Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 16 - July 17, 2022

LJETNA LIGA 2022. – 2. turnir – 9-Ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roberto Bartol
6 (6/0) 47 (36/11)
77%
500
2 Michel Bartol
7 (6/1) 54 (38/16)
70%
400
3 Tin Petljak
7 (5/2) 59 (35/24)
59%
320
3 Edin Redžić
5 (4/1) 39 (26/13)
67%
320
5 Ana Gradisnik
Ask BC
5 (3/2) 45 (24/21)
53%
260
5 Željko Dozan
4 (3/1) 37 (22/15)
59%
260
5 Simon Tomažič
5 (3/2) 38 (18/20)
47%
260
5 Stjepko Hunjet
5 (3/2) 46 (22/24)
48%
260
9 Tomislav Juriša
4 (3/1) 33 (18/15)
55%
210
Show more
9 Ivan Peras
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
210
9 Ervin Radovanović
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
210
9 Edin Fetahović
6 (4/2) 48 (25/23)
52%
210
13 Josip Berišić
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
170
13 Robert Burić
6 (4/2) 47 (26/21)
55%
170
13 Boris Dolenc
4 (2/2) 35 (15/20)
43%
170
13 Mateo Majstorović
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
170
17 Saša Kušter
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
140
17 Andrej Podobnik
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
140
17 Zdenko Bokšić
5 (3/2) 40 (24/16)
60%
140
17 Zoran Husul
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
140
17 Danijel Tot
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
140
17 Domagoj Tikvić
4 (2/2) 32 (13/19)
41%
140
17 Juraj Jurković
4 (2/2) 34 (20/14)
59%
140
17 Andrej Radovanović
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
140
25 Matija Huzjak
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
120
25 Asim Haskić - Hale
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
120
25 Matija Verić
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
120
25 Dario Jozić
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
120
25 Dean Kovačić
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
120
25 Tin Dalipi
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
120
25 Zvonimir Topalović
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
120
25 Željko Kaurić
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
120
33 Karlo Kovačić
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Nino Porić
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Tihomir Tolic
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Eduard Pintarić
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Marijan Bratić
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Darko Svitić
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 BIBER REDŽIĆ
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Mario Huzjak
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
33 Jan Dalipi
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Siniša Zubčić
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
100
Starts Jul 16, 2022, 3:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (43 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings 8 Ball Sesvete – LJETNA LIGA 2022.
Organizer BK 8 Ball Sesvete
Contact Saša Kušter (sasa.kuster@gmail.com)
More info
PRAVILA ZA LJETNU LIGU 2022.
· Prijave za turnir primaju se do 15 sati.
· Disciplina 8-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 6-4 ukoliko je 32+ natjecatelja, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Disciplina 9-Ball se igra na 7-6 dobijenih, 6-5 ukoliko je 32+ natjecatelja.
· Disciplina 10-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Biljar je sport u kojem cijenimo fair-play te natjecatelje koji poštuju sport i sve ostale natjecatelje, uživajte u svojoj igri i igri svog protivnika.
· Molimo natjecatelje da prate ždrijeb i redosljed igranja na cuescore-u te budu na vrijeme u sali, ako natjecatelj kasni na susret (ukoliko bude moguće susret se može pomaknuti, npr. započeti neki drugi susret iz istog kola, izgubiti će taj susret bez borbe. Ukoliko oba natjecatelja kasne, pobjednik će se odrediti ždrijebom.
· Organizator zadržava pravo određivanja susreta za stolove 6. i 7. bez obzira na redosljed turnira prema vlastitoj procjeni.
· Natjecatelj treba započeti susret u najkraćem mogućem roku kada je prozvan na stol, ukoliko odugovlači početak susreta (pušenje i sl.) oduzet će mu se partija.
· Molimo natjecatelje da ne odugovlače s igrom te da prilagode tempo igranja trurniru, predviđeno vrijeme susreta je određeno na 75 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odirano polovina susreta, organizator mogže skratiti broj partija za taj susret.
· Upotreba mobitela nije dozovljena za vrijeme igre.
· Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
· Molimo natjecatelje da ne predaju partiju kada je protivnik na stolu.
· Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku, a nakon više opomena privremenom ili trajnom zabranom igranja na turniru.
· Kotizacija na turnirnu iznosi 70,00 kn od čega 50,00 kn ide u nagrade (nagrade su za 8 natjecatelja) ostatak za prehranu :).

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Jan Dalipi
Sat 15:06  Table 1
2   
Croatia
Andrej Podobnik
Walk Over
 
3   
Croatia
Darko Svitić
Croatia
Dean Kovačić
Sat 15:06  Table 2
4   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 15:45  Table 9
5   
Croatia
Tin Dalipi
Croatia
Matija Huzjak
Sat 15:06  Table 3
6   
Croatia
Stjepko Hunjet
Walk Over
 
7   
Walk Over
Croatia
Asim Haskić - Hale
 
8   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Robert Burić
Sat 15:06  Table 4
9   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Michel Bartol
Sat 15:06  Table 5
10   
Croatia
Dario Jozić
Walk Over
 
11   
Croatia
Mateo Majstorović
Croatia
Mario Huzjak
R1
Sat 15:06  Table 6
12   
Croatia
Tomislav Juriša
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 15:06  Table 7
13   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Domagoj Tikvić
Sat 15:07  Table 8
14   
Croatia
Zvonimir Topalović
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 15:52  Table 5
15   
Walk Over
Slovenia
Simon Tomažič
 
16   
Croatia
Juraj Jurković
Croatia
Siniša Zubčić
Sat 15:06  Table 9

Winner round 1

Race to 6
17   
Croatia
Željko Kaurić
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 16:17  Table 1
18   
Croatia
Andrej Podobnik
Croatia
Saša Kušter
Sat 15:51  Table 6
19   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Dean Kovačić
Sat 16:08  Table 8
20   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Boris Dolenc
Sat 16:30  Table 5
21   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Tin Dalipi
Sat 16:10  Table 7
22   
Croatia
Stjepko Hunjet
Croatia
Tin Petljak
Sat 15:59  Table 3
23   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Asim Haskić - Hale
Sat 16:03  Table 4
24   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Željko Dozan
Sat 16:25  Table 6
25   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Michel Bartol
Sat 16:26  Table 9
26   
Croatia
Dario Jozić
Croatia
Ivan Peras
Sat 16:03  Table 8
27   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Mateo Majstorović
Sat 16:46  Table 3
28   
Croatia
Tomislav Juriša
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Sat 17:01  Table 4
29   
Croatia
Karlo Kovačić
Croatia
Domagoj Tikvić
Sat 16:50  Table 2
30   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Edin Redžić
Sat 16:39  Table 8
31   
Croatia
Danijel Tot
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 16:06  Table 2
32   
Croatia
Juraj Jurković
R1
Croatia
Matija Verić
Sat 17:05  Table 1

Loser round 1

Race to 5
33   
Croatia
Jan Dalipi
Croatia
Matija Verić
Sat 18:18  Table 9
34   
Walk Over
Croatia
Danijel Tot
 
35   
Croatia
Darko Svitić
Croatia
Zvonimir Topalović
Sat 17:28  Table 9
36   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Karlo Kovačić
Sat 18:29  Table 3
37   
Croatia
Matija Huzjak
R1
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Sat 18:27  Table 7
38   
Walk Over
Croatia
Andrej Radovanović
 
39   
Walk Over
Croatia
Dario Jozić
 
40   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Eduard Pintarić
Sat 17:31  Table 5
41   
Croatia
Tihomir Tolic
Croatia
Robert Burić
Sat 17:21  Table 8
42   
Walk Over
Croatia
Asim Haskić - Hale
 
43   
Croatia
Mario Huzjak
Croatia
Tin Petljak
Sat 17:12  Table 7
44   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Tin Dalipi
Sat 17:15  Table 6
45   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 17:47  Table 7
46   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Croatia
Dean Kovačić
Sat 18:01  Table 2
47   
Walk Over
Croatia
Andrej Podobnik
 
48   
Croatia
Siniša Zubčić
Croatia
Željko Kaurić
Sat 17:58  Table 1

Winner round 2

Race to 6
49   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Saša Kušter
Sat 18:22  Table 5
50   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Boris Dolenc
Sat 17:59  Table 3
51   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Stjepko Hunjet
Sat 17:59  Table 4
52   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Željko Dozan
Sat 18:06  Table 8
53   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Ivan Peras
Sat 18:05  Table 6
54   
Croatia
Mateo Majstorović
Croatia
Tomislav Juriša
Sat 18:36  Table 2
55   
Croatia
Domagoj Tikvić
Croatia
Edin Redžić
Sat 18:56  Table 4
56   
Slovenia
Simon Tomažič
Croatia
Juraj Jurković
Sat 18:57  Table 1

Loser round 2

Race to 5
57   
Croatia
Matija Verić
Croatia
Danijel Tot
Sat 19:11  Table 6
58   
Croatia
Zvonimir Topalović
Croatia
Zoran Husul
Sat 19:31  Table 7
59   
Croatia
Matija Huzjak
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 19:31  Table 8
60   
Croatia
Dario Jozić
Croatia
Edin Fetahović
Sat 19:12  Table 5
61   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Asim Haskić - Hale
Sat 19:31  Table 9
62   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Tin Dalipi
Sat 19:33  Table 2
63   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Dean Kovačić
Sat 19:46  Table 6
64   
Croatia
Andrej Podobnik
Croatia
Željko Kaurić
Sat 19:18  Table 3

Loser round 3

Race to 5
65   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
Josip Berišić
Sat 19:47  Table 1
66   
Croatia
Zoran Husul
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 20:29  Table 7
67   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Boris Dolenc
Sat 20:01  Table 8
68   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Saša Kušter
Sat 19:56  Table 5
69   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Juraj Jurković
Sat 19:59  Table 9
70   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Domagoj Tikvić
Sat 20:17  Table 2
71   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Mateo Majstorović
Sat 20:33  Table 6
72   
Croatia
Andrej Podobnik
Croatia
Ivan Peras
Sat 19:51  Table 3

Winners qualification

Race to 6
73   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Roberto Bartol
Sat 19:51  Table 4
74   
Croatia
Stjepko Hunjet
Croatia
Željko Dozan
Sat 20:33  Table 4
75   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Tomislav Juriša
Sat 20:40  Table 1
76   
Croatia
Edin Redžić
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 20:44  Table 3

Loser round 4

Race to 5
77   
Croatia
Josip Berišić
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 21:32  Table 7
78   
Croatia
Boris Dolenc
Croatia
Edin Fetahović
Sat 20:52  Table 5
79   
Croatia
Robert Burić
Croatia
Tin Petljak
Sat 20:52  Table 2
80   
Croatia
Mateo Majstorović
Croatia
Ivan Peras
Sat 21:18  Table 6

Losers qualification

Race to 5
81   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Tomislav Juriša
 
82   
Croatia
Edin Fetahović
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 21:48  Table 2
83   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Ervin Radovanović
 
84   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Stjepko Hunjet
Sat 22:06  Table 6

Quarter final

Race to 6
85   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Stjepko Hunjet
Sat 22:50  Table 1
86   
Croatia
Željko Dozan
Croatia
Tin Petljak
Sat 22:50  Table 2
87   
Croatia
Michel Bartol
Slovenia
Simon Tomažič
Sat 22:50  Table 6
88   
Croatia
Edin Redžić
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 22:50  Table 7

Semi final

Race to 6
89   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Tin Petljak
Sat 23:52  Table 6
90   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Edin Redžić
Sat 23:52  Table 7

Final

Race to 6
91   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Michel Bartol
Sun 00:43  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants