Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 26, 2022

Masters of Noord #20

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Willie Brouwer
Boven 't IJ
7 (6/1) 45 (30/15)
67%
50
2 Maan Sadal
7 (5/2) 47 (30/17)
64%
35
3 Remco Homan
6 (3/3) 39 (21/18)
54%
25
3 Theodoros Dimitriadis
7 (4/3) 46 (25/21)
54%
25
5 Mervin Saib
5 (3/2) 29 (14/15)
48%
20
5 Ad Lachchi
Boven 't IJ
5 (2/3) 28 (12/16)
43%
20
5 Rick Telehala
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
20
5 Daria Cheprasova
5 (2/3) 36 (18/18)
50%
20
9 Mirjam Alfons
5 (2/3) 29 (11/18)
38%
15
Show more
9 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
4 (1/3) 23 (10/13)
43%
15
9 Anthony Martilia
5 (2/3) 29 (14/15)
48%
15
9 Hasyim Asyari
5 (3/2) 32 (17/15)
53%
15
9 Dion van Everdingen
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
15
9 Valen Tino
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
15
9 Aleksandar Petrović
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
15
9 Renzo Huizinga
4 (1/3) 24 (8/16)
33%
15
17 A.A. Ferreira kaspers
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
10
Entry deadline Jun 26, 2022, 12:45 PM (local time)
Starts Jun 26, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Masters of Noord
Organizer Boven 't IJ
Contact Jan Rempe (jan.rempke@gmail.com, +31 06-34849113) and Bertan Isik
More info
Boven 't IJ presenteert het wekelijkse Masters of Noord reeks met Ranking!

Elk weekend, zaterdag of zondag, hebben we een ranking toernooi, afhangend van de competitie en regionale rankings.
Aanmelden kan via Cuescore of aan de bar tot op de dag zelf.

De toernooien tellen mee voor de Masters of Noord- en de Nationale Ranking als C-toernooi.

Inschrijfgeld = Prijzengeld
Op elk toernooi is de inschrijving €10,- waarvan €1,- naar de 9-ball break shoot-out pot en €1,- naar de masters gaat.

*9-ball shoot-out
Wanneer een persoon een 9-ball break maakt, moet diegene dit melden aan de toernooi leiding. Voordat de kwartfinales beginnen gaan de mensen die een 9-ball break hebben gemaakt een shoot-out doen om te spelen voor de prijzenpot.

De shoot-out houdt in dat iedereen die een 9-ball break heeft gemaakt, op volgorde, mogen breaken (9-ball racked met magic rack), een bal moet er in gaan en vervolgens proberen het rack leeg te schieten, of een combo halverwege maken, of een 9-ball break. 9-ball breaks na de poule- of Double-Knockout fase tellen niet meer mee voor de shootout.

De pot wordt vanaf het begin aangevuld met €50,- en de eerste 3x als de pot geschoten is weer met €50,-, daarna niet meer.

*Masters
Op zondag 3 juli komt er een masters toernooi voor de top 16 van de ranking. Minimale deelname om in aanmerking te komen is 7x meedoen. Er is geen inschrijfgeld deze dag. Het prijzengeld op masters bestaat uit €1,- per persoon van alle toernooien + het geld van de 9-ball break pot als die niet gevallen is.

Toernooi opzet
Spelsoort is altijd 9-ball
€10,- inschrijf, het liefst contant bij binnenkomst betalen.
Zaal open 12:00, inschrijf tot 12:45, start toernooi 13:00
Tot 32 man poules, meer dan 32 man Double-knockout (geen max). Dan SE laatste 16.
Minimaal race naar de 4. Single-Knockout fase minimaal 6
Er wordt verplicht gerackt met Magic-rack!

Op zondagen gratis parkeren in de bomengarage:
https://goo.gl/maps/9ph5ziDRqDWdRSiJ9

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hasyim Asyari 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 3
2 Anthony Martilia 4 2 0 2 13 10 3 0 0 0 0.565 2
3 Theodoros Dimitriadis 4 2 0 2 13 11 2 0 0 0 0.542 2
4 Mirjam Alfons 4 2 0 2 10 13 -3 0 0 0 0.435 2
5 A.A. Ferreira kaspers 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Willie Brouwer 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
2 Aleksandar Petrović 3 2 0 1 10 8 2 0 0 0 0.556 2
3 Ad Lachchi 3 1 0 2 7 10 -3 0 0 0 0.412 1
4 Daria Cheprasova 3 1 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maan Sadal 3 2 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 2
2 Valen Tino 3 2 0 1 10 6 4 0 0 0 0.625 2
3 Dion van Everdingen 3 1 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Renzo Huizinga 3 1 0 2 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 3 2 0 1 8 8 0 0 0 0 0.5 2
2 Rick Telehala 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 2
3 Remco Homan 3 1 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 1
4 Rahadi Hamid 3 1 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Portugal
A.A. Ferreira kaspers
Indonesia
Hasyim Asyari
Sun 13:06  Table 5
2-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 13:06  Table 6
3-B   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 13:06  Table 7
4-B   
Netherlands
Willie Brouwer
Belarus
Daria Cheprasova
Sun 13:06  Table 8
5-C   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:06  Table 10
6-C   
Netherlands
Renzo Huizinga
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 13:06  Table 11
7-D   
Netherlands
Remco Homan
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:07  Table 12
8-D   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:06  Table 13

Round 2

Race to 4
9-A   
Indonesia
Hasyim Asyari
Netherlands
Anthony Martilia
Sun 13:53  Table 5
10-A   
Portugal
A.A. Ferreira kaspers
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 14:25  Table 7
11-B   
Serbia
Aleksandar Petrović
Belarus
Daria Cheprasova
Sun 13:56  Table 6
12-B   
Netherlands
Ad Lachchi
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 13:56  Table 8
13-C   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Dion van Everdingen
Sun 13:36  Table 10
14-C   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Renzo Huizinga
Sun 13:36  Table 11
15-D   
Netherlands
Remco Homan
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:52  Table 12
16-D   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 13:51  Table 13

Round 3

Race to 4
17-A   
Netherlands
Anthony Martilia
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 16:07  Table 7
18-A   
Indonesia
Hasyim Asyari
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:40  Table 5
19-B   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 14:41 
20-B   
Belarus
Daria Cheprasova
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 14:42  Table 8
21-C   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Renzo Huizinga
Sun 14:07  Table 6
22-C   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:06  Table 11
23-D   
Netherlands
Remco Homan
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:34  Table 11
24-D   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:34  Table 12

Round 4

Race to 4
25-A   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 13:33  Table 7
26-A   
Netherlands
Anthony Martilia
Portugal
A.A. Ferreira kaspers
Sun 14:54  Table 7

Round 5

Race to 4
27-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Portugal
A.A. Ferreira kaspers
Sun 15:27  Table 7
28-A   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Indonesia
Hasyim Asyari
Sun 15:28  Table 5

Last sixteen

Race to 5
29   
Indonesia
Hasyim Asyari
Belarus
Daria Cheprasova
Sun 17:00  Table 6
30   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 17:00  Table 7
31   
Netherlands
Anthony Martilia
Netherlands
Ad Lachchi
Sun 17:00  Table 8
32   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 17:00  Table 9
33   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 17:00  Table 10
34   
Netherlands
Dion van Everdingen
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:00  Table 11
35   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Remco Homan
Sun 17:00  Table 12
36   
Netherlands
Renzo Huizinga
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:00  Table 13

Quarter final

Race to 5
37   
Belarus
Daria Cheprasova
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 18:03  Table 10
38   
Netherlands
Ad Lachchi
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 18:00  Table 11
39   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:00  Table 12
40   
Netherlands
Remco Homan
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:00  Table 13

Semi final

Race to 5
41   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 19:13  Table 12
42   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Remco Homan
Sun 19:13  Table 13

Final

Race to 5
43   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Maan Sadal
Sun 20:00  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants