Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 8 - June 10, 2019

NM Lag

Multiball
Add teams

Add teams

Please wait...
Velkommen til NM Lag 2019! Ta gjerne kontakt hvis dere ønsker mat spesielt tilpasset evt. allergier eller ved andre spørsmål. Med vennlig hilsen Oslo Biljardklubb Arrangør

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Oslo BK 1
5 (5/0) 21 (18/3)
86%
120
2 Oslo BK 3 – Triple Trouble
5 (4/1) 24 (14/10)
58%
104
3 Herøy bk 1
7 (5/2) 38 (26/12)
68%
89
3 GRBK 1
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
89
5 Kongsvinger 1
6 (4/2) 37 (21/16)
57%
73
5 Oslo BK Tre Kronor
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
73
5 ABC 1
4 (2/2) 21 (14/7)
67%
73
5 FBK Fires NM Lag 1
6 (4/2) 38 (23/15)
61%
73
9 Hyllestad 1
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
59
Show more
9 ABC 2
6 (4/2) 35 (24/11)
69%
59
9 BEX 1
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
59
9 Oslo BK 2
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
59
13 Vestby 1
6 (3/3) 40 (18/22)
45%
44
13 Kwit eller dobbelt
5 (2/3) 31 (11/20)
35%
44
13 Horten BK 1
5 (3/2) 34 (22/12)
65%
44
13 Fredrikstad BK NM Lag 2
6 (3/3) 45 (20/25)
44%
44
17 Rock in
4 (2/2) 25 (10/15)
40%
35
17 Oslo Psychos
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
35
17 GRBK 2
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
35
17 Fredrikstad BK NM Lag 3
4 (2/2) 25 (15/10)
60%
35
21 Oslo BK Second Coming
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
35
21 Spin doctors
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
35
21 OBK 8 - De glade amatører!
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
35
21 Oslo BK 5
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
35
25 Herøy BK 2
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
26
25 Oslo BK CueLess
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
26
25 ELMSTREET
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
26
25 Oslo BK 12
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
26
25 Oslo BK 13
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
26
Entry deadline Jun 5, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Jun 8, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (29 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Oslo BK
Contact Jan Terje Øyen (janterjeoyen@gmail.com, 92267075)
More info
Det er innledende dobbelcup i runde 1 og 2. Det vil bli seedet 8 eller 16 lag i dobbelcup runde 2.

Disipliner i 2019 er 8-ball, 9-ball og 10-ball.

Det blir spilling på Oslo Biljardsenter og Elmers på lørdagen. Spillestedene åpner 09.00. Elmers holder stengt fram til kl. 17.00 for vanlig publikum. På søndag og mandag vil kun Oslo Biljardsenter benyttes.

Klubbene bestemmer selv hvilke utøvere som skal meldes på og representere de ulike lagene. Dette gjelder både seedede og useedede lag.

Finn mer informasjon på NBs nettsider; http://www.biljardforbundet.no/2019/05/nm-lag-pool-2/

Dersom klubben ønsker å ta del i reisekassen for mesterskapet, er det et krav at overnatting skjer på Thon Hotels, som er samarbeidspartner til NB. Flere lag har allerede valgt Thon Hotel Opera. Det ligger sentralt til og er bare 200 meter unna nærmeste t-bane som stanser i gangavstand fra både Oslo Biljardsenter og Elmers. Det er også gangavstand til Buddha fra dette hotellet.

Det vil bli servert pizza, burger, pølser, pommes frites, rundstykker, vafler, hjemmelaget gryte og annet i løpet av helgen. Ta gjerne kontakt om dere har et spesielt behov ift. evt. allergier.

For de som også liker annen idrett; Norge møter Romania fredag 7.6 kl 20:45 på Ullevål Stadion (EM-kval).

OBK kjører en warm-up turnering m/hcp fredag kl 18:30.

## VELKOMMEN ##

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
OBK 8 - De glade amatører!
Walk Over
 
2   
ABC 2
Oslo BK 12
Sat 10:22  Table 1 OB
3   
Kwit eller dobbelt
Walk Over
 
4   
Fredrikstad BK NM Lag 3
Walk Over
 
5   
Oslo Psychos
Walk Over
 
6   
Oslo BK CueLess
Horten BK 1
Sat 10:22  Table 4 OB
7   
Fredrikstad BK NM Lag 2
ELMSTREET
Sat 10:22  Table 7 OB
8   
Oslo BK 5
Walk Over
 
9   
FBK Fires NM Lag 1
Walk Over
 
10   
Rock in
Oslo BK Second Coming
Sat 10:00  Table 2 EP&B
11   
Herøy bk 1
Walk Over
 
12   
Herøy BK 2
Walk Over
 
13   
GRBK 2
Walk Over
 
14   
Kongsvinger 1
Walk Over
 
15   
Oslo BK 13
Vestby 1
Sat 10:22  Table 10 OB
16   
Spin doctors
Walk Over
 

Winner round 1

17   
OBK 8 - De glade amatører!
ABC 2
Sat 12:33  Table 4 OB
18   
Kwit eller dobbelt
Fredrikstad BK NM Lag 3
Sat 10:22  Table 13 OB
19   
Oslo Psychos
Horten BK 1
Sat 12:33  Table 1 OB
20   
Fredrikstad BK NM Lag 2
Oslo BK 5
Sat 12:30  Table 7 OB
21   
FBK Fires NM Lag 1
Rock in
Sat 12:30  Table 5 EP&B
22   
Herøy bk 1
Herøy BK 2
Sat 09:47  Table 5 EP&B
23   
GRBK 2
Kongsvinger 1
Sat 13:09  Table 11 OB
24   
Vestby 1
Spin doctors
Sat 12:52  Table 14 OB

Loser round 1

25   
Walk Over
Oslo BK 12
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Oslo BK CueLess
 
28   
ELMSTREET
Walk Over
 
29   
Walk Over
Oslo BK Second Coming
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Oslo BK 13
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Oslo BK 12
Fredrikstad BK NM Lag 3
Sat 15:00  Table 1 OB
34   
Walk Over
OBK 8 - De glade amatører!
 
35   
Oslo BK CueLess
Oslo BK 5
Sat 16:16  Table 7 OB
36   
ELMSTREET
Oslo Psychos
Sat 16:15  Table 10 OB
37   
Oslo BK Second Coming
Herøy BK 2
Sat 12:30  Table 2 EP&B
38   
Walk Over
Rock in
 
39   
Walk Over
Spin doctors
 
40   
Oslo BK 13
GRBK 2
Sat 16:00  Table 14 OB

Winner round 2

41   
ABC 2
Kwit eller dobbelt
Sat 14:34  Table 5 OB
42   
Horten BK 1
Fredrikstad BK NM Lag 2
Sat 17:27  Table 3 OB
43   
FBK Fires NM Lag 1
Herøy bk 1
Sat 17:38  Table 1 OB
44   
Kongsvinger 1
Vestby 1
Sat 17:50  Table 7 OB

Loser round 3

45   
Fredrikstad BK NM Lag 3
OBK 8 - De glade amatører!
Sat 17:30  Table 5 OB
46   
Oslo BK 5
Oslo Psychos
Sat 18:41  Table 9 OB
47   
Oslo BK Second Coming
Rock in
Sat 18:05  Table 5 OB
48   
Spin doctors
GRBK 2
Sat 19:30  Table 14 OB

Loser round 4

49   
Fredrikstad BK NM Lag 3
Kwit eller dobbelt
Sat 21:06  Table 1 OB
50   
Oslo Psychos
Fredrikstad BK NM Lag 2
Sat 21:30  Table 10 OB
51   
Rock in
FBK Fires NM Lag 1
Sat 22:00  Table 4 OB
52   
GRBK 2
Vestby 1
Sat 22:50  Table 7 OB

Winner round 3

53   
ABC 1
Vestby 1
Sun 10:00 
54   
Oslo BK Tre Kronor
Kongsvinger 1
Sun 10:00 
55   
GRBK 1
Fredrikstad BK NM Lag 2
Sun 10:00 
56   
Oslo BK 3 – Triple Trouble
Herøy bk 1
Sun 10:00 
57   
Oslo BK 2
Horten BK 1
Sun 10:00 
58   
BEX 1
FBK Fires NM Lag 1
Sun 10:00 
59   
Hyllestad
ABC 2
Sun 10:00 
60   
Oslo BK 1
Kwit eller dobbelt
Sun 10:00 

Winner round 4

61   
ABC 1
Oslo BK Tre Kronor
Sat 15:45  Table 7 OB
62   
GRBK 1
Oslo BK 3 – Triple Trouble
Sun 15:36  Table 13 OB
63   
Oslo BK 2
FBK Fires NM Lag 1
Sun 16:00  Table 3 OB
64   
Hyllestad
Oslo BK 1
Sun 16:00  Table 9 OB

Loser round 5

65   
Vestby 1
Kongsvinger 1
Sun 15:37  Table 5 OB
66   
Fredrikstad BK NM Lag 2
Herøy bk 1
Sun 15:30  Table 1 OB
67   
Horten BK 1
BEX 1
Sun 16:00  Table 11 OB
68   
ABC 2
Kwit eller dobbelt
Sun 15:37  Table 15 OB

Losers qualification

69   
Kongsvinger 1
Hyllestad
Sun 20:00  Table 7 OB
70   
Herøy bk 1
Oslo BK 2
Sun 21:30  Table 2 OB
71   
BEX 1
GRBK 1
Sun 21:00  Table 10 OB
72   
ABC 2
ABC 1
Sun 20:00  Table 4 OB

Quarter final

73   
Oslo BK Tre Kronor
GRBK 1
Mon 10:01  Table 7 OB
74   
Oslo BK 3 – Triple Trouble
Kongsvinger 1
Mon 10:01  Table 1 OB
75   
FBK Fires NM Lag 1
Herøy bk 1
Mon 10:01  Table 4 OB
76   
Oslo BK 1
ABC 1
Mon 10:01  Table 10 OB

Semi final

77   
GRBK 1
Oslo BK 3 – Triple Trouble
Mon 13:00  Table 10 OB
78   
Herøy bk 1
Oslo BK 1
Mon 13:00  Table 6 OB

Final

79   
Oslo BK 3 – Triple Trouble
Oslo BK 1
Mon 15:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer