Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 26, - September 27, 2015

NM Damer 10-ball

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ine Helvik
Svithun BK
5 (5/0) 37 (30/7)
81%
300
2 Christel Hanah Johnsen
Oslo BK
5 (3/2) 43 (24/19)
56%
220
3 Arnhild Eiken
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
150
3 Kendall Kion
Oslo BK
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
150
5 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
100
5 Michelle Sandman
Ask BC
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
100
5 Renate Backelin
Unique BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
100
5 Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
100
9 Diana Dinarvandi
Unique BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
60
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 17 (7/10)
41%
60
9 Nithusha Lion
Unique BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
60
9 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
60
Starts Sep 26, 2015, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Damer
Organizer Norges Biljardforbund and Oslo BK
Contact Jan Terje Øyen (janterjeoyen@gmail.com, 92267075)
More info
I innbydelsen står det start fredag kl 17:00, men vi trenger alle bord til åpent NM på fredag, og lørdag fram til 18:30. Vi setter igang kamper tidligere på lørdag hvis det lar seg gjøre.
Det spilles distanse 6 i puljene, med mulighet for lengre distanse fra kvartfinalene som starter søndag kl 10:00.
Når det gjelder seedingen så er det delt 1.plass mellom Ine Helvik og Kendall Onski, så der ble det trukket hvem som ble første seedet. Det er også delt 3.plass mellom Sri Stinessen og Renate Backelin. Der ble det også trekning.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christel Hanah Johnsen 2 1 0 1 10 7 3 0.588 1
2 Kendall Kion 2 1 0 1 7 7 0 0.5 1
3 Nina Torvund 2 1 0 1 7 10 -3 0.412 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Vilde Mary Dingsøyr Holme 2 2 0 0 12 5 7 0.706 2
2 Renate Backelin 2 1 0 1 8 10 -2 0.444 1
3 Diana Dinarvandi 2 0 0 2 7 12 -5 0.368 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Michelle Sandman 2 1 0 1 9 7 2 0.563 1
2 June Therese Håndstad 2 1 0 1 7 7 0 0.5 1
3 Desak Sri Pustini 2 1 0 1 7 9 -2 0.438 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ine Helvik 2 2 0 0 12 2 10 0.857 2
2 Arnhild Eiken 2 1 0 1 7 8 -1 0.467 1
3 Nithusha Lion 2 0 0 2 3 12 -9 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Kendall Onstad
Christel Johnsen
 
2-B   
Renate Backelin
Vilde Mary Dingsøyr Holme
 
3-C   
Sri Stinessen
June Therese Håndstad
 
4-D   
Ine Helvik
Nithusha Lion
 

Round 2

5-A   
Christel Johnsen
Nina Torvund
 
6-B   
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Diana Diarvandi
 
7-C   
June Therese Håndstad
Michelle Sandman
 
8-D   
Nithusha Lion
Arnhild Eiken
 

Round 3

9-A   
Nina Torvund
Kendall Onstad
 
10-B   
Diana Diarvandi
Renate Backelin
 
11-C   
Michelle Sandman
Sri Stinessen
 
12-D   
Arnhild Eiken
Ine Helvik
 

Quarter final

13   
Christel Johnsen
Renate Backelin
Sun 10:00 
14   
Kendall Onstad
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sun 10:00 
15   
Michelle Sandman
Arnhild Eiken
Sun 10:00 
16   
June Therese Håndstad
Ine Helvik
Sun 10:00 

Semi final

17   
Christel Johnsen
Kendall Onstad
Sun 12:00 
18   
Arnhild Eiken
Ine Helvik
Sun 12:00 

Final

19   
Christel Johnsen
Ine Helvik
Sun 14:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer