Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 2, 2021

Klubbturnering nr 1 9ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Svein Rune Notøy
Herøy BK
4 (4/0) 34 (19/15)
56%
2 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
4 (3/1) 30 (18/12)
60%
3 David Hoem
5 (3/2) 51 (26/25)
51%
3 Tom-Sverre W Joø
5 (3/2) 51 (28/23)
55%
5 Eren Aksoy
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
5 Stephen Hurst Miller
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
7 Roger Daniel Helland
Herøy BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
7 Fatih Acat
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
9 Moemen Guesmi
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
9 Mehmet Ceylan
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
9 Viktor Fiske Gundersen
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
Entry deadline Oct 2, 2021, 3:30 PM (local time)
Starts Oct 2, 2021, 4:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (11 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Rankings Molde KT
Organizer Molde Biljardklubb
Contact Egil Arne Sørensen , Svein Rune Notøy (svein.rune.notoy@gmail.com, 46622532), Robin Hagerup Ertesvåg (Rob.hagert@gmail.com) and Eren Aksoy (erenaksoy26@gmail.com)
More info
Velkommen til Klubbturnering nr.1

150kr innmeldingsavgift
TA MED CASH!!! Vi har ikke vekslepenger

Legg merke til påmeldingsfrist 01.10.21 18:00

Hc blir annonsert dagen før på hver enkelt.
P.s jeg diskuterer ikke hc formatet. Men Obs, hc kan justeres av TL (turneringsleder) underveis. Starter man uten hc, spiller man uten hele veien.

Vel møtt

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Turkey
Mehmet Ceylan
3
Norway
Viktor Fiske Gundersen
4
Sat 15:50 
2   
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
Walk Over
 
3   
Turkey
Fatih Acat
3
Tunisia
Moemen Guesmi
3
Sat 15:50 
4   
Norway
Roger Daniel Helland
3
Norway
David Hoem
3
Sat 15:50 

Winner round 1

Race to 6
5   
Turkey
Eren Aksoy
3
Turkey
Mehmet Ceylan
3
Sat 16:36 
6   
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
0
Australia
Stephen Hurst Miller
3
Sat 16:37 
7   
Norway
Svein Rune Notøy
1
Turkey
Fatih Acat
3
Sat 16:40 
8   
Norway
David Hoem
3
Norway
Tom-Sverre W Joø
3
Sat 17:16 

Loser round 1

Race to 6
9   
Norway
Viktor Fiske Gundersen
4
Norway
Tom-Sverre W Joø
3
Sat 17:46 
10   
Walk Over
Turkey
Fatih Acat
 
11   
Tunisia
Moemen Guesmi
3
Australia
Stephen Hurst Miller
3
Sat 17:34 
12   
Norway
Roger Daniel Helland
3
Turkey
Mehmet Ceylan
3
Sat 17:22 

Loser round 2

Race to 6
13   
Norway
Tom-Sverre W Joø
3
Turkey
Fatih Acat
3
Sat 18:28 
14   
Australia
Stephen Hurst Miller
3
Norway
Roger Daniel Helland
3
Sat 18:29 

Winners qualification

Race to 6
15   
Turkey
Eren Aksoy
3
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
0
Sat 18:45 
16   
Norway
Svein Rune Notøy
1
Norway
David Hoem
3
Sat 19:00 

Losers qualification

Race to 6
17   
Norway
Tom-Sverre W Joø
3
Turkey
Eren Aksoy
3
Sat 19:39 
18   
Australia
Stephen Hurst Miller
3
Norway
David Hoem
3
Sat 19:50 

Semi final

Race to 6
19   
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
0
Norway
David Hoem
3
Sat 20:34 
20   
Norway
Svein Rune Notøy
1
Norway
Tom-Sverre W Joø
3
Sat 20:34 

Final

Race to 6
21   
Norway
Robin Hagerup Ertesvåg
0
Norway
Svein Rune Notøy
1
Sat 21:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants