Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 10, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Simon Ebsa
Horten BK
6 (5/1) 39 (23/16)
59%
100
2 Charlotte Andersen
7 (4/3) 48 (25/23)
52%
87
3 Bjørnar Brudal
Horten BK
6 (4/2) 36 (18/18)
50%
74
3 Per Vidar Engblom
Horten BK
6 (3/3) 36 (19/17)
53%
74
5 Jens H. Bang
Horten BK
5 (3/2) 31 (18/13)
58%
61
5 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
4 (3/1) 26 (15/11)
58%
61
7 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
55
7 Stian Lie
Horten BK
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
55
7 Håkon Vasset
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
55
Show more
10 Bjørnar Seeberg
Horten BK
5 (2/3) 33 (15/18)
45%
46
10 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
4 (1/3) 25 (11/14)
44%
46
10 Daniel Isak Bergli
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
46
13 Scott Solberg
Horten BK
4 (1/3) 25 (11/14)
44%
37
13 Marius Torsheim
Horten BK
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
37
13 Kim Nilsen Westerberg
Horten BK
5 (2/3) 28 (14/14)
50%
37
16 Jan Gram
5 (0/5) 32 (12/20)
38%
31
16 Martin Humphries
5 (1/4) 30 (12/18)
40%
31
Entry deadline Feb 10, 2020, 6:36 PM (local time)
Starts Feb 10, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 4
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simon Ebsa 4 3 0 1 15 11 4 0 0 0 0.577 3
2 Knut-Håkon Helgesen 4 3 0 1 15 11 4 0 0 0 0.577 3
3 Håkon Vasset 4 2 0 2 12 14 -2 0 0 0 0.462 2
4 Martin Løvbakk Iversen 4 1 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
5 Scott Solberg 4 1 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Charlotte Andersen 5 3 0 2 18 17 1 0 0 0 0.514 3
2 Per Vidar Engblom 5 3 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 3
3 Stian Lie 5 3 0 2 16 13 3 0 0 0 0.552 3
4 Daniel Isak Bergli 5 3 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 3
5 Marius Torsheim 5 3 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 3
6 Jan Gram 5 0 0 5 12 20 -8 0 0 0 0.375 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bjørnar Brudal 5 4 0 1 16 14 2 0 0 0 0.533 4
2 Jens H. Bang 5 3 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 3
3 Daniel Stærfelt Schreiber 5 3 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 3
4 Bjørnar Seeberg 5 2 0 3 15 18 -3 0 0 0 0.455 2
5 Kim Nilsen Westerberg 5 2 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 2
6 Martin Humphries 5 1 0 4 12 18 -6 0 0 0 0.4 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Norway
Simon Ebsa
128
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 18:37  Table 1
2-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Norway
Scott Solberg
25
Mon 18:37  Table 2
3-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Charlotte Andersen
25
Mon 18:37  Table 3
4-B   
Norway
Stian Lie
117
Norway
Jan Gram
25
Mon 18:37  Table 4
5-B   
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 18:37  Table 5
6-C   
Norway
Bjørnar Seeberg
124
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 18:37  Table 6
7-C   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
62
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 18:37  Table 7
8-C   
Norway
Martin Humphries
29
Norway
Bjørnar Brudal
104
Mon 18:37  Table 8

Round 2

Race to 4
9-A   
Norway
Håkon Vasset
92
Norway
Scott Solberg
25
Mon 19:16  Table 7
10-A   
Norway
Simon Ebsa
128
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Mon 19:03  Table 1
11-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:18  Table 2
12-B   
Norway
Charlotte Andersen
25
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 19:19  Table 3
13-B   
Norway
Stian Lie
117
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Mon 19:09  Table 5
14-C   
Norway
Bjørnar Seeberg
124
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 19:12  Table 4
15-C   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Bjørnar Brudal
104
Mon 19:09  Table 8
16-C   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
62
Norway
Martin Humphries
29
Mon 19:08  Table 6

Round 3

Race to 4
17-A   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Mon 19:52  Table 8
18-A   
Norway
Håkon Vasset
92
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Mon 19:52  Table 2
19-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 19:52  Table 3
20-B   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Mon 19:53  Table 5
21-B   
Norway
Charlotte Andersen
25
Norway
Stian Lie
117
Mon 19:51  Table 1
22-C   
Norway
Bjørnar Seeberg
124
Norway
Bjørnar Brudal
104
Mon 19:51  Table 6
23-C   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Martin Humphries
29
Mon 19:53  Table 7
24-C   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Kim Nilsen Westerberg
62
Mon 19:44  Table 4

Round 4

Race to 4
25-A   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Mon 20:23  Table 2
26-A   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Simon Ebsa
128
Mon 20:10  Table 7
27-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Mon 20:15  Table 3
28-B   
Norway
Per Vidar Engblom
102
Norway
Stian Lie
117
Mon 20:20  Table 1
29-B   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Charlotte Andersen
25
Mon 20:22  Table 8
30-C   
Norway
Bjørnar Seeberg
124
Norway
Martin Humphries
29
Mon 20:15  Table 4
31-C   
Norway
Bjørnar Brudal
104
Norway
Kim Nilsen Westerberg
62
Mon 20:16  Table 5
32-C   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 20:16  Table 6

Round 5

Race to 4
33-A   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
37
Norway
Simon Ebsa
128
Mon 20:50  Table 2
34-A   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Norway
Håkon Vasset
92
Mon 20:53  Table 7
35-B   
Norway
Marius Torsheim
120
Norway
Stian Lie
117
Mon 21:04  Table 3
36-B   
Norway
Daniel Isak Bergli
35
Norway
Charlotte Andersen
25
Mon 21:00  Table 5
37-B   
Norway
Per Vidar Engblom
102
Norway
Jan Gram
25
Mon 20:52  Table 8
38-C   
Norway
Bjørnar Seeberg
124
Norway
Kim Nilsen Westerberg
62
Mon 20:35  Table 4
39-C   
Norway
Martin Humphries
29
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 20:34  Table 5
40-C   
Norway
Bjørnar Brudal
104
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:35  Table 6

Semi final

Race to 4
41   
Norway
Simon Ebsa
128
Norway
Per Vidar Engblom
102
Mon 21:28  Table 3
42   
Norway
Charlotte Andersen
25
Norway
Bjørnar Brudal
104
Mon 21:28  Table 5

Final

Race to 4
43   
Norway
Simon Ebsa
128
Norway
Charlotte Andersen
25
Mon 21:51  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment