Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 7, 2019

NM warm-up

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (4/0) 20 (15/5)
75%
2 Olav Skrudland
BEX BK
5 (3/2) 29 (14/15)
48%
3 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
3 Rune Fevang
Oslo BK
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
5 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
5 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
2 (1/1) 11 (5/6)
45%
5 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
5 Tore Mo
Oslo BK
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
9 Ole Kristian Elnæs
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
9 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
9 Jim-Olav Fors
Oslo BK
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
Entry deadline Jun 7, 2019, 6:40 PM (local time)
Starts Jun 7, 2019, 6:30 PM (local time)
Format Double elimination (11 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Organizer Oslo BK
Contact Per Hagen (oslobiljardsenter@gmail.com, +4740146669)
More info
Handicap gis basert på divisjon og/eller skjønn. Distanse 4.

Hvis 2 spillere fra samme divisjon møtes er distansen 3.

Elite: -1
1. div: 0
2. div: 1 + 7érn (uansett hvem du møter).
3. div: 2 + 7érn (uansett hvem du møter).

80% går ut i premier. Det blir også trukket en gratis middag som kan brukes under NM Lag på Oslo Biljardsenter.

150,- deltakeravgift. Betales i kassen før start.

Det serveres hjemmelaget pizza, hamburger og annen snacks.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Norway
Robert Gelin Rysjedal
Walk Over
 
2   
Poland
Jozef Kwit
Norway
Ole Kristian Elnæs
Fri 19:23  Table 1
3   
Philippines
Erol Dane Mula
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Olav Skrudland
 
5   
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Walk Over
 
6   
Norway
Jim-Olav Fors
Norway
Rune Fevang
Fri 18:59 
7   
Norway
Jan Atle Kofoed
Norway
Tore Mo
Fri 19:19  Table 4
8   
Walk Over
Norway
Marius Farås
 

Winners qualification

Race to 4
9   
Norway
Robert Gelin Rysjedal
Poland
Jozef Kwit
Fri 20:03  Table 8
10   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Olav Skrudland
Fri 19:07 
11   
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Norway
Rune Fevang
Fri 19:34 
12   
Norway
Tore Mo
Norway
Marius Farås
Fri 19:51 

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Norway
Ole Kristian Elnæs
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Norway
Jim-Olav Fors
 
16   
Norway
Jan Atle Kofoed
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
17   
Norway
Ole Kristian Elnæs
Norway
Tore Mo
Fri 20:15 
18   
Walk Over
Norway
Rune Fevang
 
19   
Norway
Jim-Olav Fors
Norway
Olav Skrudland
Fri 19:31 
20   
Norway
Jan Atle Kofoed
Norway
Robert Gelin Rysjedal
Fri 20:04 

Quarter final

Race to 4
21   
Poland
Jozef Kwit
Norway
Jan Atle Kofoed
Fri 21:23  Table 9
22   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Tore Mo
Fri 20:55 
23   
Norway
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Norway
Olav Skrudland
Fri 21:22 
24   
Norway
Marius Farås
Norway
Rune Fevang
Fri 21:02 

Semi final

Race to 4
25   
Norway
Jan Atle Kofoed
Philippines
Erol Dane Mula
Fri 21:47 
26   
Norway
Olav Skrudland
Norway
Rune Fevang
Fri 21:47 

Final

Race to 4
27   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Olav Skrudland
Fri 21:58 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment