepnik
Poland
Jakub Gąsior
Sun 10:18  Table 4
19   
Poland
Kacper Kielmans
Walk Over
 
20   
Walk Over
Poland
Damian Adamus
 
21   
Poland
Przemysław Fundament
Walk Over
 
22   
Walk Over
Poland
Marcin Bulas
 
23   
Poland
Mateusz Koszyk
Poland
Kamil Węgrzyn
Sun 10:19  Table 5
24   
Walk Over
Poland
Kuba Kowalczyk
 
25   
Poland
Bartłomiej Pondo
Walk Over
 
26   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Piotr Kotowski
Sun 10:20  Table 6
27   
Poland
Andrzej Tylka
Walk Over
 
28   
Walk Over
Poland
Monika Ząbek
 
29   
Poland
Krzysztof Majkowski
Walk Over
 
30   
Walk Over
Poland
Mariusz Gołdyn
 
31   
North Macedonia
Wladimir Nikolin
Poland
Miłosz Domagała
Sun 10:20  Table 7
32   
Walk Over
Poland
Konrad Juszczyszyn
 
33   
Poland
Mateusz Sniegocki
Walk Over
 
34   
Poland
Edyta Wołkowska
Poland
Kamil Chalczyński
Sun 10:20  Table 8
35   
Ukraine
Danylo Dementii
Walk Over
 
36   
Walk Over
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
 
37   
France
Vincent Fotin
Walk Over
 
38   
Walk Over
Poland
Paweł Kasprzycki
 
39   
Poland
Tomasz Błażej
Walk Over
 
40   
Walk Over
Poland
Roman Wasilewski
 
41   
Poland
Karol Zielenkiewicz
Walk Over
 
42   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Wojciech Gosk
Sun 10:20  Table 9
43   
Poland
Filip Hennig
Walk Over
 
44   
Walk Over
Poland
Krzysztof Dyrek
 
45   
Poland
Bartek Tyranowski
Walk Over
 
46   
Walk Over
Poland
Wojciech Matykiewicz
 
47   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Szymon Błażej
Sun 10:21  Table 10
48   
Walk Over
Poland
Daniel Macioł
 
49   
Poland
Bartek Bielec
Walk Over
 
50   
Poland
Krzysztof Marzec
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Sun 10:21  Table 11
51   
Poland
Sylwester Wołkowski
Walk Over
 
52   
Walk Over
Poland
Konrad Chrzanowski
 
53   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Walk Over
 
54   
Walk Over
Poland
Sebastian Szymkowski
 
55   
Poland
Bartłomiej Orzechowski
Poland
Piotr Latosiński
Sun 10:21  Table 12
56   
Walk Over
Ukraine
Nikita Rudenko
 
57   
Poland
Sławomir Nowak
Walk Over
 
58   
Walk Over
Poland
Piotr Dutkiewicz
 
59   
Poland
Mariusz Kołakowski
Walk Over
 
60   
Walk Over
Poland
Artur Lisowski
 
61   
Scotland
Gabriel Muzolf
Walk Over
 
62   
Walk Over
Poland
Michał Matuszczyk
 
63   
Brunei
Kamil Kapołka
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Sun 10:21  Table 13
64   
Walk Over
Poland
Tomasz Kapłan
 

Winner round 1

Race to 5
65   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Paweł BallOn
Sun 10:50  Table 1
66   
Poland
Tobiasz Dziadosz
Poland
Jakub Dobrowolski
Sun 10:22  Table 14
67   
Canada
Olaf Buratynski
Poland
Michał Stelmasiński
  Table 12
68   
Poland
Mateusz Zając
Poland
Paweł Krysiński
Sun 10:22  Table 15
69   
Poland
Dawid Tonojan
Poland
Szymon Majoch
Sun 11:03  Table 2
70   
Poland
Jacek Woźniak
Poland
Paweł Musiał
Sun 10:23 
71   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Damian Bernadyn
Sun 10:23  Table 16
72   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Michał Turkowski
Sun 10:52  Table 3
73   
Poland
Sebastian Batkowski
Aland Islands
Rafal Stepnik
Sun 11:13  Table 4
74   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Damian Adamus
Sun 10:51  Table 9
75   
Poland
Przemysław Fundament
Poland
Marcin Bulas
Sun 10:54  Table 10
76   
Poland
Mateusz Koszyk
Poland
Kuba Kowalczyk
Sun 11:01  Table 5
77   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Dawid Sobiech
Sun 10:59  Table 6
78   
Poland
Andrzej Tylka
Poland
Monika Ząbek
Sun 10:54  Table 13
79   
Poland
Krzysztof Majkowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 10:56  Table 14
80   
North Macedonia
Wladimir Nikolin
Poland
Konrad Juszczyszyn
Sun 11:34  Table 8
81   
Poland
Mateusz Sniegocki
Poland
Kamil Chalczyński
Sun 11:06  Table 8
82   
Ukraine
Danylo Dementii
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 11:06  Table 15
83   
France
Vincent Fotin
Poland
Paweł Kasprzycki
Sun 11:23  Table 16
84   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Roman Wasilewski
Sun 11:23  Table 14
85   
Poland
Karol Zielenkiewicz
Poland
Wojciech Gosk
Sun 11:24  Table 9
86   
Poland
Filip Hennig
Poland
Krzysztof Dyrek
Sun 11:25  Table 3
87   
Poland
Bartek Tyranowski
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sun 11:31  Table 12
88   
Poland
Szymon Błażej
Poland
Daniel Macioł
Sun 11:05  Table 11
89   
Poland
Bartek Bielec
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Sun 11:34  Table 7
90   
Poland
Sylwester Wołkowski
Poland
Konrad Chrzanowski
Sun 11:36  Table 6
91   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Poland
Sebastian Szymkowski
Sun 11:36  Table 1
92   
Poland
Piotr Latosiński
Ukraine
Nikita Rudenko
Sun 11:36  Table 10
93   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Piotr Dutkiewicz
Sun 11:37  Table 13
94   
Poland
Mariusz Kołakowski
Poland
Artur Lisowski
Sun 11:50  Table 15
95   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Michał Matuszczyk
Sun 11:54  Table 4
96   
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Poland
Tomasz Kapłan
R2
Sun 11:50  Table 11

Loser round 1

Race to 5
97   
Walk Over
Austria
Daniel Koman
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Walk Over
 
100   
Walk Over
Walk Over
 
101   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Macioł
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
Poland
Artur Hanarz
Walk Over
 
105   
Walk Over
Poland
Jakub Gąsior
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Poland
Kamil Węgrzyn
Walk Over
 
109   
Walk Over
Poland
Piotr Kotowski
 
110   
Walk Over
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Poland
Miłosz Domagała
Walk Over
 
113   
Walk Over
Poland
Edyta Wołkowska
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Walk Over
 
116   
Walk Over
Walk Over
 
117   
Walk Over
Japan
Mateusz Tomiczek
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Walk Over
 
121   
Walk Over
Poland
Krzysztof Marzec
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Poland
Bartłomiej Orzechowski
Walk Over
 
125   
Walk Over
Walk Over
 
126   
Walk Over
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Brunei
Kamil Kapołka
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
129   
Austria
Daniel Koman
Egypt
Krzysztof (The Snooker Junior) Paliwoda
Sun 12:44  Table 1
130   
Walk Over
Poland
Michał Matuszczyk
 
131   
Walk Over
Poland
Mariusz Kołakowski
 
132   
Walk Over
Poland
Piotr Dutkiewicz
 
133   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Piotr Latosiński
Sun 12:44  Table 7
134   
Walk Over
Poland
Sebastian Szymkowski
 
135   
Walk Over
Poland
Sylwester Wołkowski
 
136   
Poland
Artur Hanarz
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Sun 12:44  Table 10
137   
Poland
Jakub Gąsior
Poland
Szymon Błażej
Sun 11:58  Table 2
138   
Walk Over
Poland
Bartek Tyranowski
 
139   
Walk Over
Poland
Krzysztof Dyrek
 
140   
Poland
Kamil Węgrzyn
Poland
Karol Zielenkiewicz
Sun 12:00  Table 9
141   
Poland
Piotr Kotowski
Poland
Tomasz Błażej
Sun 12:12  Table 14
142   
Walk Over
France
Vincent Fotin
 
143   
Walk Over
Ukraine
Danylo Dementii
 
144   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Kamil Chalczyński
Sun 12:03  Table 3
145   
Poland
Edyta Wołkowska
North Macedonia
Wladimir Nikolin
Sun 12:44  Table 8
146   
Walk Over
Poland
Krzysztof Majkowski
 
147   
Walk Over
Poland
Andrzej Tylka
 
148   
Walk Over
Poland
Bartłomiej Pondo
 
149   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Mateusz Koszyk
Sun 12:04  Table 5
150   
Walk Over
Poland
Marcin Bulas
 
151   
Walk Over
Poland
Kacper Kielmans
 
152   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Aland Islands
Rafal Stepnik
Sun 12:12  Table 16
153   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Konrad Adasiewicz
  Table 12
154   
Walk Over
Poland
Damian Bernadyn
 
155   
Walk Over
Poland
Jacek Woźniak
 
156   
Poland
Bartłomiej Orzechowski
Poland
Szymon Majoch
Sun 12:44  Table 6
157   
Walk Over
Poland
Mateusz Zając
 
158   
Walk Over
Canada
Olaf Buratynski
 
159   
Walk Over
Poland
Tobiasz Dziadosz
 
160   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Paweł BallOn
Sun 12:44  Table 13

Winners qualification

Race to 5
161   
Poland
Wojciech Szewczyk
R3
Poland
Jakub Dobrowolski
Sun 12:45  Table 11
162   
Poland
Michał Stelmasiński
Poland
Paweł Krysiński
Sun 12:45  Table 9
163   
Poland
Dawid Tonojan
Poland
Paweł Musiał
Sun 12:59  Table 4
164   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Michał Turkowski
Sun 13:01  Table 2
165   
Poland
Sebastian Batkowski
Poland
Damian Adamus
Sun 13:12  Table 15
166   
Poland
Przemysław Fundament
Poland
Kuba Kowalczyk
Sun 13:17  Table 14
167   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Monika Ząbek
Sun 13:21  Table 3
168   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Konrad Juszczyszyn
Sun 13:46  Table 11
169   
Poland
Mateusz Sniegocki
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 13:25  Table 13
170   
Poland
Paweł Kasprzycki
Poland
Roman Wasilewski
Sun 13:28  Table 5
171   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Filip Hennig
Sun 13:32  Table 8
172   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Poland
Daniel Macioł
Sun 13:35  Table 7
173   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Konrad Chrzanowski
Sun 13:37  Table 1
174   
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Ukraine
Nikita Rudenko
Sun 13:37  Table 16
175   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Artur Lisowski
Sun 13:38  Table 9
176   
Scotland
Gabriel Muzolf
Poland
Tomasz Kapłan
Sun 13:39  Table 10

Loser round 3

Race to 5
177   
Austria
Daniel Koman
Poland
Michał Matuszczyk
Sun 13:41  Table 4
178   
Poland
Mariusz Kołakowski
Poland
Piotr Dutkiewicz
Sun 13:42  Table 15
179   
Poland
Arkadiusz Macioł
Poland
Sebastian Szymkowski
Sun 13:45  Table 2
180   
Poland
Sylwester Wołkowski
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Sun 13:45  Table 12
181   
Poland
Szymon Błażej
Poland
Bartek Tyranowski
Sun 14:06  Table 5
182   
Poland
Krzysztof Dyrek
Poland
Karol Zielenkiewicz
Sun 13:49  Table 6
183   
Poland
Tomasz Błażej
France
Vincent Fotin
Sun 13:53  Table 13
184   
Ukraine
Danylo Dementii
Poland
Miłosz Domagała
Sun 13:58  Table 14
185   
North Macedonia
Wladimir Nikolin
Poland
Krzysztof Majkowski
Sun 14:05  Table 4
186   
Poland
Andrzej Tylka
Poland
Bartłomiej Pondo
Sun 14:09  Table 8
187   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Marcin Bulas
Sun 14:09  Table 1
188   
Poland
Kacper Kielmans
Aland Islands
Rafal Stepnik
Sun 14:09  Table 10
189   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Damian Bernadyn
Sun 14:10  Table 3
190   
Poland
Jacek Woźniak
Poland
Szymon Majoch
Sun 13:49 
191   
Poland
Mateusz Zając
Canada
Olaf Buratynski
Sun 14:11  Table 9
192   
Poland
Tobiasz Dziadosz
Poland
Paweł BallOn
Sun 14:07  Table 11

Losers qualification

Race to 5
193   
Austria
Daniel Koman
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 14:15  Table 7
194   
Poland
Mariusz Kołakowski
Poland
Monika Ząbek
Sun 14:25  Table 2
195   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Przemysław Fundament
Sun 14:26  Table 16
196   
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Poland
Damian Adamus
Sun 14:21  Table 12
197   
Poland
Szymon Błażej
Poland
Sławomir Łobozek
Sun 14:37  Table 5
198   
Poland
Karol Zielenkiewicz
Poland
Paweł Musiał
Sun 14:34  Table 6
199   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Michał Stelmasiński
Sun 14:28  Table 13
200   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Jakub Dobrowolski
Sun 15:02  Table 14
201   
North Macedonia
Wladimir Nikolin
Scotland
Gabriel Muzolf
Sun 15:03  Table 7
202   
Poland
Bartłomiej Pondo
Poland
Artur Lisowski
Sun 14:51  Table 11
203   
Poland
Marcin Bulas
Mongolia
Osoroo Enkhbayar
Sun 15:05  Table 5
204   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Konrad Chrzanowski
Sun 14:59  Table 12
205   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sun 14:59  Table 10
206   
Poland
Szymon Majoch
Poland
Filip Hennig
Sun 14:22  Table 15
207   
Poland
Mateusz Zając
Poland
Paweł Kasprzycki
Sun 15:29  Table 16
208   
Poland
Paweł BallOn
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Sun 14:51  Table 8

Last thirtytwo

Race to 6
209   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Marcin Bulas
Sun 16:18  Table 9
210   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Paweł Musiał
Sun 16:18  Table 10
211   
Poland
Dawid Tonojan
Poland
Paweł BallOn
Sun 16:19  Table 12
212   
Poland
Michał Turkowski
Poland
Tomasz Błażej
Sun 16:19  Table 13
213   
Poland
Sebastian Batkowski
R1
Poland
Szymon Błażej
Sun 16:19  Table 11
214   
Poland
Kuba Kowalczyk
Poland
Kacper Kielmans
Sun 16:19  Table 14
215   
Poland
Dawid Sobiech
Poland
Jakub Dobrowolski
Sun 16:20  Table 15
216   
Poland
Konrad Juszczyszyn
Poland
Konrad Adasiewicz
Sun 16:26  Table 16
217   
Poland
Mateusz Sniegocki
Poland
Paweł Kasprzycki
Sun 16:50  Table 11
218   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Monika Ząbek
Sun 16:59  Table 16
219   
Poland
Wojciech Gosk
Poland
Szymon Majoch
Sun 17:01  Table 9
220   
Poland
Daniel Macioł
Poland
Bartłomiej Pondo
Sun 17:14  Table 13
221   
Poland
Bartek Bielec
North Macedonia
Wladimir Nikolin
Sun 17:15  Table 12
222   
Ukraine
Nikita Rudenko
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Sun 17:18  Table 11
223   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Sebastian Szymkowski
Sun 17:24  Table 15
224   
Poland
Tomasz Kapłan
Austria
Daniel Koman
Sun 17:23  Table 10

Last sixteen

Race to 6
225   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Paweł Musiał
Sun 17:50  Table 13
226   
Poland
Paweł BallOn
Poland
Michał Turkowski
Sun 17:58  Table 14
227   
Poland
Sebastian Batkowski
Poland
Kuba Kowalczyk
Sun 18:08  Table 11
228   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Konrad Juszczyszyn
Sun 18:19  Table 13
229   
Poland
Mateusz Sniegocki
Poland
Roman Wasilewski
Sun 18:23  Table 12
230   
Poland
Szymon Majoch
Poland
Daniel Macioł
Sun 18:54  Table 11
231   
Poland
Bartek Bielec
South Georgia and the South Sandwich Islands
Michał Kędzior
Sun 18:54  Table 13
232   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Tomasz Kapłan
Sun 19:02  Table 14

Quarter final

Race to 6
233   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Paweł BallOn
Sun 19:21  Table 12
234   
Poland
Sebastian Batkowski
R1
Poland
Konrad Juszczyszyn
Sun 19:25  Table 11
235   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Daniel Macioł
Sun 19:34  Table 13
236   
Poland
Bartek Bielec
Poland
Tomasz Kapłan
R1
Sun 19:49  Table 11

Semi final

Race to 7
237   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Sebastian Batkowski
Sun 20:32  Table 13
238   
Poland
Daniel Macioł
Poland
Tomasz Kapłan
Sun 20:32  Table 11

Final

Race to 9
239   
Poland
Wojciech Szewczyk
Poland
Daniel Macioł
Sun 21:20  Table 11

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants