Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 15, - January 17, 2016

NM 8-Ball Kvinner

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kendall Kion
Oslo BK
5 (5/0) 43 (30/13)
70%
100
2 Ine Helvik
Svithun BK
6 (5/1) 44 (34/10)
77%
87
3 Christel Hanah Johnsen
Oslo BK
5 (3/2) 37 (23/14)
62%
77
3 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
77
5 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
64
5 Desak Sri Pustini
Oslo BK
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
64
7 Michelle Sandman
Ask BC
4 (1/3) 27 (9/18)
33%
54
7 Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hyllestad IL, BG
3 (0/3) 23 (5/18)
22%
54
9 Tilie Larsen
Fjordane BK
4 (0/4) 25 (1/24)
4%
44
Entry deadline Jan 12, 2016, 11:59 PM (local time)
Starts Jan 15, 2016, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Damer 2016
Organizer Oslo BK
Contact Jan Terje Øyen (janterjeoyen@gmail.com, 92267075)
More info
Velkommen til NM Kvinner i 8-Ball på Oslo Biljardsenter!

Opprop fredag kl 17:45

Distanse 6

Hvis du har spørsmål angående påmelding ta gjerne kontakt med oss på oslobiljardsenter@gmail.com, eller besøk salongen i Østensjøveien 16 på Helsfyr i Oslo så skal vi hjelpe deg.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ine Helvik 4 4 0 0 24 4 20 0.857 4
2 Christel Hanah Johnsen 4 3 0 1 20 8 12 0.714 3
3 Desak Sri Pustini 4 2 0 2 15 15 0 0.5 2
4 Michelle Sandman 4 1 0 3 9 18 -9 0.333 1
5 Tilie Larsen 4 0 0 4 1 24 -23 0.04 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Kendall Kion 3 3 0 0 18 6 12 0.75 3
2 June Therese Håndstad 3 2 0 1 12 10 2 0.545 2
3 Nina Torvund 3 1 0 2 11 12 -1 0.478 1
4 Vilde Mary Dingsøyr Holme 3 0 0 3 5 18 -13 0.217 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1-A   
Ine Helvik
Christel Hanah Johnsen
Sun 10:30  Table 15
2-A   
Desak Sri Stinessen
Tilie Larsen
Sat 19:30  Table 4
3-B   
Kendall Onski
Nina Torvund
Sat 10:00  Table 5
4-B   
June Therese Håndstad
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sat 13:00  Table 5

Round 2

5-A   
Christel Hanah Johnsen
Tilie Larsen
Sat 10:00  Table 4
6-A   
Ine Helvik
Michelle Sandman
Fri 18:00  Table 13
7-B   
Kendall Onski
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sat 19:30  Table 2
8-B   
Nina Torvund
June Therese Håndstad
Sat 19:30  Table 6

Round 3

9-A   
Tilie Larsen
Michelle Sandman
Fri 20:00  Table 15
10-A   
Christel Hanah Johnsen
Desak Sri Stinessen
Fri 18:00  Table 14
11-B   
Kendall Onski
June Therese Håndstad
Fri 18:00  Table 15
12-B   
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Nina Torvund
Fri 18:00  Table 16

Round 4

13-A   
Michelle Sandman
Desak Sri Stinessen
Sat 13:00  Table 16
14-A   
Tilie Larsen
Ine Helvik
Sat 13:00  Table 15

Round 5

15-A   
Desak Sri Stinessen
Ine Helvik
Fri 20:00  Table 5
16-A   
Michelle Sandman
Christel Hanah Johnsen
Sat 17:00  Table 1

Semi final

17   
Ine Helvik
June Therese Håndstad
Sun 12:00  Table 1
18   
Christel Hanah Johnsen
Kendall Onski
Sun 12:00  Table 2

Final

19   
Ine Helvik
Kendall Onski
Sat 14:00  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer