Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 22, 2019

NK Pool 2019 8-Ball Finaleronde

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
6 (6/0) 63 (42/21)
67%
1200
2 Tim De Ruyter
6 (5/1) 59 (39/20)
66%
920
3 Hugo Duivenvoorden
6 (4/2) 62 (33/29)
53%
680
3 Tim Jonkman
5 (4/1) 46 (30/16)
65%
680
5 Hoa Nguyen
5 (3/2) 55 (32/23)
58%
480
5 Zadrach Singadji
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
480
5 Rudy van der Veen
N-Joy Drachten
5 (3/2) 59 (30/29)
51%
480
5 Ivar Saris
4 (3/1) 35 (26/9)
74%
480
9 Michel Drenth
4 (2/2) 40 (17/23)
43%
320
Show more
9 Ijsbrand Bergisch
Plan B
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
320
9 Ivo Aarts
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
320
9 Cyriel Ledoux
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
320
9 Joey Haegmans
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
320
9 Mika van Berkel
SPC Woensel
4 (2/2) 38 (16/22)
42%
320
9 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (2/2) 47 (21/26)
45%
320
9 Richard V Velthoven
Plan B
4 (2/2) 38 (15/23)
39%
320
17 Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
240
17 Kevin den Hartigh
Plan B
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
240
17 Mozes Leeflang
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
240
17 Chris Pronk
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
240
17 Alex Kuiper
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
240
17 Quinten Pongers
SPC Woensel
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
240
17 Brian Paulson
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
240
17 John Haegmans
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
240
25 Richard Eijmberts
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
200
25 Mervin Saib
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
200
25 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
200
25 Jeroen van Loon
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
200
25 Joris van Amersvoort
Plan B
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
200
25 Richard Floris
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
200
25 Arek Pach
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
200
Entry deadline Aug 1, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Dec 22, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool NK Pool 2019 Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
De volledige NK-info is te vinden op: http://www.nkpool.nl.
De belangrijkste zaken in het kort:

SPEELDATA
14.1-continuous: 26 oktober & 2, 3 november;
10-ball: 9, 16, 17 november;
9-ball: 23, 30 november & 1 december;
8-ball: 14, 21, 22 december.

TIJDEN
Lokaal open: 10:00 uur;
Meldtijd: 10:30 uur;
Starttijd: uiterlijk 11:00 uur.
De tijden gelden op alle NK-dagen, voor alle disciplines in Drachten.

N-Joy Poolcentrum Drachten (Hoofdronde B & Finaleronde)
Noordkade 107
9203 CH Drachten

Biljartcentrum De Distel, Roosendaal (Hoofdronde A)
Kade 46
4703 GH Roosendaal

OPZET
1e zaterdag: Hoofdronde A in Roosendaal (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
2e zaterdag: Hoofdronde B in Drachten (volledig DKO-schema, max. 64 spelers, 16 naar finaleronde *);
Zondag: Finaleronde in Drachten (DKO-schema tot laatste 16, SKO vanaf laatste 16, 32 spelers *).
* Voor de NK-discipline 14.1 geldt dat er per hoofdronde 8 naar de finaleronde gaan. De finaleronde is een
DKO-schema tot laatste 8, SKO vanaf laatste 8.

DRESSCODE
Op alle NK-dagen geldt er een dresscode (zie het NK-protocol, link hieronder).

PROTOCOL
Alle spelers worden geacht het NK-protocol te hebben gelezen en te kennen voor aanvang van elke NK-dag. Het protocol is hier te vinden: https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/nederlands-kampioenschap/nk-pool

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 11:00  Table 1
2   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 11:00  Table 2
3   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Michel Drenth
Sun 11:00  Table 3
4   
Netherlands
John Haegmans
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 11:00  Table 4
5   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:00  Table 5
6   
Taiwan
Alex Kuiper
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 11:00  Table 6
7   
Netherlands
Melvin Reese
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 11:00 
8   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 11:00  Table 7
9   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 11:00  Table 8
10   
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Poland
Arek Pach
Sun 11:00  Table 9
11   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Rudy van der Veen
Sun 11:00  Table 10
12   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 11:00  Table 11
13   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 11:00  Table 12
14   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:00  Table 13
15   
Netherlands
Jan Rempe
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:00  Table 17
16   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 11:00  Table 14

Winners qualification

Race to 7
17   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Ivar Saris
Sun 12:40  Table 14
18   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
John Haegmans
Sun 12:55  Table 11
19   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:20  Table 8
20   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:00  Table 17
21   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Sun 12:55  Table 13
22   
Netherlands
Rudy van der Veen
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 13:00  Table 12
23   
Netherlands
Quinten Pongers
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 12:40  Table 9
24   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:15  Table 10

Loser round 1

Race to 7
25   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 12:40  Table 3
26   
Netherlands
Michel Drenth
Nepal
Richard Eijmberts
Sun 12:55  Table 5
27   
Netherlands
Jeroen van Loon
Taiwan
Alex Kuiper
Sun 13:20  Table 7
28   
Netherlands
Melvin Reese
Netherlands
Brian Paulson
 
29   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Poland
Arek Pach
Sun 12:55  Table 2
30   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 13:00  Table 4
31   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:40  Table 1
32   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:15  Table 6

Losers qualification

Race to 7
33   
Netherlands
Richard V Velthoven
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:35  Table 12
34   
Netherlands
Michel Drenth
Netherlands
Quinten Pongers
L
Sun 14:10  Table 17
35   
Taiwan
Alex Kuiper
Netherlands
Rudy van der Veen
L
Sun 15:30  Table 17
36   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Sun 14:20  Table 14
37   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:20  Table 13
38   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 14:55  Table 6
39   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
John Haegmans
Sun 14:25  Table 10
40   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 14:40  Table 11

Last sixteen

Race to 7
41   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Richard V Velthoven
Sun 17:10  Table 7
42   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 17:10  Table 8
43   
Netherlands
Jan van Lierop
L
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:10  Table 17
44   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Rudy van der Veen
Sun 17:10  Table 10
45   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 17:10  Table 11
46   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Ijsbrand Bergisch
Sun 17:10  Table 13
47   
Uganda
Cyriel Ledoux
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:10  Table 12
48   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Michel Drenth
Sun 17:10  Table 14

Quarter final

Race to 7
49   
Netherlands
Ivar Saris
L
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 18:30  Table 17
50   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Rudy van der Veen
Sun 18:35  Table 14
51   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 18:40  Table 12
52   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 18:40  Table 13

Semi final

Race to 7
53   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:50  Table 13
54   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
L
R-1
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Sun 20:50  Table 17

Final

Race to 7
55   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim De Ruyter
L
Sun 22:25  Table 17

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment