Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 27, 2020

Klubbturnering Horten BK

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Stian Lie
Horten BK
7 (5/2) 43 (23/20)
53%
2 Morten Bakken
Asker BK
7 (6/1) 44 (26/18)
59%
3 Jens H. Bang
Horten BK
6 (3/3) 38 (19/19)
50%
3 Håkon Vasset
5 (4/1) 32 (18/14)
56%
5 Scott Solberg
Horten BK
5 (3/2) 34 (18/16)
53%
5 Charlotte Andersen
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
7 Bjørnar Brudal
Horten BK
5 (2/3) 33 (16/17)
48%
7 Jan Gram
4 (1/3) 25 (12/13)
48%
7 Knut-Håkon Helgesen
Grenland BK
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
Show more
10 Daniel Stærfelt Schreiber
Horten BK
5 (2/3) 33 (16/17)
48%
10 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
4 (1/3) 24 (10/14)
42%
10 Daniel Isak Bergli
5 (2/3) 33 (15/18)
45%
13 Simon Ebsa
Horten BK
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
13 Martin Humphries
5 (2/3) 31 (14/17)
45%
13 Marius Torsheim
Horten BK
5 (2/3) 30 (14/16)
47%
16 Kim Nilsen Westerberg
Horten BK
5 (2/3) 30 (13/17)
43%
16 Singh
5 (1/4) 32 (16/16)
50%
Entry deadline Jan 27, 2020, 6:38 PM (local time)
Starts Jan 27, 2020, 6:30 PM (local time)
Format Round robin (18 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Rankings Horten BK Poolranking 2019 - 2020
Organizer Horten BK
More info
Velkommen til en morsom turnering med hyggelig atmosfære. Det spilles med handicap, slik at alle kan vinne. Vi spiller gruppespill, slik at alle får spilt masse biljard. De beste i gruppene, går videre til sluttspill. Gruppespillet er ferdig ca kl 22, sluttspillet ca kl 23. Alle er hjertelig velkomne, du trenger hverken være medlem eller ha spilt før for å være med. Vi er spillere i alderen 14 - 80 år, noen har ambisjoner, noen er her først og fremst for det sosiale.
Vi har en sammenlagt ranking som følger skoleåret, men mange spiller turneringene bare for turneringens skyld. Vårt motto er: "Biljard for alle."
Vel møtt

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Håkon Vasset 4 4 0 0 16 10 6 0 0 0 0.615 4
2 Charlotte Andersen 4 3 0 1 14 9 5 0 0 0 0.609 3
3 Jan Gram 4 1 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 1
4 Martin Løvbakk Iversen 4 1 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 1
5 Simon Ebsa 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
6 Tom Ivar Kristoffersen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jens H. Bang 5 3 0 2 17 15 2 0 0 0 0.531 3
2 Scott Solberg 5 3 0 2 18 16 2 0 0 0 0.529 3
3 Knut-Håkon Helgesen 5 3 0 2 17 14 3 0 0 0 0.548 3
4 Daniel Stærfelt Schreiber 5 2 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 2
5 Marius Torsheim 5 2 0 3 14 16 -2 0 0 0 0.467 2
6 Kim Nilsen Westerberg 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 0 0.433 2
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Morten Bakken 5 5 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 5
2 Stian Lie 5 3 0 2 15 16 -1 0 0 0 0.484 3
3 Bjørnar Brudal 5 2 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 2
4 Daniel Isak Bergli 5 2 0 3 15 18 -3 0 0 0 0.455 2
5 Martin Humphries 5 2 0 3 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
6 Singh 5 1 0 4 16 16 0 0 0 0 0.5 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
70
Mon 18:42  Table 1
2-A   
Norway
Håkon Vasset
86
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
  Table 2
3-A   
Norway
Charlotte
22
Norway
Jan Gram
25
  Table 3
4-B   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Kim Nilsen Westerberg
64
Mon 18:42  Table 4
5-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
39
Norway
Marius Torsheim
114
Mon 18:42  Table 5
6-B   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 18:42  Table 6
7-C   
Norway
Morten Bakken
121
Norway
Singh
Mon 18:42  Table 7
8-C   
Norway
Bjørnar Brudal
106
England
Martin Humphries
Mon 18:42  Table 8
9-C   
Norway
Stian Lie
111
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Mon 19:08  Table 5

Round 2

Race to 6
10-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Mon 19:12  Table 1
11-A   
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
70
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:20  Table 6
12-A   
Norway
Håkon Vasset
86
Norway
Charlotte
22
Mon 19:15  Table 2
13-B   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Marius Torsheim
114
Mon 19:17  Table 4
14-B   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
64
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:19  Table 3
15-B   
Norway
Knut-Håkon Helgesen
39
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 19:22  Table 8
16-C   
Norway
Morten Bakken
121
England
Martin Humphries
Mon 19:19  Table 7
17-C   
Norway
Singh
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Mon 19:40  Table 5
18-C   
Norway
Bjørnar Brudal
106
Norway
Stian Lie
111
Mon 19:41  Table 1

Round 3

Race to 6
19-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Jan Gram
25
Mon 19:51  Table 6
20-A   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Norway
Charlotte
22
Mon 19:43  Table 2
21-A   
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
70
Norway
Håkon Vasset
86
 
22-B   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Mon 19:57  Table 4
23-B   
Norway
Marius Torsheim
114
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 19:57  Table 3
24-B   
Norway
Kim Nilsen Westerberg
64
Norway
Knut-Håkon Helgesen
39
Mon 19:59  Table 2
25-C   
Norway
Morten Bakken
121
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Mon 20:11  Table 5
26-C   
England
Martin Humphries
Norway
Stian Lie
111
Mon 20:24  Table 3
27-C   
Norway
Singh
Norway
Bjørnar Brudal
106
Mon 20:25  Table 6

Round 4

Race to 6
28-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Charlotte
22
Mon 20:09  Table 6
29-A   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Håkon Vasset
86
Mon 20:10  Table 7
30-A   
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
70
 
31-B   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Jens H. Bang
25
Mon 20:28  Table 4
32-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Knut-Håkon Helgesen
39
Mon 20:21  Table 2
33-B   
Norway
Marius Torsheim
114
Norway
Kim Nilsen Westerberg
64
Mon 20:24  Table 1
34-C   
Norway
Morten Bakken
121
Norway
Stian Lie
111
Mon 20:57  Table 3
35-C   
Norway
Daniel Isak Bergli
37
Norway
Bjørnar Brudal
106
Mon 20:59  Table 4
36-C   
England
Martin Humphries
Norway
Singh
Mon 20:57  Table 6

Round 5

Race to 6
37-A   
Norway
Simon Ebsa
130
Norway
Håkon Vasset
86
Mon 20:52  Table 5
38-A   
Norway
Charlotte
22
Norway
Tom Ivar Kristoffersen
70
 
39-A   
Norway
Jan Gram
25
Norway
Martin Løvbakk Iversen
78
Mon 20:53  Table 7
40-B   
Norway
Scott Solberg
25
Norway
Knut-Håkon Helgesen
39
Mon 21:15  Table 2
41-B   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Kim Nilsen Westerberg
64
Mon 21:01  Table 8
42-B   
Norway
Daniel Stærfelt Schreiber
25
Norway
Marius Torsheim
114
Mon 20:54  Table 1
43-C   
Norway
Morten Bakken
121
Norway
Bjørnar Brudal
106
Mon 21:31  Table 5
44-C   
Norway
Stian Lie
111
Norway
Singh
Mon 21:24  Table 3
45-C   
Norway
Daniel Isak Bergli
37
England
Martin Humphries
Mon 21:25  Table 6

Semi final

Race to 6
46   
Norway
Håkon Vasset
86
Norway
Stian Lie
111
Mon 21:55  Table 5
47   
Norway
Jens H. Bang
25
Norway
Morten Bakken
121
Mon 21:55  Table 6

Final

Race to 6
48   
Norway
Stian Lie
111
Norway
Morten Bakken
121
Mon 22:24  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment