Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 9, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Larry Skogheim
Asker BK
7 (6/1) 44 (26/18)
59%
100
2 Stian Lie
Horten BK
7 (5/2) 43 (23/20)
53%
87
3 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
6 (4/2) 33 (19/14)
58%
74
3 Hans Grini
6 (3/3) 34 (18/16)
53%
74
5 Morten Bakken
Asker BK
5 (3/2) 31 (14/17)
45%
61
5 Charlotte Andersen
5 (3/2) 27 (16/11)
59%
61
7 Scott Solberg
Horten BK
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
55
7 Marius Torsheim
Horten BK
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
55
7 Kim Nilsen Westerberg
Horten BK
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
55
Show more
10 Kenneth Pedersen
Horten BK
5 (3/2) 30 (14/16)
47%
46
10 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
46
10 Håkon Vasset
5 (2/3) 32 (16/16)
50%
46
13 Torbjørn Rinde
Horten BK
5 (2/3) 30 (14/16)
47%
37
13 Per Vidar Engblom
Horten BK
5 (2/3) 28 (14/14)
50%
37
13 Martin Humphries
5 (2/3) 32 (16/16)
50%
37
16 Simon Ebsa
Horten BK
5 (2/3) 29 (13/16)
45%
31
16 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
5 (0/5) 33 (13/20)
39%
31
16 Jens H. Bang
Horten BK
5 (1/4) 32 (15/17)
47%
31
Entry deadline Mar 9, 2020, 6:30 PM (local time)
Starts Mar 9, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stian Lie 5 4 0 1 18 14 4 0 0 0 0.563 4
2 Morten Bakken 5 3 0 2 14 17 -3 0 0 0 0.452 3
3 Scott Solberg 5 3 0 2 17 16 1 0 0 0 0.515 3
4 Håkon Vasset 5 2 0 3 16 16 0 0 0 0 0.5 2
5 Per Vidar Engblom 5 2 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 2
6 Jens H. Bang 5 1 0 4 15 17 -2 0 0 0 0.469 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Larry Skogheim 5 4 0 1 18 15 3 0 0 0 0.545 4
2 Charlotte Andersen 5 3 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 3
3 Marius Torsheim 5 3 0 2 15 14 1 0 0 0 0.517 3
4 Kenneth Pedersen 5 3 0 2 14 16 -2 0 0 0 0.467 3
5 Martin Humphries 5 2 0 3 16 16 0 0 0 0 0.5 2
6 Daniel Stærfelt Schreiber 5 0 0 5 13 20 -7 0 0 0 0.394 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Martin Løvbakk Iversen 5 4 0 1 17 10 7 0 0 0 0.63 4
2 Hans Grini 5 3 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 3
3 Kim Nilsen Westerberg 5 2 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 2
4 Knut-Håkon Helgesen 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 0 0.433 2
5 Torbjørn Rinde 5 2 0 3 14 16 -2 0 0 0 0.467 2
6 Simon Ebsa 5 2 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Norway
Morten Bakken
130
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 18:37  Table 1
2-A   
Norway
Håkon Vasset
92
Norway
Per Vidar Engblom
94
Mon 18:37  Table 2
3-A   
Norway
Stian Lie
117
Norway
Scott Solberg
25
Mon 18:38  Table 3
4-B   
Norway
Marius Torsheim
118
Norway
Kenneth Pedersen
96
Mon 18:38  Table 4
5-B   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Larry Skogheim
90
Mon 18:38  Table 5
6-B   
Norway
Charlotte Andersen
27
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 18:38  Table 6
7-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Torbjørn Rinde
31
Mon 18:38  Table 7
8-C   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
49
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 18:38  Table 8
9-C   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
69
Norway
Hans Grini
45
Mon 18:56  Table 8

Round 2

Race to 4
10-A   
Norway
Morten Bakken
130
Norway
Per Vidar Engblom
94
Mon 19:03  Table 1
11-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Scott Solberg
25
Mon 19:09  Table 2
12-A   
Norway
Håkon Vasset
92
Norway
Stian Lie
117
Mon 19:04  Table 3
13-B   
Norway
Marius Torsheim
118
Norway
Larry Skogheim
90
Mon 19:18  Table 5
14-B   
Norway
Kenneth Pedersen
96
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:17  Table 4
15-B   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Charlotte Andersen
27
Mon 19:18  Table 6
16-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 18:59  Table 7
17-C   
Norway
Torbjørn Rinde
31
Norway
Hans Grini
45
Mon 19:25  Table 7
18-C   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
49
Norway
Kim Nilsen Westerberg
69
Mon 19:25  Table 8

Round 3

Race to 4
19-A   
Norway
Morten Bakken
130
Norway
Scott Solberg
25
Mon 19:33  Table 2
20-A   
Norway
Per Vidar Engblom
94
Norway
Stian Lie
117
Mon 19:33  Table 1
21-A   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 19:36  Table 3
22-B   
Norway
Marius Torsheim
118
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 20:03  Table 4
23-B   
Norway
Larry Skogheim
90
Norway
Charlotte Andersen
27
Mon 19:59  Table 5
24-B   
Norway
Kenneth Pedersen
96
Norway
Martin Humphries
25
Mon 20:03  Table 3
25-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Hans Grini
45
Mon 19:44  Table 7
26-C   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Norway
Kim Nilsen Westerberg
69
Mon 19:53  Table 6
27-C   
Norway
Torbjørn Rinde
31
Norway
Knut-Håkon Helgesen
49
Mon 19:53  Table 8

Round 4

Race to 4
28-A   
Norway
Morten Bakken
130
Norway
Stian Lie
117
Mon 20:06  Table 2
29-A   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 20:15  Table 7
30-A   
Norway
Per Vidar Engblom
94
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:03  Table 1
31-B   
Norway
Marius Torsheim
118
Norway
Charlotte Andersen
27
Mon 20:25  Table 4
32-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Martin Humphries
25
Mon 20:40  Table 3
33-B   
Norway
Larry Skogheim
90
Norway
Kenneth Pedersen
96
Mon 20:40  Table 2
34-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Kim Nilsen Westerberg
69
Mon 20:13  Table 6
35-C   
Norway
Hans Grini
45
Norway
Knut-Håkon Helgesen
49
Mon 20:23  Table 8
36-C   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Norway
Torbjørn Rinde
31
Mon 20:26  Table 5

Round 5

Race to 4
37-A   
Norway
Morten Bakken
130
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 20:49  Table 4
38-A   
Norway
Stian Lie
117
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:33  Table 1
39-A   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Per Vidar Engblom
94
Mon 20:50  Table 7
40-B   
Norway
Marius Torsheim
118
Norway
Martin Humphries
25
Mon 20:38  Table 3
41-B   
Norway
Charlotte Andersen
27
Norway
Kenneth Pedersen
96
Mon 21:17  Table 5
42-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Larry Skogheim
90
Mon 21:17  Table 1
43-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Knut-Håkon Helgesen
49
Mon 21:02  Table 6
44-C   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
69
Norway
Torbjørn Rinde
31
Mon 20:48  Table 5
45-C   
Norway
Hans Grini
45
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 21:01  Table 8

Semi final

Race to 4
46   
Norway
Stian Lie
117
Norway
Hans Grini
45
Mon 21:57  Table 3
47   
Norway
Larry Skogheim
90
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 21:57  Table 1

Final

Race to 4
48   
Norway
Stian Lie
117
Norway
Larry Skogheim
90
Mon 22:37  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment