Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 18, 2019

Mandagsturnering nr 11

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Espen M. Andersen
Trondheim BK
5 (5/0) 60 (35/25)
58%
2 Alex Rivas
5 (4/1) 57 (33/24)
58%
3 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
4 (3/1) 44 (26/18)
59%
3 Tore Kristiansen
Biljard1 Trondheim
4 (3/1) 48 (27/21)
56%
5 Frank Sivertsvik
Biljard1 Trondheim
3 (2/1) 31 (18/13)
58%
5 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
5 Lena Lyngstad
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
5 Bjørn Erlandsen
3 (2/1) 36 (19/17)
53%
9 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 30 (11/19)
37%
9 Are Lorentsen
Trondheim BK
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
9 Martin Elvenes
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
9 Torkil Gjengseth
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
13 Helge Gjerde
Trondheim BK
3 (0/3) 34 (13/21)
38%
13 Roy Skogvold
Biljard1 Trondheim
3 (0/3) 34 (13/21)
38%
13 Bjørn Kolsvik
3 (0/3) 36 (15/21)
42%
13 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
Entry deadline Mar 18, 2019, 5:45 PM (local time)
Starts Mar 18, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Biljard1 Trondheim ranking
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Bjørn Kolsvik and Roy Skogvold (royskogvold@hotmail.com)
More info
Betaling på stedet, enten på Vipps eller kontant
Ordinær pris 150,-
Honnør 100,-

Alle kan delta, uavhengig av klubbtilhørighet, eller om du ikke spiller for noen klubb.
Førstegangs deltakelse gratis !
Vi spiller 9-ball hvor alle får et passende handicap

Velkommen

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Espen M. Andersen 3 3 0 0 21 14 7 0 0 0 0.6 3
2 Lena Lyngstad 3 1 0 2 17 17 0 0 0 0 0.5 1
3 Are Lorentsen 3 1 0 2 17 19 -2 0 0 0 0.472 1
4 John-Ivar Rubach 3 1 0 2 15 20 -5 0 0 0 0.429 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tore Kristiansen 3 3 0 0 21 14 7 0 0 0 0.6 3
2 Gunnar Aronsen 3 2 0 1 20 17 3 0 0 0 0.541 2
3 Torkil Gjengseth 3 1 0 2 17 19 -2 0 0 0 0.472 1
4 Roy Skogvold 3 0 0 3 13 21 -8 0 0 0 0.382 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kim Owe Elverum 3 3 0 0 21 11 10 0 0 0 0.656 3
2 Bjørn Erlandsen 3 2 0 1 19 17 2 0 0 0 0.528 2
3 Martin Elvenes 3 1 0 2 15 19 -4 0 0 0 0.441 1
4 Helge Gjerde 3 0 0 3 13 21 -8 0 0 0 0.382 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alex Rivas 3 3 0 0 21 12 9 0 0 0 0.636 3
2 Frank Sivertsvik 3 2 0 1 18 13 5 0 0 0 0.581 2
3 Vegar Lind 3 1 0 2 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
4 Bjørn Kolsvik 3 0 0 3 15 21 -6 0 0 0 0.417 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1-A   
Norway
Espen M. Andersen
-1
Norway
Lena Lyngstad
5
Mon 18:33 
2-A   
Norway
Are Lorentsen
4
Norway
John-Ivar Rubach
3
Mon 18:28 
3-B   
Norway
Roy Skogvold
2
Norway
Gunnar Aronsen
4
Mon 18:33 
4-B   
Norway
Tore Kristiansen
3
Norway
Torkil Gjengseth
5
Mon 18:25 
5-C   
Norway
Helge Gjerde
-1
Norway
Martin Elvenes
2
Mon 18:58 
6-C   
Bjørn Erlandsen
5
Norway
Kim Owe Elverum
4
Mon 18:13 
7-D   
Norway
Vegar Lind
-1
Alex Rivas
5
Mon 18:38 
8-D   
Norway
Frank Sivertsvik
3
Norway
Bjørn Kolsvik
4
Mon 19:00 

Round 2

Race to 7
9-A   
Norway
Espen M. Andersen
-1
Norway
John-Ivar Rubach
3
Mon 18:33 
10-A   
Norway
Lena Lyngstad
5
Norway
Are Lorentsen
4
Mon 19:05 
11-B   
Norway
Roy Skogvold
2
Norway
Torkil Gjengseth
5
Mon 18:34 
12-B   
Norway
Gunnar Aronsen
4
Norway
Tore Kristiansen
3
Mon 19:04 
13-C   
Norway
Helge Gjerde
-1
Norway
Kim Owe Elverum
4
Mon 19:25 
14-C   
Norway
Martin Elvenes
2
Bjørn Erlandsen
5
Mon 19:34 
15-D   
Norway
Vegar Lind
-1
Norway
Bjørn Kolsvik
4
Mon 19:34 
16-D   
Alex Rivas
5
Norway
Frank Sivertsvik
3
Mon 19:21 

Round 3

Race to 7
17-A   
Norway
Espen M. Andersen
-1
Norway
Are Lorentsen
4
Mon 19:34 
18-A   
Norway
John-Ivar Rubach
3
Norway
Lena Lyngstad
5
Mon 19:35 
19-B   
Norway
Roy Skogvold
2
Norway
Tore Kristiansen
3
Mon 19:39 
20-B   
Norway
Torkil Gjengseth
5
Norway
Gunnar Aronsen
4
Mon 19:40 
21-C   
Norway
Helge Gjerde
-1
Bjørn Erlandsen
5
Mon 20:06 
22-C   
Norway
Kim Owe Elverum
4
Norway
Martin Elvenes
2
Mon 19:39 
23-D   
Norway
Vegar Lind
-1
Norway
Frank Sivertsvik
3
Mon 20:12 
24-D   
Norway
Bjørn Kolsvik
4
Alex Rivas
5
Mon 20:12 

Semi final

Race to 7
25   
Norway
Espen M. Andersen
-1
Norway
Tore Kristiansen
3
Mon 20:50 
26   
Norway
Kim Owe Elverum
4
Alex Rivas
5
Mon 21:00 

Final

Race to 7
27   
Norway
Espen M. Andersen
-1
Alex Rivas
5
Mon 22:10 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment