Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bjørnar Brudal
Horten BK
7 (6/1) 46 (26/20)
57%
100
2 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
6 (3/3) 39 (21/18)
54%
87
3 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (4/1) 32 (17/15)
53%
74
3 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
6 (4/2) 41 (21/20)
51%
74
5 Simon Ebsa
Horten BK
5 (4/1) 31 (19/12)
61%
61
5 Kim Nilsen Westerberg
Horten BK
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
61
7 Jens H. Bang
Horten BK
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
55
7 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
55
7 Hans Grini
5 (3/2) 31 (15/16)
48%
55
Show more
10 Per Vidar Engblom
Horten BK
5 (2/3) 33 (15/18)
45%
46
10 Scott Solberg
Horten BK
5 (2/3) 33 (16/17)
48%
46
10 Håkon Vasset
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
46
13 Marius Torsheim
Horten BK
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
37
13 Martin Humphries
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
37
13 Charlotte Andersen
4 (0/4) 27 (11/16)
41%
37
16 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
5 (1/4) 34 (15/19)
44%
31
16 Jan Gram
5 (0/5) 32 (12/20)
38%
31
Entry deadline Mar 2, 2020, 7:30 PM (local time)
Starts Mar 2, 2020, 8:30 PM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Albert Roman Borrie Stensrød 4 4 0 0 16 11 5 1 0 0 0.593 4
2 Knut-Håkon Helgesen 4 2 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 2
3 Martin Løvbakk Iversen 4 2 0 2 14 14 0 0 0 0 0.5 2
4 Håkon Vasset 4 2 0 2 13 14 -1 0 0 0 0.481 2
5 Charlotte Andersen 4 0 0 4 11 16 -5 0 0 0 0.407 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Trond-Michael Borrie Stensrød 5 4 0 1 19 16 3 0 0 0 0.543 4
2 Kim Nilsen Westerberg 5 3 0 2 18 15 3 0 0 0 0.545 3
3 Jens H. Bang 5 3 0 2 17 14 3 0 0 0 0.548 3
4 Per Vidar Engblom 5 2 0 3 15 18 -3 0 0 0 0.455 2
5 Marius Torsheim 5 2 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 2
6 Daniel Stærfelt Schreiber 5 1 0 4 15 19 -4 0 0 0 0.441 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bjørnar Brudal 5 4 0 1 18 15 3 0 0 0 0.545 4
2 Simon Ebsa 5 4 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 4
3 Hans Grini 5 3 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 3
4 Scott Solberg 5 2 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 2
5 Martin Humphries 5 2 0 3 15 15 0 0 0 0 0.5 2
6 Jan Gram 5 0 0 5 12 20 -8 0 0 0 0.375 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 18:44  Table 1
2-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
45
Norway
Charlotte Andersen
25
Mon 18:44  Table 8
3-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 18:44  Table 3
4-B   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
Norway
Kim Nilsen Westerberg
66
Mon 18:44  Table 4
5-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Per Vidar Engblom
96
Mon 18:44  Table 5
6-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Martin Humphries
25
Mon 18:44  Table 6
7-C   
Norway
Hans Grini
Norway
Scott Solberg
25
Mon 18:44  Table 7
8-C   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Bjørnar Brudal
110
Mon 18:44  Table 8

Round 2

Race to 4
9-A   
Norway
Håkon Vasset
92
Norway
Charlotte Andersen
25
Mon 19:45  Table 3
10-A   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 19:14  Table 6
11-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Kim Nilsen Westerberg
66
Mon 19:28  Table 4
12-B   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Per Vidar Engblom
96
Mon 19:45  Table 6
13-B   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:45  Table 5
14-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Scott Solberg
25
Mon 19:21  Table 7
15-C   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Bjørnar Brudal
110
Mon 19:15  Table 3
16-C   
Norway
Hans Grini
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:24  Table 1

Round 3

Race to 4
17-A   
Norway
Charlotte Andersen
25
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Mon 20:22  Table 3
18-A   
Norway
Håkon Vasset
92
Norway
Knut-Håkon Helgesen
45
Mon 20:23  Table 5
19-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Per Vidar Engblom
96
Mon 20:15  Table 4
20-B   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
66
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 20:22  Table 6
21-B   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
Mon 20:23  Table 7
22-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Bjørnar Brudal
110
Mon 19:45  Table 7
23-C   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Jan Gram
25
Mon 20:12  Table 1
24-C   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Hans Grini
Mon 20:11  Table 7

Round 4

Race to 4
25-A   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Norway
Knut-Håkon Helgesen
45
Mon 20:58  Table 8
26-A   
Norway
Charlotte Andersen
25
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Mon 20:47  Table 3
27-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 21:01  Table 5
28-B   
Norway
Per Vidar Engblom
96
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
Mon 20:51  Table 1
29-B   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
66
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 21:01  Table 6
30-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Jan Gram
25
Mon 20:31  Table 1
31-C   
Norway
Bjørnar Brudal
110
Norway
Hans Grini
Mon 20:23  Table 8
32-C   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Martin Humphries
25
Mon 20:43  Table 4

Round 5

Race to 4
33-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
45
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Mon 21:25  Table 3
34-A   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
80
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 21:25  Table 8
35-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
Mon 21:27  Table 5
36-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 21:31  Table 7
37-B   
Norway
Per Vidar Engblom
96
Norway
Kim Nilsen Westerberg
66
Mon 21:31  Table 6
38-C   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Hans Grini
Mon 20:56  Table 7
39-C   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Martin Humphries
25
Mon 21:17  Table 4
40-C   
Norway
Bjørnar Brudal
110
Norway
Scott Solberg
25
Mon 21:20  Table 1

Semi final

Race to 4
41   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Norway
Knut-Håkon Helgesen
45
Mon 22:06  Table 5
42   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
Norway
Bjørnar Brudal
110
Mon 22:06  Table 6

Final

Race to 4
43   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
45
Norway
Bjørnar Brudal
110
Mon 22:33  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment