Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 24, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
7 (5/2) 43 (24/19)
56%
100
2 Kim Nilsen Westerberg
Horten BK
7 (5/2) 43 (23/20)
53%
87
3 Simon Ebsa
Horten BK
7 (6/1) 44 (27/17)
61%
74
3 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
6 (4/2) 37 (21/16)
57%
74
5 Børre Jul-Larsen
Horten BK
6 (4/2) 37 (19/18)
51%
61
5 Daniel Isak Bergli
5 (3/2) 32 (17/15)
53%
61
7 Bjørnar Brudal
Horten BK
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
55
7 Torbjørn Rinde
Horten BK
6 (3/3) 36 (19/17)
53%
55
7 Jens H. Bang
Horten BK
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
55
Show more
10 Kenneth Pedersen
Horten BK
6 (3/3) 37 (17/20)
46%
46
10 Marius Torsheim
Horten BK
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
46
10 Stian Lie
Horten BK
5 (2/3) 28 (12/16)
43%
46
13 Bjørnar Seeberg
Horten BK
5 (2/3) 30 (14/16)
47%
37
13 Martin Humphries
6 (3/3) 39 (21/18)
54%
37
13 Charlotte Andersen
5 (2/3) 32 (16/16)
50%
37
16 Per Vidar Engblom
Horten BK
5 (1/4) 30 (12/18)
40%
31
16 Scott Solberg
Horten BK
5 (2/3) 31 (15/16)
48%
31
16 Jan Gram
6 (2/4) 39 (18/21)
46%
31
19 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
6 (0/6) 37 (13/24)
35%
29
Entry deadline Feb 24, 2020, 6:30 PM (local time)
Starts Feb 24, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simon Ebsa 6 6 0 0 24 13 11 0 0 0 0.649 6
2 Børre Jul-Larsen 6 4 0 2 19 18 1 0 0 0 0.514 4
3 Torbjørn Rinde 6 3 0 3 19 17 2 0 0 0 0.528 3
4 Kenneth Pedersen 6 3 0 3 17 20 -3 0 0 0 0.459 3
5 Martin Humphries 6 3 0 3 21 18 3 0 0 0 0.538 3
6 Jan Gram 6 2 0 4 18 21 -3 0 0 0 0.462 2
7 Daniel Stærfelt Schreiber 6 0 0 6 13 24 -11 0 0 0 0.351 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Knut-Håkon Helgesen 5 4 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 4
2 Martin Løvbakk Iversen 5 3 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 3
3 Bjørnar Brudal 5 3 0 2 17 14 3 0 0 0 0.548 3
4 Stian Lie 5 2 0 3 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
5 Bjørnar Seeberg 5 2 0 3 14 16 -2 0 0 0 0.467 2
6 Per Vidar Engblom 5 1 0 4 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kim Nilsen Westerberg 5 4 0 1 17 14 3 0 0 0 0.548 4
2 Daniel Isak Bergli 5 3 0 2 17 15 2 4 0 0 0.531 3
3 Jens H. Bang 5 2 0 3 15 15 0 2 0 0 0.5 2
4 Marius Torsheim 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 0 0.433 2
5 Charlotte Andersen 5 2 0 3 16 16 0 0 0 0 0.5 2
6 Scott Solberg 5 2 0 3 15 16 -1 0 0 0 0.484 2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Martin Humphries
25
Mon 18:33  Table 1
2-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
27
Norway
Kenneth Pedersen
96
Mon 18:33  Table 2
3-A   
Norway
Børre Jul-Larsen
94
Norway
Torbjørn Rinde
31
Mon 18:34  Table 3
4-B   
Norway
Bjørnar Seeberg
122
Norway
Stian Lie
119
Mon 18:34  Table 4
5-B   
Norway
Bjørnar Brudal
108
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 18:34  Table 5
6-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
41
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Mon 18:51  Table 7
7-C   
Norway
Marius Torsheim
122
Norway
Scott Solberg
25
Mon 18:34  Table 6
8-C   
Norway
Charlotte Andersen
27
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Mon 18:40  Table 8
9-C   
Norway
Jens H. Bang
27
R2
Norway
Daniel Isak Bergli
37
R4
Mon 18:35  Table 7

Round 2

Race to 4
10-A   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Kenneth Pedersen
96
Mon 19:05  Table 5
11-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Torbjørn Rinde
31
Mon 19:03  Table 1
12-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
27
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:07  Table 8
13-B   
Norway
Bjørnar Seeberg
122
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 19:08  Table 2
14-B   
Norway
Stian Lie
119
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Mon 19:19  Table 3
15-B   
Norway
Bjørnar Brudal
108
Norway
Knut-Håkon Helgesen
41
Mon 19:19  Table 7
16-C   
Norway
Marius Torsheim
122
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Mon 19:02  Table 6
17-C   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Mon 19:07  Table 4
18-C   
Norway
Charlotte Andersen
27
Norway
Jens H. Bang
27
Mon 18:57  Table 3

Round 3

Race to 4
19-A   
Norway
Kenneth Pedersen
96
Norway
Torbjørn Rinde
31
Mon 19:46  Table 8
20-A   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:40  Table 5
21-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Børre Jul-Larsen
94
Mon 19:24  Table 1
22-B   
Norway
Bjørnar Seeberg
122
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Mon 19:33  Table 2
23-B   
Norway
Per Vidar Engblom
102
Norway
Knut-Håkon Helgesen
41
Mon 19:45  Table 7
24-B   
Norway
Stian Lie
119
Norway
Bjørnar Brudal
108
Mon 19:45  Table 3
25-C   
Norway
Marius Torsheim
122
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Mon 19:49  Table 2
26-C   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Norway
Jens H. Bang
27
Mon 19:47  Table 6
27-C   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Charlotte Andersen
27
Mon 19:39  Table 4

Round 4

Race to 4
28-A   
Norway
Torbjørn Rinde
31
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:58  Table 8
29-A   
Norway
Kenneth Pedersen
96
Norway
Børre Jul-Larsen
94
Mon 19:59  Table 4
30-A   
Norway
Martin Humphries
25
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
27
Mon 19:56  Table 5
31-B   
Norway
Bjørnar Seeberg
122
Norway
Knut-Håkon Helgesen
41
Mon 20:21  Table 7
32-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Norway
Bjørnar Brudal
108
Mon 20:07  Table 1
33-B   
Norway
Per Vidar Engblom
102
Norway
Stian Lie
119
Mon 20:20  Table 8
34-C   
Norway
Marius Torsheim
122
Norway
Jens H. Bang
27
Mon 20:19  Table 3
35-C   
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Norway
Charlotte Andersen
27
Mon 20:14  Table 2
36-C   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Norway
Scott Solberg
25
Mon 20:14  Table 6

Round 5

Race to 4
37-A   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Børre Jul-Larsen
94
Mon 20:28  Table 1
38-A   
Norway
Torbjørn Rinde
31
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
27
Mon 20:28  Table 5
39-A   
Norway
Kenneth Pedersen
96
Norway
Simon Ebsa
130
Mon 20:26  Table 4
40-B   
Norway
Bjørnar Seeberg
122
Norway
Bjørnar Brudal
108
Mon 20:43  Table 4
41-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
41
Norway
Stian Lie
119
Mon 20:43  Table 7
42-B   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 20:43  Table 8
43-C   
Norway
Marius Torsheim
122
Norway
Charlotte Andersen
27
Mon 20:42  Table 3
44-C   
Norway
Jens H. Bang
27
Norway
Scott Solberg
25
Mon 20:44  Table 5
45-C   
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Mon 20:38  Table 2

Round 6

Race to 4
46-A   
Norway
Børre Jul-Larsen
94
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
27
Mon 21:04  Table 4
47-A   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Simon Ebsa
130
Mon 21:04  Table 1
48-A   
Norway
Torbjørn Rinde
31
Norway
Martin Humphries
25
Mon 20:51  Table 6

Round 7

Race to 4
49-A   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
27
Norway
Simon Ebsa
130
Mon 21:37 
50-A   
Norway
Børre Jul-Larsen
94
Norway
Martin Humphries
25
Mon 21:53  Table 5
51-A   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Kenneth Pedersen
96
Mon 21:54 

Semi final

Race to 4
52   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Mon 22:11 
53   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
41
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Mon 22:11 

Final

Race to 4
54   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
74
Norway
Kim Nilsen Westerberg
60
Mon 23:08 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment