Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 22, 2019

Multivoltligaen våren 2019 - 4. runde

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
6 (6/0) 33 (24/9)
73%
100
2 Thord Are Stølen
6 (4/2) 39 (21/18)
54%
87
3 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
74
3 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
74
5 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
61
5 Benjamin Herland Aralden
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
61
7 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
55
7 Henrik Nødset
Hyllestad IL, BG
3 (0/3) 15 (3/12)
20%
55
9 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
49
Entry deadline Apr 22, 2019, 11:00 AM (local time)
Starts Apr 22, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode
Rankings Ranking Multivoltligaen våren 2019
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com) and Kurt Hatlem (kurtper@online.no)
More info
Klart for 4. runde av Multivoltligaen våren 2019. Disiplin er 8 ball.

Ligaen er kalla opp etter vår hovudsponsor Multivolt AS og turneringa er for amatørar og spelarar i 2. divisjon. For å delta må ein vere medlem av Hyllestad IL og betale treningsavgift for biljarden.

Startavgift: 60 kr. for dei over 18 og 30 kr. for dei under.

Premiar til topp tre (pokaler)

Vi følgjer reglane til Norges Biljardforbund og det er dresskode. Sjå: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_3_-_regler_for_deltaker.htm

Vi håpar mange blir med på desse turneringane og det vil vere svært god trening fram mot junior NM i mars.

Terminliste 2019: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pPDd_d8Uo6Q44YDA8zXRZDPP6EA77F3b3U-33wcl5UE/edit?usp=sharing

Vel Møtt!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Astrid Eiken Flage 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 4
2 Thord Are Stølen 4 3 0 1 14 11 3 0 0 0 0.56 3
3 Benjamin Herland Aralden 4 2 0 2 13 11 2 0 0 0 0.542 2
4 Lars emil Siljander 4 1 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
5 Lance Cadurnigara 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jarle Tonning Hatløy 3 3 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 3
2 Viljar Glavær Akse 3 2 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 2
3 Tanja Kvellestad Akse 3 1 0 2 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
4 Henrik Nødset 3 0 0 3 3 12 -9 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Thord Are Stølen
Mon 10:07  Table 1
2-A   
Norway
Lars emil Siljander
Norway
Lance Cadurnigara
Mon 10:07  Table 2
3-B   
Norway
Viljar Glavær Akse
Norway
Henrik Nødset
Mon 10:07  Table 3
4-B   
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Mon 10:07  Table 4

Round 2

Race to 4
5-A   
Norway
Thord Are Stølen
Norway
Lance Cadurnigara
Mon 11:17  Table 2
6-A   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Benjamin Herland Aralden
Mon 11:17  Table 1
7-B   
Norway
Viljar Glavær Akse
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Mon 11:01  Table 3
8-B   
Norway
Henrik Nødset
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Mon 11:01  Table 4

Round 3

Race to 4
9-A   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Benjamin Herland Aralden
Mon 12:17  Table 1
10-A   
Norway
Thord Are Stølen
Norway
Lars emil Siljander
Mon 12:17  Table 2
11-B   
Norway
Viljar Glavær Akse
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Mon 11:58  Table 3
12-B   
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Norway
Henrik Nødset
Mon 11:58  Table 4

Round 4

Race to 4
13-A   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Norway
Lars emil Siljander
Mon 13:29  Table 1
14-A   
Norway
Lance Cadurnigara
Norway
Astrid Eiken Flage
Mon 13:29  Table 2

Round 5

Race to 4
15-A   
Norway
Lars emil Siljander
Norway
Astrid Eiken Flage
Mon 14:19  Table 2
16-A   
Norway
Benjamin Herland Aralden
Norway
Thord Are Stølen
Mon 14:19  Table 1

Semi final

Race to 4
17   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Viljar Glavær Akse
Mon 15:33  Table 1
18   
Norway
Thord Are Stølen
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Mon 15:33  Table 2

Final

Race to 4
19   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Thord Are Stølen
Mon 16:27  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment