Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 13, 2018

Klubbturnering

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (4/0) 45 (28/17)
62%
100
2 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 59 (30/29)
51%
87
3 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (2/1) 37 (18/19)
49%
74
3 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
74
5 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
61
5 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
61
7 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
55
7 Bartosz Bartczak
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
55
Entry deadline Dec 13, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Dec 13, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (8 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Jan Helge Kordts
More info
Påmeldingsavgift (medl. kr 100,- Junior/dame kr 50,-) (Ikkemedl. kr 150,- Junior/dame kr 75,-).
Startkontigent må betales KONTANT!!!
Premiering vil være som følger: 75% prosent av startkontigent går ut igjen i premier. 50% til enkeltturnering og 25% til samenlagtpremier etter endt sesong.
De 13 beste turneringene blir tellende.
Det vil bli satt ett tak på 16 deltakere for å kunne avvikle turneringa uten at man må spille til langt på natt.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
Trond Johan Eeg Nielsen
Walk Over
 
2   
Walk Over
Norway
Sveinung Arnesson Østgård
 
3   
Norway
Mona Bergstø
Walk Over
 
4   
Walk Over
Norway
Reidar Rundsveen
 
5   
Norway
Jan Helge Kordts
Walk Over
 
6   
Walk Over
Norway
Geir Bentzen
 
7   
Poland
Bartosz Bartczak
Walk Over
 
8   
Walk Over
Norway
Tor Espen H. Skoglund
 

Winner round 1

Race to 7
9   
Norway
Trond Johan Eeg Nielsen
Norway
Sveinung Arnesson Østgård
Thu 18:07 
10   
Norway
Mona Bergstø
Norway
Reidar Rundsveen
Thu 18:07 
11   
Norway
Jan Helge Kordts
Norway
Geir Bentzen
Thu 19:09 
12   
Poland
Bartosz Bartczak
Norway
Tor Espen H. Skoglund
Thu 18:07 

Loser round 1

Race to 7
13   
Walk Over
Walk Over
 
14   
Walk Over
Walk Over
 
15   
Walk Over
Walk Over
 
16   
Walk Over
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
17   
Walk Over
Poland
Bartosz Bartczak
 
18   
Walk Over
Norway
Jan Helge Kordts
 
19   
Walk Over
Norway
Mona Bergstø
 
20   
Walk Over
Norway
Trond Johan Eeg Nielsen
 

Winners qualification

Race to 7
21   
Norway
Sveinung Arnesson Østgård
Norway
Reidar Rundsveen
Thu 19:40 
22   
Norway
Geir Bentzen
Norway
Tor Espen H. Skoglund
Thu 20:02 

Loser round 3

Race to 7
23   
Poland
Bartosz Bartczak
Norway
Jan Helge Kordts
Thu 19:39 
24   
Norway
Mona Bergstø
Norway
Trond Johan Eeg Nielsen
Thu 19:39 

Losers qualification

Race to 7
25   
Norway
Jan Helge Kordts
Norway
Reidar Rundsveen
Thu 20:35 
26   
Norway
Mona Bergstø
Norway
Tor Espen H. Skoglund
Thu 20:33 

Semi final

Race to 7
27   
Norway
Sveinung Arnesson Østgård
Norway
Tor Espen H. Skoglund
Thu 21:30 
28   
Norway
Geir Bentzen
Norway
Reidar Rundsveen
Thu 21:45 

Final

Race to 7
29   
Norway
Sveinung Arnesson Østgård
Norway
Reidar Rundsveen
Thu 22:35 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment