Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 6, 2019

Multivoltligaen våren 2019 - 1. runde

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 39 (21/18)
54%
100
2 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 32 (19/13)
59%
87
3 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 20 (14/6)
70%
74
3 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 34 (16/18)
47%
74
5 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
61
5 Gabi Nordeide Carlsen
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
61
5 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
61
5 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
61
9 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
49
9 jakob Solheim
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
49
9 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
49
9 Frank Nordbø
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
49
13 Lance Cadurnigara
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
37
13 Henrik Nødset
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
37
Entry deadline Jan 6, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Jan 6, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode
Rankings Ranking Multivoltligaen våren 2019
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780) and Tommy Wolff (tommywolff1@hotmail.com)
More info
Multivoltligaen våren 2019 består av totalt 4 turneringar, ei turnering i kvar disiplin. Først ut er 9 ball.

Ligaen er kalla opp etter vår hovudsponsor Multivolt AS og turneringa er for amatørar og spelarar i 2. divisjon. For å delta må ein vere medlem av Hyllestad IL og betale treningsavgift for biljarden.

Startavgift: 60 kr. for dei over 18 og 30 kr. for dei under.

Premiar til topp tre (pokaler)

Vi følgjer reglane til Norges Biljardforbund og det er dresskode. Sjå: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_3_-_regler_for_deltaker.htm

Vi håpar mange blir med på desse turneringane og det vil vere svært god trening fram mot junior NM i mars og mai.

Terminliste 2019: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1pPDd_d8Uo6Q44YDA8zXRZDPP6EA77F3b3U-33wcl5UE/edit?usp=sharing

Vel Møtt!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Walk Over
 
2   
Norway
Hedda Mirzai
Norway
Viljar Glavær Akse
Sun 09:55  Table 1
3   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Henrik Nødset
Sun 09:55  Table 2
4   
Norway
Tobias Høie
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Sun 09:55  Table 3
5   
Norway
jakob Solheim
Norway
Jardar Kjos
Sun 09:55  Table 4
6   
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
Norway
Lance Cadurnigara
Sun 09:55  Table 5
7   
Norway
Oliver Wolff
Norway
Lars emil Siljander
Sun 09:55  Table 6
8   
Walk Over
Norway
Frank Nordbø
 

Winners qualification

Race to 4
9   
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Norway
Hedda Mirzai
Sun 10:55  Table 1
10   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Sun 11:09  Table 3
11   
Norway
Jardar Kjos
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 11:01  Table 4
12   
Norway
Lars emil Siljander
Norway
Frank Nordbø
Sun 10:52  Table 2

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Norway
Viljar Glavær Akse
 
14   
Norway
Henrik Nødset
Norway
Tobias Høie
Sun 11:06  Table 6
15   
Norway
jakob Solheim
Norway
Lance Cadurnigara
Sun 11:01  Table 5
16   
Norway
Oliver Wolff
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 4
17   
Norway
Viljar Glavær Akse
Norway
Frank Nordbø
Sun 11:34  Table 2
18   
Norway
Tobias Høie
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 11:45  Table 3
19   
Norway
jakob Solheim
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Sun 11:46  Table 4
20   
Norway
Oliver Wolff
Norway
Hedda Mirzai
Sun 11:33  Table 1

Quarter final

Race to 5
21   
Norway
Jarle Tonning Hatløy
Norway
Viljar Glavær Akse
Sun 12:49  Table 2
22   
Norway
Astrid Eiken Flage
Norway
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 12:49  Table 4
23   
Norway
Jardar Kjos
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Sun 12:49  Table 1
24   
Norway
Lars emil Siljander
Norway
Oliver Wolff
Sun 12:49  Table 3

Semi final

Race to 5
25   
Norway
Viljar Glavær Akse
Norway
Astrid Eiken Flage
Sun 14:00  Table 1
26   
Norway
Tanja Kvellestad Akse
Norway
Oliver Wolff
Sun 14:01  Table 2

Final

Race to 5
27   
Norway
Viljar Glavær Akse
Norway
Oliver Wolff
Sun 14:54  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment